Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

P.C.Roberts: Proti ovládání demokracií západními milionáři se musíme postavit

Hospodářské provozy se uzavíraly proto, aby se zredukoval výskyt infekce. COVID-19 je totiž extrémně nakažlivý.

  • p-c-roberts-proti-ovladani-demokracii-zapadnimi-milionari-se-musime-postavit

Nu a jelikož obranyschopnost lidí nelze odhadnout předem, může se stát, že  infekce se teď bude šířit tak rychle, že jí zdravotnická zařízení nebudou stačit zvládnout, a to až do té míry, že ohrožena bude i péče o pacienty trpící jinými chorobami, např. srdečními atd.


Nicméně uzávěrky provozů mají ještě i jiný nepřiznivý dopad. Společenská izolace totiž s sebou nese, jak už kritikové rušení hospodářských provozu vyjádřili, též své vlastní negativní aspekty:
 https://www.hannenabintuherland.com/usa/western-billionaire-control-of-democracies-bill-gates-covid-19/


Jeden nemusí být „konspiračním teoretikem“, aby postřehl, že Bill Gates, Big Pharma, Hluboký stát a celá řada dalších zájmových skupin sledujících své vlastní agendy, využijí, a dokonce už teď využívají současnou zdravotní a ekonomickou krizi pro své vlastní cíle.

Už jsem o těchto věcech hovořil několikrát a zdůrazňoval jsem, že my, lidé, si musíme vybojovat právo na to říct své slovo k tomu, jaký svět se to po těchto dvou spojených krizích vynoří. A dovolit Billu Gatesovi a hlubokému státu, aby to oni tento nový svět pro nás konstruovali, nesmíme.

Překlad: Lubomír Man

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře