Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Autorské právo některým lidem nic neříká!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Tak co je moc, to je moc. Pan Radek Velička, který přebírá většinu mých článků zcela zadarmo pro svůj web BEZPOLITICKÉKOREKTNOSTI.CZ, kde se prezentuje jako šéfredaktor, začal mé články bez mého svolení přejmenovávat a přitom mne stále uvádí jako jejich autora. Kupříkladu můj poslední článek s názvem SVĚT NENÍ ČERNOBÍLÝ uvedl jako PROČ JSOU AMERIČANÉ TOLIK NENÁVIDĚNÍ? PROTOŽE JSOU TO AGRESOŘI A VRAZI. Další můj článek s názvem PŘELUD JMÉNEM MACRON uvedl pod názvem ŽALUD EMMANUEL V ČELE FRANCIE? REALITA. PROTEKTORÁT MÁ NOVÉHO PROTEKTORA.

  • autorske-pravo-nekterym-lidem-nic-nerika

Podotýkám, že to vše bez mého souhlasu a vědomí. Navíc všechny emailové adresy, které uvádí jako kontakt na redakci jsou nefunkční! Právě kvůli podobným magorům jsem napsal svůj poslední článek. Panu Veličkovi jak vidíte vyloženě vadí, když název článku nezní dost agresivně a nikoho výslovně neuráží! Na nějaká autorská práva zjevně úplně kašle!

Navíc, když si zjistíte, kdo všechno patří k externím redaktorům a spolupracovníkům, najdete mezi nimi také pana Jakuba Jandu z Evropských hodnot. Co je tento multikulti sluníčkářský komik, který natočil veřejné erotické video pro gaye zač, snad nemusím nikomu blíže přibližovat (asi bych na to ani neměl žaludek). Celé se mi to zdá podivné, jako, kdyby se tento web, který se navenek tváří jako vlastenecký, měl ve skutečnosti za úkol kompromitovat autory a dělat z nich v očích čtenářů sprosťáky, nebo radikály a extremisty!

Proto chci varovat všechny autory, kteří na tento web přispívají...Tento web není důvěryhodný!

 

Ladislav Kašuka

Facebook komentáře