Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vědecká fakta potvrzují, že virus Covid a pandemie jsou dílem člověka. „Vakcína“ mRNA je nebezpečnější než virus

Paul Craig Roberts

Jeden z předních lékařů a lékařských vědců naší doby potvrzuje pod přísahou v hodinové výpovědi, že Covid je biologická zbraň vyvinutá z peněz vlády USA v rozporu s Úmluvou o biologických zbraních, norimberskými zákony, ústavou USA a jako taková je činem zrady. 

  • vedecka-fakta-potvrzuji-ze-virus-covid-a-pandemie-jsou-dilem-cloveka-vakcina-mrna-je-nebezpecnejsi-nez-virus
  • vedecka-fakta-potvrzuji-ze-virus-covid-a-pandemie-jsou-dilem-cloveka-vakcina-mrna-je-nebezpecnejsi-nez-virus
  • vedecka-fakta-potvrzuji-ze-virus-covid-a-pandemie-jsou-dilem-cloveka-vakcina-mrna-je-nebezpecnejsi-nez-virus

Richard Fleming, MD, JD, Ph.D. (fyzika), také svědčí o tom, že mRNA „vakcína“ je k ničemu. Nebrání Covidu ani jeho šíření. Naopak, „vakcína“ napomáhá šíření Covidu tím, že narušuje imunitní systém těla. Důkazy jsou jasné, že „vakcína“ způsobila více úmrtí a poškození zdraví než samotný laboratorně vyrobený virus Covid.

Od počátku řízené „pandemie“ jsem hlásil skepticismus a varování předních lékařů a vědců. Tato varování odborníků byla cenzurována. Vše, co řekli nezávislí praktici a vědci, se ukázalo jako pravda. Naopak vše, co řekli Fauci, CDC, FDA, WHO, Biden, Big Pharma a média, není pravda.

Dr. Fleming vysvětluje fakta tak jasně, že když budete pozorní, nemusíte být vědci, abyste pochopili kriminální podvod, který na lidech po celém světě provedla Big Pharma, orgány veřejného zdraví, politici a média. . A tito zločinci stále propagují posilovací dávky tzv.bústry pro děti.

Jak jsem opakovaně zdůrazňoval, naše doba je dobou, kdy propaganda zvítězila nad vědou a pravdou. Lži, které vychrlili Fauci, Biden, a hloupé mluvící hlavy v televizi osloví více lidí než tvrdá lékařská a vědecká fakta vyslovená pod přísahou špičkových vědců naší doby. 

Jak řekl George Orwell: „V době všeobecného klamu se říkat pravdu stává revolučním činem.

V Evropě existuje hnutí, které nutí k odpovědnosti osoby odpovědné za masové vraždy. V USA se vláda a spolupachatelské lékařské rady a HMO zoufale snaží kriminalizovat ty, kteří říkají pravdu o Covidu a o „vakcínách“.

Překlad CFP!

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2023/01/23/the-scientific-facts-are-in-the-covid-virus-and-pandemic-are-man-made-the-mrna-vaccine-is-more-deadly-than-the-virus/ 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jara 2023-01-25 12:06
Ze všeho nejdřív by měli vědci vůbec dokázat, že viry způsobují nemoci. To se totiž dodneška nestalo. Platí to tedy pro obě strany barikády. Za takových okolností to není žádná věda, anóbrž jen nový typ náboženství a nový neviditelný satan.
Citovat
#1 paja 2023-01-24 20:05
Když ten cirkus na jaře 2020 začal, tak jsem v debatě se známými řekl, že si myslím, že covid19 je laboratorního původu a vůbec bych se nedivil kdyby ta epidemie byl řízený proces. Všichni mně měli za blba.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře