Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ministerstvo obrany Ruské federace: USA od roku 2017 vyvíjejí mRNA vakcíny způsobující nemoci

Krátký komentář redakce k článku:

Tady bych pouze upozornil, že ruské ministerstvo obrany by si tuto informaci neodvážilo vypustit do éteru, pokud by ji nemělo důkladně prověřenu a podloženu! Za prvé: Ministerstva obrany disponují prostředky a odborníky, většinou dalece přesahujícími možnosti civilního sektoru!

A za druhé: V případě zveřejnění takovéto zprávy je v sázce prestiž a důvěryhodnost daného ruského ministerstva, takže na této úrovni se nikdo neodváží zveřejnit informaci, kterou by neměl stoprocentně podloženu a nebyl ji schopen vzápětí stejným způsobem obhájit a dokázat!

A teď si to přečtěte a opět přemýšlejte, čím a proč nás napíchali a kdo asi stojí za všemi těmi epidemie a pandemiemi, počínaje různými těmi nemocemi šílených krav, Ebolou, ptačími, prasečími a nevím ještě jakými chřipkami, až po jejich ekonomické a genocidní trumfové eso: Covid 19?!!!

Zdeněk Bálek

----------------------------------------

  • ministerstvo-obrany-ruske-federace-usa-od-roku-2017-vyvijeji-mrna-vakciny-zpusobujici-nemoci

MOSKVA 10. března – RIA Novosti. Ruské ministerstvo obrany má informace, že od roku 2017 Spojené státy vyvíjejí mRNA vakcíny, které způsobují nemoci a vážné komplikace, uvedl na briefingu Igor Kirillov, velitel jednotek radiační, chemické a biologické ochrany (RCBZ) ozbrojených sil RF.

„Podle dostupných informací je vývoj vakcín tohoto typu (mRNA vakcín – pozn. red.) od roku 2017 financován z amerického státního rozpočtu a v době, kdy se objevily komerčně dostupné léky, už bylo jasné, že mohou vyvolat doprovodná onemocnění a závažné komplikace typu… meningitidy, anafylaktického šoku, akutního infarktu myokardu, cévní mozkové příhody,“ uvedl Kirillov.

Kirillov citoval Karen Kingston, bývalou zaměstnankyni americké farmaceutické společnosti Pfizer, že jejich produkty „samozřejmě jsou biologickými zbraněmi“, protože americké zákony definují biologické zbraně jako „jakékoli biologické činidlo (agent), toxin nebo transportní zařízení“ – pod tuto definici spadají i vakcíny s technologií mRNA.

“Také již bylo navrženo léčit vedlejší účinky očkování preparáty od společností Pfizer a Moderna, které již získaly mnohamiliardové státní zakázky. Tento přístup umožňuje americkým farmaceutickým výrobcům plně využít vznik nových patogenů ve svůj prospěch a získat neomezené zisky,“ uvedl náčelník jednotek RCBZ Ruské federace.

To hlavní z prohlášení Igora Kirillova, náčelníka sil radiační, chemické a biologické obrany ozbrojených sil RF, během briefingu o vojenských biologických aktivitách Spojených států:

 Spojené státy provádějí programy ve Střední Asii a Zakavkazí k posílení nebezpečných patogenů;

— Nahrazení mezinárodního práva umožňuje Spojeným státům provádět výzkum v zahraničí;

— Spojené státy mohou stát za vypuknutím eboly v Africe v září 2022 – Ministerstvo zdravotnictví jednoho ze států střední Afriky studuje možnost umělého šíření viru Ebola v září 2022,” řekl Kirillov na brífinku. Obavy podle jeho slov pramení z toho, že izolovaný súdánský kmen je identický s virem, který v Africe koloval během epidemie v roce 2012. Poznamenal, že jednou z verzí je nedbalé zacházení s patogeny americkými vojenskými biology, kteří v regionu pracovali.

— Systémy zdravotní péče v zemích zapojených do biologických programů Spojených států amerických degradují;

— Ministerstvo obrany RF zveřejnilo jména Ukrajinců zapojených do amerického biologického programu;

— Společnost Ecohealth Alliance nepředložila zprávy americkým regulačním orgánům;

— Společnost Pfizer přiznává, že výzkum „řízené evoluce“ provádí za účelem zisku;

— Washington není schopen zajistit kontrolu nad výzkumem dvojího užití;

— Fakta o vojenské biologické práci Spojených států zveřejněná Ruskou federací znepokojují mnoho zemí;

— Americké úřady si protiřečí, odporují svým vlastním prohlášením o práci biologických laboratoří na Ukrajině.

Zdroj: https://www.pokec24.cz/politika/ministerstvo-obrany-ruske-federace-usa-od-roku-2017-vyvijeji-mrna-vakciny-zpusobujici-nemoci/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře