Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

HAARP a díry v nebi - zbraň která ohrožuje život na celé planetě

  • haarp
Tato nebezpečná zbraň ohrožuje život na celé planetě. Je příčinou mnoha zemětřesení, záplav a dalších přírodních katastrof. Zabila už tisíce lidí a způsobila nedozírné materiální škody. Česká republika nebyla ušetřena. Stejně je možné toto zařízení využívat pro myšlenkovou kontrolu obyvatelstva. Úzká skupina lidí může díky této zbrani prosazovat své zájmy a je využívána i k zastrašování. 

Je to zbraň připravená na 3. světovou válku, jejiž cílem bude nastolení jedné světové vlády. Je v zájmu celého lidstva zakázat těmto šílencům podobný hazard se životem celé planety a zabránit tak katastrofě. Tato zbraň je skutečně tak nebezpečná, že může zničit život na celé planetě a experimenty prováděné s tak obrovským výkonem mohou mít nedozírné následky.

1) Kompletní DVD včetně grafiky, menu a kapitol ve formátu ISO. Po vypálení je to běžné DVD,které je možné přehrát na každém DVD přehrávači.
ISO je obraz DVD, který je možné rovnou vypálit za použití vypalovacích programů. Můžete k tomu použít například program Ashampoo Burning Studio FREE, který je zdarma ke stažení na Internetu.

Adresa uloženého souboru: http://www.ulozto.cz/10830079/haarp-diry-v-nebi-iso

HAARP a díry v nebi

2) Soubor ve formátu AVI je ke stažení na následujícím odkaze včetně českých titulků.

Adresa uloženého souboru: http://www.ulozto.cz/10826479/haarp-diry-v-nebi-avi

3) České titulky k filmu HAARP a díry v nebi

Adresa uloženého souboru: http://www.ulozto.cz/10826402/haarp-diry-v-nebi-srt

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře