Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co spojuje vraždu Sauda a Čecha? Stát, kterému nesmrdí peníze od vrahů je špatný

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Řeč je o českém státu. Další český voják byl zavražděn. Současně se lámou ledy a svět přiznává že Saudská Arábie podporuje terorismus, včetně Tálibánu.

  • co-spojuje-vrazdu-sauda-a-cecha-stat-kteremu-nesmrdi-penize-od-vrahu-je-spatny
Největší odběratel zbraní z ČR je, věřte nevěřte, Saudská Arábie. Včera byl zabit v Afghanistánů další český voják a Talibán se k tomu hrdě hlásí. No proč ne - Afghánec zabil okupanta.
 
To absurdní je, že na jedné straně Česká republika podporuje okupaci Afghanistátnu a boj s Talibanem a současně největší kšeft dělá s tím, kdo ve skutečnosti za Tálibánci stojí. S těmi, kdo je spolu s USA pomohli stvořit, s těmi kdo je dodnes financemi a zbrojní pomocí drží na nohou a řekněme si pravdu, drží je už 17 let ve stále lepší kondici. Saudská Arábie je náš "spojenec "- a je důležité zdůraznit - v současnosti také největší odběratel zbraní z Českér epubliky.
 
Současně je také jednou z nejzvrhlejších a nejnebezpečnějších diktatur na této planetě a podporuje terorismus na celém světě. Připomeňme si jen uniklý mail exministryně zahraničí USA Hillery Clintonové, ve kterém ta zvrhlá bába nadšeně píše "Saúdská Arábie představuje klíčovou finanční podporu pro al-Kajdu, Talibán a teroristickou organizací Lashkar-e-Taiba v Pákistánu” s tím, že sluníčková Hillery si samozřejmě přála, aby Soudi s podporu terorismu nepřestávali. A pravda, taky s ní nikdy nepřestali.
 
Úřad pro boj proti terorismu ministerstva zahraničí USA v loňské zprávě už oficiálně uvádí, že za posledních 25 let Saúdská Arábie podpořila desítkami miliard amerických dolarů financování muslimských extrémistických skupin po celém světě.
 
A my bychom měli opravdu otevřít oči uši a pak i huby - a ptát se - jak my to bojujeme s terorismem? Bojem, s Talibánem, který nikdy nespáchal v zahraničí jediný teroristický útok? S Talibánem, který ihned po útoku teroristů 11. září v USA nabídl USA vydání saudskoarabské party Al-Kaidá, včetně Sauda Usámy bin Ládina? Prezident Busch tehdy nabídku Tálibánu skromně zamlčel a na Afghanistán zaútočil. Ne, že by režim Talibánců nebyl odporný - celá země se pod jejich vládou řídila krvavým právem Šaria a ústavou byl jen Korán a prorokovy Sunny.
 
Tedy režim, který je do puntíku přesnou kopií režimu a diktatury v Saudské Arábii.
Shrňme si to: Náš boj s terorismem spočívá v okupaci cizí země, která nám nikdy nic neudělala a neudělala nic ani nikomu z našich skutečných či takzvaných spojenců. Současně děláme byznys a podporujeme ty, kdo skutečný terorismus, skutečné zločiny v zemích našich spojenců financují, spoluorganizují, podporují a jsou skutečně spoluodpovědní i za naše mrtvé. Slůvko spoluzodpovědní je klíčové.
 
Odpovědnost nesou i západní a naši politici. Desítky našim mrtvých Afghanistánu ale i jinde, padají na hlavu nikoli Talibánu a dalších bláznů zfanatizovaných za sudsko-americké peníze, ale našich politiků kteří pod falešnými záminkami podporují americkou okupaci země, jejíž smůla je v tom, že je na strategickém místě - na hranicích s Ruskem.
 
Cílem není žádný boj s terorismem, ale udržení vojenských základen pro útok na Rusko. Proto potřebujeme udržovat při životě Tálibán a další fanatiky. Šéíd amerického hospodářského výboru těsně před koncem 2 světové války prohlásil -Musíme udržet válečnou ekonomiku. Tu totiž válka během pár let zdvojnásobila a představa míru a milionu nezaměstnaných veteránů všechny děsila. Proto se mocnosti navzdory Stalinově ochotě nespřátelili ale vypukla tzv. studená válka. A proto války pokračují dodnes, kdy jen poslední Trumpův kontrakt USA se Saudy je za 100 mld. dolarů za zbraně. Proto potřebujeme ruské nebezpečí a terorismus.
 
USA kdysi stvořily mudžahedíny pro boj se Sověty, dosadili k vládě Saddáma Husseina, stvořili Al-Kaidu a naposledy zafinancovali a zorganizovali islamisty z islámského státu a to opět pro utkvělý boj s Ruskem - kdy cílem bylo svrhnout ruského spojence Asada a získat opět další zemi pro americký obchvat Ruska.
 
Skrytý cíl je ovšem skutečně světová nadvláda. Náš český problém je v tom, že podporujeme ty, kdo jsou za vraždy války zločiny skutečně odpovědní. Mnozí v naivitě za lásku a pravdu, jiní ve skutečné touze po spravedlivé a ekonomicky výhodné světovládě USA.
 
Chceme byznys? Proč ne, ale proč neobchodujeme raději víc s Indií, Latinskou Amerikou, s Ruskem? Byli bychom méně závislí na Německu, které samozřejmě dělá třeba s Ruskem obrovský byznys, sankce nesankce?
 
Ano. Nesli bychom menší odpovědnost za všechno, co přináší ‘Bruselsko-washingtonská politika? Za migraci, zločiny, terorismus? Určitě ano. Začaly by víc prosperovat české firmy, co přicházejí o byznys, kvůli slepému dodržování sankcí, obcházených západními firmami? Tak to určitě. Tak proč to vlastně nezkusíme?
 
Na závěr méně známy citát amerického prezidenta Willsona, bezesporu z celého amerického srdce: „Jestliže... továrník trvá na tom, že se svět stane jeho trhem, vlajka jeho národa jej musí následovat a dveře národů, které mu jsou uzavřeny, je třeba vyrazit. Koncese získané finančníky musí chránit státní ministři, a to i v případě, že by měla být potupena suverenita neochotného národa.“
 
USA a byznys first - proč ne. Ale jen tehdy pokud u nás bude platit to samé - ČR a prospěch pro nás taky první.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bedrich Pavelka 2018-10-23 19:41
Plně souhlasím!!! Tak spolupracovali čeští podnikatele s německými fašisty!!!! Politici se bijí v prsa, jací jsou slované, ale hlavně brojí proti RF!!!! Evropa zapomïná, že rusové vždy i když nemuseli pomáhali slovanům!!! Příklad je třeba Bulharsko. Rusové jim pomohli od krutých turků a oni se jim odvděčili za druhé světové války. Beneš než by přijal pomoc Sovětského svazu,tak radši podepsal Mnichov, tak měl rád náš lid!!! Podepsal Mnichov a utekl ke svým kamarádům, kteří ho zradili!!!

Facebook komentáře