Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Už zase spravedlnost a vyrovnání se s minulostí

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Oč asi usiluje ministr Herman svým apelem na onu „spravedlnost a vyrovnání se s minulostí“?

Z peněz občanů ČR ministr kultury bojuje za spravedlnost!

Klidně vydá prý zatím necelou půlmiliardu (a další nikde nevyčíslené výdaje) z peněz občanů ČR a další nemalé výdaje budou následovat na likvidaci vepřínů a ekologické zátěže a vybudování památníků… a tím se vyrovná kdo a s čím?

Jak je vůbec možné, že jeden ministr, či případně celá vláda, může „vykupovat“ od soukromého subjektu za jinou cenu, než je přísný a nenapadnutelný znalecký posudek, či více posudků!?

  • uz-zase-spravedlnost-a-vyrovnani-se-s-minulosti

Zrovna zde by se referendum hodilo jako sůl, prý se jedná o veřejný zájem - OPRAVDU?

Kde je ANO a jeho nekompromisní hlídání hospodárného vynakládání prostředků všech občanů ČR, to opravdu ono církevní „ co bylo ukradeno“ bude ukradeno znovu a navždy NESTAČILO?

https://www.lidovky.cz/odkup-veprina-v-letech-bude-stat-450-milionu-vlada-odtajnila-smlouvu-o-odkupu-17d-/zpravy-domov.aspx?c=A171023_152521_ln_domov_mber

Minulost se jen tak penězi a památníky stejně „nevyrovná“, ta prostě byla a lze se z ní jen poučit a hotovo!

A spravedlnost dle pana ministra je jen nynější novou nespravedlností k těm, co nyní mají zaplatit za válečné řádění cizího státu na našem území.

To ne ČR ale Německo s přispěním kolaborantů usilovalo o koncentraci a možná i likvidaci pro ně nepohodlných občanů ČR a tedy i cikánů, protože pojem ROM tehdy nikdo neznal.

Tedy pokud by chtěl pan ministr KULTURY spravedlnost, pak by ty náklady na důstojný památník a náklady s tím související mělo především uhradit Německo a jeho konkrétní pomocníci a ne všichni občané ČR , protože podstatná je příčina a důsledek.

Já to prostě vidím tak, že milovník milých krajanů jen zneužil a využil tuto válečnou „cikánskou“ (Romové prosím ať mi prominou) záležitost k otevření dalšího okna OVERTONA a připravuje tím půdu pro další „spravedlnost a vyrovnání se s minulostí“ opět za naše peníze a možná i území pro všechny jeho milé krajany.

Prostě pan Herman je „Čech a vlastenec jako poleno“!

Marie Trojanová

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2017-10-25 09:30
Pražáci, najděte vhodnou lucernu na tuhle svini.
#1 Bedrich Pavelka 2017-10-24 18:15
Na každou svini se voda v kotli vaří!!!

Facebook komentáře