Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Stalin měl rozum, nikdy nebyl marxista, sami komunisté se ho zřekli.

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

Pokud někdo zná Stalinův život a politickou kariéru pouze ze zpráv prozápadního bulváru, které citují slovo od slova vše, co vzniklo v hlavách operativců CIA a uprchlých renegátů typu Trockého, nebo Solženicina, tak Vás asi hodně překvapí, co vlastně Stalin ve skutečnosti byl, nebo spíše nebyl zač.

  • stalin-mel-rozum-nikdy-nebyl-marxista-sami-komuniste-se-ho-zrekli
  • stalin-mel-rozum-nikdy-nebyl-marxista-sami-komuniste-se-ho-zrekli
  • stalin-mel-rozum-nikdy-nebyl-marxista-sami-komuniste-se-ho-zrekli
  • stalin-mel-rozum-nikdy-nebyl-marxista-sami-komuniste-se-ho-zrekli
  • stalin-mel-rozum-nikdy-nebyl-marxista-sami-komuniste-se-ho-zrekli

Stalin totiž vyznával od počátku trochu jiné zásady, než třeba Lenin, nebo Trockij. Neuznal nikdy správnost tzv. NEPu, tedy Leninovy nové hospodářské politiky, podle které chtěl Lenin nechat v SSSR opět provozovat své podniky západní firmy a za směšné platy v nich nechat pracovat sovětské dělníky. Hned, jak se Stalin po Leninově smrti dostal k moci, byl NEP zrušen, a veškeré vlastnictví velkých výrobních podniků přešlo do rukou lidu a státu.

Stalin dále zamítl marxistický přístup ke světové revoluci a odmítl napadnout sousední země a roznést revoluci do celé Evropy, jak po něm žádal Trockij a ostatní marxisté a dále zavrhl marxistické excesy ve smyslu rušení tradičních rodin, hranic a míšení národů v rámci SSSR. Za celou dobu jeho vlády, nebyl zrušen ani jediný státní útvar, nebo národní jazyk, či písmo. Je pravda, že nikdy veřejně neodsoudil myšlenky Lenina, nebo Marxe, protože nechtěl rozdělit dělníky a mást jim hlavy politickými teoriemi, jeho činy, však mluvili sami za sebe.

Stalin si totiž vzal z marxismu to jediné smysluplné a funkční, což je ekonomická část o národním hospodářství a centrálně řízené ekonomice a zcela odmítl ideologické žvásty o rušení hranic, národů a rodin. Po tom naopak touží liberálové z řad neomarxistů a trockistů, kteří dnes sedí v čele EU a americké demokratické strany. Tito lidé dnes pracují na realizaci šílených vizí Karla Marxe o jediném světovém pronárodu, o zrušení tradičních rodin a společné výchově dětí, které už nyní ve velkém odebírají jejich biologickým rodičům.

Neměli bychom se bát stínu velkého člověka, který dokázal zastavit šílené plány marxistů a světové stínové vlády složené z nejbohatších a nejmocnějších rodin a korporací na mnoho desetiletí, ale neomarxistů a trockistů, kteří se snaží nastolit marxisticko-liberální světovou diktaturu v současnosti. Liberálové v EU a USA, jsou aktuálním a skutečným nepřítelem svobody a demokracie dnešního světa!!!

Kdysi jejich plány ekonomicky, vojensky a geopoliticky zastavil právě Stalin. Je někdo schopný je zastavit dnes???

Ladislav Kašuka

Facebook komentáře