Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zemanova sekta alias SPOZemanovci nám to jako prezidentská partaj ještě ukážou

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Nedávno Miloš Zeman vystoupil na sjezdu ČSSD, snad proto, aby tak trochu posvětil socanskou necestu do budoucnosti, ve které za všechno zlé a špatné mohou ti ostatní. Pravicové strany byly s nejvyšším požehnáním  glorifikovány na největší a nejvyšší satanáše společnosti, zatímco Sobotka se Škromachem představuje rajskou hudbu pro ucho lhářovo. O víkendu pražský Top Hotel obšťastní diváky čétédvacetčtyřky. Místo oranžové růžičky lidé uvidí spojky a spojovníky ruské politiky, ve které jako největší Zemanova svátost trůní na zlatém piedestálu největší předvolební podporovatelé z Lukoilu.

Nikomu nic neříkající partaj vyzkouší své štěstí na Hradě. Zeman se pokouší o dvojí “hru”. Šťouchá do socanů, aby zjistil kam hluboko do prezidentského rekta jsou schopni vyšplhat. Neschopní, nic neříkající, bez jakékoli představy o lepším řízení státu, poslouží k posílení vlivu Zemanovců ve společnosti. Skupinka věrných v lůně Zemanovců pomůže za nějaké ty politicko – majetkové prebendy k prosazování vůle prezidenta republiky v jeho bývalé domovské straničce.

Zemanovci by podle nejrůznějších prognóz dostali přes sedm procent hlasů, a proto možná šéf SPOZ odchází na Hrad jako pravá a možná i levá ruka akčně neakčního, populismem políbeného prezidenta republiky. Zemanovci mají velmi tvrdou slupku, a proto  veškeré informace o financování prezidentské kampaně zůstávají nejvyšším tajemstvím. Cestoval Miloš Zeman tak jako Sarkozy za skoro devadesátiletou miliardářkou s prosíkem o několik milionů na novou prezidentskou kampaň? Mediální lhář českého prostředí to neměl zapotřebí. Podnikatelé podivných minulostí sami nasákali do Zemanovy kasičky. Tu ten či onen slib budoucích odměn přivedl miliony úspěšnému čekateli prezidentské inaugurace.

Komu se Zemanovci podobají nejvíce? Zkuste si na internetu projít jednotlivá vyjádření SPOZ. Zkuste si dát dohromady všechny dostupné informace o této straně.  Jaký na vás dělají zjištěné informace dojem? Na první pohled připomínají politikou sektu, ve které o dění ve straně vědí nejvíce lidé z jejího vedení, kdežto ti ostatní nemají moc valných znalostí o dění ve vlastní partaji. Mnoho věcí je tajných a mnoho věcí se novinářům zveřejňuje jakoby inkognito. Spolupráce s Lukoilem, podivné financování a podivní lidé jsou popisováni neznámými lidmi, kteří nechtějí, aby svět znal jejich jména. O Šloufovi a Zbytkovi nejvyšší straníci mlčí, zatímco nejmenovaní straníci inkognito práší informace do všech možných médií.

Předsednictvo SPOZ  dokonce popírá tvrzení samotného Šloufa. Kdo z nich lže? Šlouf, nebo partajníci Zemanovců? Další pokračování posvátného života strany nejvyššího bude pravděpodobně poznamenáno veřejným povýšením Lukoilu ve stranické hierarchii. Nejedlý jako hlavní manažer prezidentského lhářobraní  se Štenglem dostanou odměnu v podobě nového postavení ve straně. Štenglův Bůh z Vysočiny zajistě poslouží  vyšším financím a mnohem vyššímu postu nejen v partajní hierarchii.

Jo. Zemanovci nám to ještě ukážou…..

zdroj:http://www.hrebenar.eu/2013/03/zemanovci-nam-to-jako-prezidentska-partaj-jeste-ukazou/

Facebook komentáře