Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bohyně WEF a 'Nejnebezpečnější věc na světě'

BY TYLER DURDEN

PÁTEK, 19. LEDNA 2024 přeložil I.Bubeník

Autor James Howard Kunstler přes Kunstler.com

Jaké bylo letos hlavní téma Světového ekonomického fóra? Nejde o změnu klimatu, nejde o Ukrajinu. Jde o cenzuru internetu. Malují terč přímo na @ElonMuskovo čelo a označují ho jako „X“.

  • bohyne-wef-a-nejnebezpecnejsi-vec-na-svete
  • bohyne-wef-a-nejnebezpecnejsi-vec-na-svete

Povězte mi: existuje v celé západní civilizaci krásnější babičkovská tvář, než je tato? Nezdá se, že by z ní vyzařovaly věky úhrnné moudrosti, mateřské laskavosti, štědré výchovy, péče a léčení, a dokonce i špetka zábavy v jeslích... napravená esence teutonské krásy, plodnosti, vitality a ctnosti... láskyplný úsměv dárce života laskajícího lidstvo jako jarní vánek, který se v červnovém ránu nese borovicovým Schwarzwaldem?

Přesně proto byla Ursula von der Leyenová zvolena - pečlivě vybrána předsedkyní Evropské komise a proto byla vyslána do čela Světového ekonomického fóra (WEF) ve svém klíčovém projevu ke shromážděným světovým velikánům v Davosu v mrtvolném lednovém mrazu. Jedna věc je, když vám mrtvolný skřet jako Yuval Noah Harari řekne, abyste jedli brouky, a úplně jiná věc je, když vám babička Ursula řekne Nebojte se, děti. Všechno je v pořádku.

Ursula nám, dětem světa, nabídla jednu drobnou varovnou poznámku, i když, jako by každá dobrá „babička“ mohla dát globální školce varování: dejte si pozor na špatné informace a dezinformace na internetu! Stejně jako zlí skřeti z germánské pohádky, i tyto zlé síly číhají a množí se na internetu – čekají, aby překazily všechny dobrotivé plány WEF na naši utopickou budoucnost. Proto, vysvětlila, že Evropská komise vypracovala zákon o digitálních službách – protože chybné informace a dezinformace mohou jasně svítit do nenávistných projevů, nejnebezpečnějších věcí na světě. Musí se to zadupat! Zamést do hlíny pod podpatkem!

Špatné informace a dezinformace o čem přesně? Uršula to zapomněla specifikovat, ale můžeme hádat, ne?

Například o tom, jak se zdá, že WEF každým rokem funguje čím dál víc jako globální vyděračská operace, která hledá páky kontroly ve všech nejzlobivějších suverénních státech země přelidněných „neužitečnými jedlíky“, kteří jsou nemilosrdně zaneprázdněni ničením klimatu, aby si užili, řekněme, v případě USA, jejich hnusných motoristických sportů, megakostelů, výstav zbraní, vířivek a rautů Zlatého korálu, co se dá jíst v bufetech! WEF, podraz? Kabala povýšených šílenců s kontrolou? Jak nenávistné je to říkat, po tom všem, co laskavý strýc Schwabenklaus pro lidstvo udělal! Zraňuje to naše city, když to slyšíme! Přesto, proč se desítky miliardářů hrnou na každoroční setkání v Davosu a koordinují své finanční toky do bezpočtu nevládních organizací a stínových aktivistických organizací zaměřených na manipulaci aktivit vlád po celém světě? Ujišťuji vás, že to těžko bude kvůli pohádkovým mísám s předkrmem nebo ještě pohádkovějším šlapkám na zavolání.

Nabobové financí musí být spokojeni se službami svých osobních kuchařů a masérek.

Ursula říká, že význační představitelé WEF se scházejí každoročně, „protože naše demokracie a naše podniky mají zájmy, které se spojují: „vytváření prosperity, bohatství a bezpečnosti pro lidi, vytváření stabilního prostředí pro odemykání inovací a investic a vytváření rovných příležitostí a svobody.“

Mám pro vás špatnou zprávu: babička Ursula lže (žel, žijeme v době epických zklamání). Kdyby WEF chtěla „stabilitu“, neviděli byste, jak Alex (a tatínek George) Soros (už byl i na Pražském Hradě) sypou peníze do všech okresních voleb Okresních prokurátorů od Maine po Kalifornii, aby se ujistili, že rabování, krádeže aut a chaos zůstanou nepotrestány... nebo že muži vojenského věku z každého zkrachovalého státu na planetě budou letecky přepraveni přes oceány do NGO podporovaných mezistanic ve Střední Americe, aby kartely Mexika mohly převzít poslední etapu jejich ilegálního vstupu do USA... nebo totéž platí o lodích převážejících Afričany a Araby přes Středozemní moře, aby převálcovaly společnosti Evropy – včetně zejména Německa, Ursuly.

Poslední věc, o kterou se WEF stará, je tahle vzdušno-vílí svoboda. Stejně jako rovné příležitosti. Chtějí všechny dobroty pro sebe a chtějí, abychom my ostatní přestali zaneřádit jejich svět. A chtějí vás odsud dostat, doopravdy. Operace Covid-19, tak výhodná pro jejich plán Great Reset, vyústila v to, že miliardy lidí byly podrobeny velmi útržkovitým „vakcínám“. Záznam naznačuje šokující, abnormální, trvalý vzestup úmrtí ze všech příčin od roku 2021, kdy byly zavedeny „vakcíny“. To byla jen předehra Příští velké věci.

(Všechny řeči o ivermektinu a hydroxychlorochinu na internetu byly považovány za „dezinformaci“).

Nyní WEF a jeho subalterní organizace WHO, zintenzivnily varování před nadcházející „nemocí X“. To bude podle nich mnohem horší než „neúčinný“ Covid-19, který většinou vedl k úmrtí lidí iatrogenní lékařskou špatnou léčbou respirátory, remdesivirem a opiáty – a neúnavným potlačováním skutečné účinné léčby.

Pokud se něco takového jako „nemoc X“ v následujících týdnech a měsících skutečně objeví, bude to ve skutečnosti toto: krycí příběh všech dříve mRNA očkovaných lidí s poškozeným imunitním systémem, kteří smrtelně onemocní novou mutací Covidu. Významní virologové předpovídají přesně toto.(Dezinformace, myslíte?) Počkejte si na to a zjistěte to.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře