Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bryce Zabel, Richard Dolan, Stephen Bassett: Další petice o UFO byla poslána na webové stránky Bílého domu (+ video)

  • ufo2
Nedávné prohlášení mluvčího Bílého domu ohledně odpovědi na petici „My, lidé" bylo jen směšnou ukázkou dětinského zapírání Bílého domu. Většina badatelů UFO takové prohlášení nebrala vážně. Původní petici sestavil Stephen Bassett z Paradigm Research Group (PRG).

 

Je tu však nová petice, kde se dočtete, že „Zasíláme petici Obamově administrativě a požadujeme plné vyšetřování UFO/ET Kongresem USA a odhalení snah Clintonova OSTP – Rockefellerova iniciativa.

"Informace na stránkách PRG o této nové petici vysvětluje: "V reakci na petici o odhalení (Disclosure Petition), OSTP (Úřad pro vědeckotechnologickou politiku) uvedl, že 'Vláda spojených států nemá žádný důkaz o tom že existuje nějaký život mimo naši planetu ani o mimozemské přítomnosti, která kontaktovala nebo se angažovala s nějakým členem lidské rasy.' Je-li to pravda, o čem pak bylo vyšetřování OSTP od března 1993 do října 1996 ohledně miliardáře a Clintonova přítele, Laurance Rockefellera?"

Hollywoodský spisovatel/producent Bryce Zabel a historik UFO a autor knih Richard Dolan jsou tvůrci nové petice vyzývající Bílý dům k "Vyšetřování neidentifikovaných vzdušných objektů tak, jak je hlásí občané, policisti, astronauti, piloti a armáda."

Znění petice:

My, posíláme petici Obamově administrativě, aby:

Vyšetřovala neidentifikované vzdušné objekty tak, jak hlásí občané, policisti, astronauti, piloti a armáda.

Hledání mikrobů na Marsu a radiových signálů z vesmíru nestačí. Musíme vysvětlit neidentifikované vzdušné jevy nebo-li UAP, přímo zde na Zemi.

Po dobu 60ti let po celém světě pravidelně popisují hodnověrní svědci (včetně prezidenta Cartera a Reagana) objekty s letovou schopností daleko za hranicí naší technologie. UAP jsou často potvrzeny na radarech a jsou dokonce spatřovány u jaderných sil armádními důstojníky. .

Vzhledem k národně bezpečnostním důsledkům by Spojené státy měly vést nezávislá vyšetřování. Toto šetření musí transparentně přezkoumat nevyřešené zprávy o UAP s přístupem k tajným dokumentům. Musí mít tu moc povolat svědky a udělit jim imunitu.

Tato zjištění by měla být prezentována veřejně.

Autoři: Richard M. Dolan a Bryce Zabel

www.disclosurePetition.com

Petici byl určen cílový požadavek 25 000 podpisů od 30.11. do 30.12. 2011. Petici lze podepsat zde:

https://wwws.whitehouse.gov/petitions/!/petition/investigate-unidentified-aerial-phenomena-reported-citizens-police-astronauts-pilots-and-military/xjcNxcZj?utm_source=wh.gov&utm_medium=shorturl&utm_campaign=shorturl

překlad: Karel Rašín

Více zde: http://www.exopolitika.cz/news/dalsi-petice-o-ufo-byla-poslana-na-webove-stranky-bileho-domu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře