Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ZASTAVME TRANS-IDEOLOGII VE ŠKOLÁCH A ŠKOLKÁCH! + Gender agenda - Jak probíhá indoktrinace?

V Německu probíhá už i ve školkách propaganda, která vnucuje dětem nesmysly, jako že “pohlaví je věcí volby” apod. Nesmíme něco podobného dovolit zde v ČR!

  • zastavme-trans-ideologii-ve-skolach-a-skolkach-gender-agenda-jak-probiha-indoktrinace
  • zastavme-trans-ideologii-ve-skolach-a-skolkach-gender-agenda-jak-probiha-indoktrinace
  • zastavme-trans-ideologii-ve-skolach-a-skolkach-gender-agenda-jak-probiha-indoktrinace

Malé děti si teprve tvoří vzorec chování. Pokud jsou vystaveny trans-ideologii, mohou se u dosud zdravých dětí vyskytnout psychické problémy. Mnozí chlapci se pak začnou cítit jako dívky a naopak.

Proto je potřeba trans-ideologii ve školách a zejména školkách zakázat.

Zdroj: https://narodnidemokracie.cz/zastavme-trans-ideologii-ve-skolach-a-skolkach/

+ BONUS ---------------------

Gender agenda - Jak probíhá indoktrinace? "Česko hledá talent" je toho názornou ukázkou. 

Nedávno se konal další ročník festivalu Prague Pride, který opěvuje kromě homosexuality i dalších téměř 80 druhů pohlaví. Jakožto heterosexuál nemám nic proti homosexuálům. Pár normálních jich znám a v drtivé většině se za akce typu Prague Pride naprosto stydí. To že je přitahuje jiné pohlaví, nemají potřebu dávat takto na odiv.

My heterosexuálové také neděláme průvody heterosexuálů. Mnoho z vás se ptá, jak je možné, že za posledních 10 let společnost tak indoktrinovala. Jak je možné že mladé generaci vymývají mozek několika desítkami pohlaví, z nichž některá jsou přímo absurdní? Že to dochází tak daleko že chtějí ve školách dokonce dělat společné záchody pro všechna pohlaví? Děje se tak díky bezstrukturnímu řízení.

Metody ovlivňování společnosti prostřednictvím médií velmi dobře popsal televizní dokument o průkopníkovi public relations Edwardu Bernaysovi. Byl to člověk, který například naučil Ameriku kouřit a který během necelých dvou let dokázal prostřednictvím médií vymýt Američanům mozek, tak že souhlasili s válkou a brali jí jako normální.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Dusan Janto 2023-08-30 15:26
Ludia idu parlamentne volby treba sa ich zucastnit a zastavit tento hnus LGTB ci ako si to hovoria pohlavia su len dve a nie osemdesiat.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře