Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Mrazivé svědectví - lékaři přemluvili babičku k covid očkování s tím že bez toho umře. Po očkování jí začali selhávat orgány. Její rodinu k ní odmítají pustit bez očkování. Až po její smrti.

Lékaři přemluvili babičkčku k očkování tím že bez toho umře. Babička byla nemocný člověk - měla cukrovku, problémy se srdcem, atd.., ale měla to pod kontrolou.

Po očkování jí začalo být špatně. Začali jí selhávat orgány, dostala arytmii srdce, záněty,... i přes antibiotika bez výsledku. Museli sme jí vzít do nemocnice. Když jsme zavolalii třetí den dozvěděli jsme se že jí uspali a intubovali. Bez našeho vědomí. Prý s tím souhlasila.

Kdo jí zná ví, že by s tim nikdy nesouhlasila. Nikdo nás k ní nepustí. Dneska lékař potvrdil že díky intubaci dostala zánět úplně všude. Zjistili že jí nefungují ani bílé krvinky. Prostě nic. Sami uznali že díky ventilaci umře. Nepustí nás k ní se ani rozloučit. Teprve až umře pro ty co mají očkování nebo PCR test.

Uznali že je to jejich chyba. Takovýchto případů je dost. Podle mě toto dělají naschvál aby zvedli čísla. Aby byl lockdown. Dělají to u starých lidí, nebo těch co jsou nemocní.

  • mrazive-svedectvi-lekari-premluvili-babicku-k-covid-ockovani-s-tim-ze-bez-toho-umre-po-ockovani-ji-zacali-selhavat-organy-jeji-rodinu-k-ni-odmitaji-pustit-bez-ockovani-az-po-jeji-smrti

 

 
Je hodně lidí, kterým po očkování nic není, to maji štěstí, ale co slýchám od kamarádek že mají problémy s menstruací. To vám přijde normální? Několika lidem stejně ochrnul obličej po očkování. To je náhoda? Já se nikdy nenaočkuju ani kdybych měla ukončit práci.

Momentálně chcou očkovat i děti. To chcete? Dávejte bacha kam je dáváte. Nám jeden den řekli že je v pořádku, že se z toho dostane a druhý den nám řekli že jí intubovali a že ji nikdy neuvidíme.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře