Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Prima opět lže!

Ve zprávách ukazovali opilého řidiče, který arogantně urážel policisty a ukazoval na ně prostředník. Na Plzeňské ubytovně zapálil cizinec Moldavance petardu ve vagíně. V obou případech jde o Ukrajince.

Navíc druhý případ je typický pro Banderovce, takže už tady Ukrajinci zavádí fašismus. Údajně ukrajinské děti na našich školách už hajlují. Není divu, když se to doma učili od dětství. V Brně Ukrajinec před časem zavraždil cikána. Proč u sebe nosí nože cikáni i Ukrajinci?

Propuštění vraha soudcem je světový unikát! Drtivá většina poslanců schválila vyznamenání jakéhosi přestárlého fašisty v Kanadě. Fašisty může logicky krýt a dokonce podporovat jen fašista...Takže kromě mafiánů máme ve vládě i fašisty. 

  • prima-opet-lze
 
Je ostudou, že náš prezident  a premiér ihned po volbách negratulovali našim bratrům k vítězství. Nespokojená kritika vítězné strany na Slovensku ukázala, že i naši politici vůbec nerespektují zájmy voličů, a že jim jde jen a jen o koryto! Dle volebního průzkumu měl Kotleba 8%, volební výsledek byl necelé procento. Smer dle průzkumu měl 19%,  výsledek byl 23%. Progresivní strana měla v průzkumu 23%, výsledek byl 19%. Vzorný důkaz , že průzkum i volby jsou zkreslené. 
 
Hérečka Vašáryová nazvala část voličů spodinou. Inu, podle sebe soudím tebe. Její manžel s ní mluvil jen přes SMS. Proč jsem si vzpomněl na dvě známé hlášky: "Vy krávo nebeská, kdyby blbost nadnášela...
 
Před časem byla u nás v některém městě záhadná nevolnost u některých žáků. To stejné tu bylo před několika lety. Všimli jste si mobilních antén na střech mnoha domů? Jde o "rychlý internet", v skutečnosti 5G, které je schopné zabíjet, jak tomu bylo v Číně u prvního případu kovidu. Od té doby po kovidu nikdo nepadá...Jak prosté, Whatsone.
 
Pokud jde o přilepování šílenců na silnice, řešení ukázali čtenáři Seznamu či Novinek: Stačí nalít do pet lahve moč, vonavku, barvu, ocet, inkoust...Fantazii se meze nekladou. I vejce jsou účinné. 
 
Istambulská smlouva prý chrání ženy. Ale jak se dle genderové Utopie pozná skutečná žena? Prosazuje se rovnost žen, aby jich byla polovina ve vedoucích funkcích. Proč se to neprosazuje u horníků, tavičů, popelářů, stavařů, kopáčů?
Okamura chce na Primě diskutovat s Fialenkem, ale ten má strach, protože nemá dost argumentů. Politik, který má strach, by měl ihned vypadnout z politiky, protože je schopný dělat jen loutku..
 
Smrt Kellnera nebyla náhoda. Týká se i všech  politiků a významných lidi s nepohodlným názorem. Pilot prý měl prošlé školení a navigátor byl pod drogami. To jsou pohádky pro naivní lidi a pro malé děti. Předpisy pro pracovníky v letectví jsou mimořádně přísné a miliardář by nepochybně nelétal s takovými lidmi...
 
Některé evropské státy 1. října demonstrovaly za vystoupení z WHO a proti chystané diktatuře. Konečně některým lidem a státům dochází, jaké šílenství připravuje tato organizace.  
 
USA poslala Zelenáči dopis, o kterém se v našich mediích nesmí mluvit. Kromě jiného v něm žádá, aby zvýšil počet vyšetřovatelů korupce a hlavně obnovit povinná majetková přiznání pro všechny státní zaměstnance a soudce, jinak USA odmítne pomoc Ukrajině. Komik, ze kterého se stal multimilardář, se nemůže přiznat k svému "poctivému" zbohatnutí. 
 
Brusel vypíše nové daně pro Čechy a Slováky, aby zaplatili úroky z půjček pro Ukrajinu. Pentagonu dochází peníze na armádu. Putinova kremelská pokladna přetéká zlatem díky dalším a dalším novým obchodům. Mluvčí vlády USA vyzval americké podnikatele, aby víc podnikali v Rusku. 
 
Tesle hoří bateriové úložiště za skoro miliardu kč. Hasiči dostali instrukce, aby ho ani nezkoušeli hasit. Samovolné vznícení baterií v autě, kole či koloběžce bude stále častější. Nejhorší sen hasiče je požár solárních baterií na střechách. Elektrobusy v USA jsou velmi poruchové. 
 
Nový šéf ČT bude mít vyšší plat než bývalý ředitel o 47 tisíc kč měsíčně s ročním bonusem 3 000 000 kč. Tak proto chce zvýšit poplatky. Odmítá měnit Moravce a jeho pořad. Prý je to rodinné stříbro ČT. Dle Moravce "byl Klaus gubernátorem Putina v ČR.
 
Evropa vítězstvím Fica směřuje k tomu, že se staneme opět satelitem Ruska" Takže tohle je to rodinné stříbro, soudruhu Součku? Ředitel prohlásil, že není přijatelné, aby se zaměstnanci vystupující v pořadech ČT prezentovali v jiných mediích způsobem, který by byl v ČT nepřípustný. Koho chleba jíš, toho písen zpívej. Takže jde o soukromou televizi, když tam musí být jen jeden názor? Proč jsme tehdy vlastně zvonili klíči?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře