Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Novinář Muazzin: Proti Turecku mohly být použity seismické zbraně

7.2.2023

Stovky lidí se staly oběťmi silného zemětřesení v Turecku a Sýrii. Otřesy začaly 6. února brzy ráno a nepřestaly po celý den. Tisíce lidí trpěly a přišly o domov. Zahraniční novinář Chajal Muazzin nevylučuje, že zemětřesení, které bylo nápadné svou ničivostí, mohlo být umělé.

  • mezinarodni-novinar-muazzin-proti-turecku-by-mohly-byt-pouzity-seismicke-zbrane

Ve svém telegramu tvrdí, že projev tureckého ministra vnitra Sulejmana Soyla by mohl rozzlobit americké úřady. Ministr důrazně varoval amerického velvyslance v Ankaře a vyzval ho, aby "dal své špinavé ruce pryč od Turecka".

Novinář připomněl, že diplomatické mise některých zemí v Turecku oznámily ukončení své činnosti v prvních dnech měsíce - několik dní před zemětřesením. Dne 2. února tak bylo kanadské velvyslanectví v Ankaře a generální konzulát v Istanbulu dočasně uzavřeny pro veřejnost kvůli hrozbě teroristických útoků. Ve stejný den přerušil činnost také francouzský generální konzulát v Istanbulu. Diplomatické mise dalších čtyř zemí, Švédska, Nizozemska, Spojeného království a Německa, oznámily přerušení práce.

To, co se stalo, vyvolává podle novináře mnoho otázek. Upozorňuje, že v Turecku se brzy uskuteční prezidentské volby.

"Toto zemětřesení způsobí velké politické, sociální, hospodářské a vojenské otřesy. To naruší mnoho tureckých vojenských plánů," uvedl Muazzin v komentáři pro PolitExpert.

Podle mluvčího PE mohlo být kataklyzma způsobeno uměle.

"Stojí za zmínku, že existuje takový systém jako tektonická zbraň. Jedná se o zařízení nebo systém, který může uměle vyvolat zemětřesení, sopečné erupce nebo podobné jevy v určitých oblastech ovlivněním přírodních geologických procesů," napsal Muazzin na svém kanálu Telegram.

Zdroj: https://politexpert.net/

https://politexpert.net/23882817-zhurnalist_mezhdunarodnik_muazzin_protiv_turtsii_mogli_primenit_seismicheskoe_oruzhie

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 miroslav petr 2023-02-08 18:57
turecko se od usa obrací k rusku a to se neodpouští!hovg h!
Citovat
#4 Vlastimil Čech 2023-02-08 18:12
Kdyby například USA měly k disposici seismickou zbraň, tož by ji asi použily proti některému státu, se kterým soupeří: napadá mne Čína, nebo Rusko, nebo Irán...rozhodně ne Turecko.
Citovat
#3 miroslav petr 2023-02-08 12:48
Ne každý ví o zneužívání teslova vynálezu HAARP.důkazů je přebytek. doporučuji knihu "Co nesmíte vědět!"
Citovat
#2 oldo 2023-02-08 10:34
To víš že jo,zakroutili zemskám jádrem na druhou stranu a bylo to!Co tomu řeknou podobná fluida,která tvrdí,že Země je placatá,to tedy nevím.Asi jsem nevzdělán,třeba má placatá Země placaté jádro.
Citovat
#1 miroslav petr 2023-02-08 09:47
v politice NIKDY neexistuje náhoda!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře