Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

O víkendu se v Praze výrazně „oteplí“ (+3 videa)

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

  • pride_festival
Toto léto stálo za houby. A to doslova. Radost z tohoto deštivého léta tak mohli mít snad jen houbaři, kteří tyto plody lesů, luk a hájů údajně sbírali kosami. Téma hub bych ale rád opustil, i když jednu průpovídku na hubové téma si neodpustím. Nějaký „vtipálek“ nedávno v televizi pronesl, že s některými houbami je to jako s některými ženami, protože na to, že vám otráví život, se často příjde bohužel pozdě.

Feministky a všechny ženy chci ujistit, že se s tímto trapným, řekl bych až Kuberovsky vulgárním „vtipem“ v žádném případě neztotožňuji a ani mě nepobavil. Osobně mám raději měkčí tzv. soft verzi této průpovídky, která ženu přirovnává k melounu, s tím, že do ženy a ani do melounu nevidíme. Mimochodem, další zajímavé anologie hub a žen najdete zde.

Rád bych se ale vrátil k počasí, poněvadž rosničky v předpovědích hlásí, že o víkendu se má konečně oteplit. A to doslova i obrazně. O víkendu se má totiž v Praze uskutečnit první festival gayů a lesbiček tzv. PRIDE Festival.  Po Sao Paulu, Berlínu a dalších světových metropolích tak přichází tato zajímavá akce konečně i do Prahy. Na druhou stranu se divím, že až nyní. Kde jinde by se měla tato akce už konat, když ne v Praze. To znamená ve městě, kde se na ministerstvu dopravy odborář Jarda Dušek bojí zvednout tušku ze země. V Českých drahách jsou teplouši všude, říká odborář Dušek, od řadových štíplístků až po vysoké manažery. Dokonce si vypravují fialově nasvícené vlaky na koncert gayzpěváka Eltona Johna do Berlína. Takovým vlakem bych jet nechtěl. Nedávno získal „teplé“ místečko v ČD bývalý ministr dopravy Slamečka – dostal se do představenstva ČD Cargo. ČD řídí samozřejmě gay Petr Žaluda. Inu, klika je klika a hoši se/si podrží, tvrdí „heterák“ Dušek.

A.B.Bartoš ve svém blogu píše, že v Topolánkově vládě, bylo údajně, podle dvou na sobě nezávislých zdrojů, až sedm ministrů tohoto kabinetu homosexuálních. Ví se to o ministrovi Pospíšilovi, gay byl i ministr dopravy Gustáv Slamečka – i když v pozdější vládě premiéra Fischera (chodil prý s gayem Janem Novákem z úřadu vlády, kterého zaměstnal Topolánek). Přemýšlím, kdo může patřit k té zbývající šestici. Říká se to o Martinu Římanovi, ale pak už opravdu nevím, píše ABB. K tomu bych jen dodal, že Jarda Dušek by se výjezdních zasedání tohoto kabinetu zcela jistě nerad účastnil.

Ale přesuňme se ještě výše. Nedávno bylo zveřejněno, že vojáci hradní stráže nafotili gay kalendář. O bývalém hradním vojenském psychologovi raději ani nemluvě. A když už jsme na hradě, zamyslete se nad tím, kdo tomuto gay festivalu udělal největší reklamu. Do doby, než o tom začal psát prezidentův vicekancléř Petr Hájek, jenž popírá škodlivost kouření a Darwinovu evoluční teorii, jsem o nějakém Pride festivalu v Praze nic netušil. Nechtěl tím náhodou Hájek na festival jenom upozornit a zpropagovat ho? A již nikdo mi nevymluví, že Klaus není gay. Ta jeho dikce, vizáž, sebestřední až narcistní chování. A jestli vám to nestačí, tak si přečtěte tohle. Ruku do ohně bych nedal ani za Klausova tajemníka a rockera Láďu Jakla. S tím svým napomádovaným culíkem by se klidně uchytil v jakékoli pražské travesty show.

Mimochodem, o Havlovi s Vondrou kolují na internetu rovněž zajímavé historky. Bývalý politický vězeň Jiří Wolf ve svém článku „Opilec Václav Havel“ napsal, jak se kdysi Alexandr Vondra náruživě líbal s Václavem Havlem. I na samotného kmotra nejen Vondrových dětí Karla Schwarzenberga jsem od přátel z MZV slyšel zajímavé rešerše. Od jistého věku je však sexuální orientace vcelku nedůležitá.

Na závěr mě napadá, že Klaus a spol. by měli být rádi, že Prahou budou pochodovat jen gayové a lesby. Až do ulic výjdou statisíce naštvaných heterosexuálů, tak jako v Řecku, Španělsku a Británii, bude možná z hradního nádvoří utíkat v helikoptéře, tak jako svého času jeho argentinský kolega De la Rúa z nádvoří růžového domu. Poznámka pro gaye: V Argentině je sídlo prezidenta opravdu růžové.

Na videu můžete zhlédnout průvod "zvrhlíků" Berlínem v roce 2010.  

A takhle to vypadalo v Argentině v prosinci 2001. 

Jen pro zajímavost - Londýn srpen 2011. I v Argentině byli protestující lidé zpočátku médii nazýváni rabujícími živly a kriminálníky.... Ti praví zločinci, zloději a mafiáni však sedí ve vládních úřadech a parlamentech. 

Facebook komentáře