Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Globalisté - zloději duší.

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Ještě v nedávné minulosti měli jednotlivé evropské národy svou identitu, svou kulturu, své vlastní tradice a zvyky, což dávalo každému z nich jejich vlastní srdce a duši.

Každý národ se různě oblékal, rozdílným způsobem vítal hosty, vařil jiná jídla a holdoval jiným nápojům. Někde žili precizní řemeslníci, jinde famózní hudebníci, o něco dále úžasní vinaři, nebo divocí tanečníci mezi býky.

S každou zemí jste poznávali jiné lidi a nová místa, nasávali do sebe tu rozmanitost a rozšiřovali si svůj obzor. To, co bylo v jedné zemi zakázáno, bylo v druhé zcela běžné a všechny tyto rozdílnosti dávali Evropě kouzlo a nezaměnitelný ráz.

  • globaliste-zlodeji-dusi
Takto vypadala Evropa celá staletí a každá země si zachovávala svůj osobitý naturel i přes to, že svět se měnil a nové objevy a vynálezy vnášeli do života lidí pokrok a měnili a rozšiřovali jejich myšlení.

Pak však světlo světa spatřili globalisté a začali lidem a celým národům krást jejich jedinečnost a jejich duše. Svou politikou multikulturismu a spojováním zemí do velkých nadnárodních celků začali bořit a ničit rozdílnosti jednotlivých kultur, které dělají svět barevným a krásným.

Za vším stojí jejich zvrácená idea NWO (nového světového řádu), tedy fašistického světa, ve kterém všem vládne malá skupinka nejmocnějších korporací a rodin a lidé, kteří ztratili své vlastenecké cítění, svou hrdost a vědomí vlastní jedinečnosti budou bez odporu pracovat pro těchto pár vyvolených a utrácet své těžce vydělané peníze v jimi vlastněných obchodech za jimi vyrobené zboží.

Tak se stalo, že ve všech zemích na všech kontinentech světa, procházíme ve velkých městech kolem stejných obchodů, jíme ve stejných rychlých občerstveních a tloustneme po stejných hamburgerech, místo, abychom poznávali něco nového a jedinečného.

To všechno je však teprve začátek a zatím to zákeřné, pomalu se šířící zlo máme ještě šanci zastavit. Musíme si uvědomit, kdo jsme, co chceme a kam kráčíme. Musíme si uvědomit, že svoboda a suverenita jsou poklady, o které nesmíme přijít, neboť se velmi obtížně získávají zpět, pokud vám je někdo vezme. Musíme okamžitě vystoupit ze všech institucí, které si nárokují právo vládnout naší zemi ze zahraničí a posílat naši armádu do jiných, než obranných misí.

Naše země v současnosti stojí na rozcestí, a pokud neuhne s cesty vyznačené globalisty, kterým jde pouze o jejich vlastní prospěch, stane se velice brzy nejdříve pouhou kolonií a posléze úplně zanikne a rozpustí se v přílivu cizinců kterými globalisté v současnosti cíleně zaplavují celou Evropu, aby vymazali z mapy světa jednotlivé země a rasy a stvořili bezbarvou, poslušnou a snadno ovladatelnou masu lidských robotů, kterou budou moci snadno ovládat a řídit.

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře