Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

HAARP co je to? (6 videí)

  • haarp_2
Březen, za kamna vlezem. Vím, že v březnu se žádná vedra neočekávají, ale co je moc, to je moc. Myslíte že je normální aby bylo v březnu -12 stupňů? Kdyby jen u nás ale po celé Evropě. Mám dojem, že by toto téma s tím mohlo souviset. Myslela jsem, že probíhá globální oteplování! Tak kam se nám sluníčko schovalo? Dokáže toto zařízení ovlivnit naše počasí? Vím, že je trochu hloupé hledat viníka, ale toto zařízení se mi nelíbí samo o sobě.

 

Kdyby bylo alespoň využíváno konstruktivně, ne destruktivně. Kdyby globální oteplování zastavilo. Zvažte sami. Není na tom něco?

"Kosmické síly hrají ústřední úlohu v nadcházející revoluci ve vedení války, a to díky své jedinečné schopnosti shromažďování, přenášení a rozšiřování informací," řekl v roce 1996 tajemník amerického ministra obrany Paul G. Kaminski. Tento výrok o vojenských vesmírných programech vyslechl kongresový výbor pro národní bezpečnost ve Washingtonu. Je pravděpodobné, že Kaminski měl na mysli také zařízení HAARP na Aljašce. Jeho možnosti předčí ty nejfantastičtější sny kandidátů na ředitele zeměkoule, kteří kdy chodili po jejím povrchu.

NEBEZPEČÍ DVOJÍ TVÁŘE

Nejvýkonnější radarový systém světa označovaný zkratkou HAARP dovoluje zvyšovat teplotu určité části ionosféry. Může tak měnit výšku této vyšší atmosférické vrstvy, kterou lze pak použít k odrazu nějakého druhu elektromagnetických vln do libovolného místa na planetě. Což Spojeným státům skýtá úžasné strategické možnosti. Projekt je vyvrcholením dlouhodobého úsilí amerických expertů, pracujících pro americkou armádu a průmyslové podniky, které se zabývají výzvědnou a vojenskou technologií.

Oficiálně zahájilo zařízení HAARP v roce 1993 "aktivní vysokofrekvenční výzkum polární záře". Ale už zpráva k patentu velmi podobné aparatury fyzika Bernarda Eastlunda, jenž rozvinul práce Nikoly Tesly, předpokládá mnohem širší možnosti využití. Jedním z nich je právě princip bezdrátového přenosu energie, což by pro naši civilizaci znamenalo novou technickou a ekologickou revoluci. Podle některých údajů tak HAARP už tohoto výsledku dosáhl. Zatím však je tento sen všech energetiků, jak se zdá, vyhrazen pouze pro vojenské účely. Celý trik fungování takového stroje se zakládá právě na povaze ionosféry: Z tohoto obalu Země z horkého plazmatu volných elektronů a kladných iontů lze poměrně malým zásahem uvolnit ohromné množství energie.

ELEKTRONICKÝ OVLADAČ MOZKŮ

Les antén u aljašské Gakony může být využit rovněž jako vynikající obrana proti vzdušnému útoku. Podle mnohých analytiků je snad právě tento úkol tím nejaktuálnějším. O ničení naváděcích systémů raket a letadel kdekoli v atmosféře se rovněž zmiňuje už původní patentová zpráva. Zařízení má umět vyrušit všechny nepřátelské elektronické komunikační systémy ve vybrané oblasti planety. Zároveň však umožňuje, bezpečné spojení s vlastními různě rozmístěnými silami. HAARPem lze také ovládat počasí, ale třeba i vytvářet a zacelovat ozonové díry. Doplňkové patenty se pak zmiňují o vysílání speciálně modulovaných elektromagnetických signálů, jež mohou cíleně působit na lidskou psychiku. Patrick Flagalan, který se dlouhodobě zabývá výzkumy umělého ovlivňování nervové soustavy lidí, hovoří proto v souvislosti s HAARPem o "globálním elektronickém ovládání mozků". V aljašské pustině se tedy rozhodně neskrývá nějaká nevinná hračka pro nepraktické vědátory. Svědčí o tom i skutečnost, že se na projektu rozhodující měrou podílejí americké letectvo a námořnictvo.

POHODLNÉ ZNIČENÍ

Zdá se vám nepravděpodobné, žé může být nějaká soustava antén využívána k tolika různým cílům? Je to opravdu jen pouhý dojem. Všem uvedeným činnostem je společný podstatný rys - zakládají se na elektromagnetickém vlnění a nějak souvisejí s ionosférou. Ostatně každé geniální řešení je v podstatě jednoduché. Z projektové dokumentace systému vyplývá, že v kombinaci s raketami má schopnost pomocí laseru nebo paprsků částic vyslat obrovské množství energie, srovnatelné s výbuchem jaderné pumy. Avšak s jednou výhodou - bez škodlivých účinků radioaktivity.

Ničivost výboje lze předem nastavit. Záleží přitom na síle náboje a také na výšce, v níž bude jeho potenciál uvolněn. Tak pohodlný a na neuvěřitelnou vzdálenost přesný systém tu ještě nebyl. Zejména přidáme-li možnost současné likvidace nepřátelských raket i jejich spojení a minimální riskování životů vlastních vojáků.

OBAVY ZE SVĚTOVLÁDY

Zařízení HAARP představuje ohromnou moc. Moc nad energií, telekomunikacemi, počasím, ale i vědomím milionů lidí. Možná je už realitou, možná tato situace teprve klepe na dveře. Nyní záleží v podstatě na tom, aby toto žezlo zůstalo v rukou demokraticky volených institucí. Můžeme jen doufat, že se ho nechopí skupiny, které by chtěly, lidstvu nadiktovat svou představu ideálního uspořádání světa. Historická zkušenost nám říká, že to končívá pokaždé velmi špatně. Ostatně miliony obětí nacismu, a především komunismu, o tom svědčí dost přesvědčivě. Apokalypsa svatého Jana popisuje vlastnosti globální hrůzovlády sice v podobenstvích, ale jinak docela realisticky. HAARP je sice menší zařízení než fyzikem Eastlundem zamýšlený "úplný globální ochranný systém", vynálezce však považuje aljašskou anténu za první krok, jenž směřuje k tomu samému. Podle něho by vzhledem k rychlému pokroku ve vysílací technologii a výrobě energie mohl HAARP dosáhnout nakonec stejného výsledku. "Vláda říká, že to není tím, čím se to zdá být. Ale kváká to jako kachna a vypadá to jako kachna - je tedy velmi pravděpodobné, že je to kachna," komentuje dohady o pravém účelu HAARPu Bernard Eastlund, autor původní myšlenky.

zdroj

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře