Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vyhrožuje americká ambasáda řediteli České televize? Německo už otevřeně: za zabíjením stojí USA!

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Bojí se generální ředitel České televize, že bude zlikvidován fyzicky? Jak je možná v roce 2016 totalitní cenzura v České televizi?

Zatímco naše televize už pět dní omílá údajné znásilnění 13 leté holčičky v Německu a od rána do večera běží rozhovory o tom, co prezident Zeman myslel "kalašnikovem", na Evropu se valí další obrovská vlna uprchlíků, které vyhnali z Libye zabijáci USA!

  • vyhrozuje-americka-ambasada-rediteli-ceske-televize-nemecko-uz-otevrene-za-zabijenim-stoji-usa

 

Záznam televize z Německa není šílený, šílené je, že to, co víme všichni, neříká naše televize, ale německá. Je to na 8 minut a určitě to stojí za poslech.

Opatřeno slovenskými tutulky.  

http://gloria.tv/media/VyzotcUwWQx - Dresden

Paříž – Ve Francii byly zveřejněny výsledky kontroverzního průzkumu, který prováděla agentura Ipsos celkem 18 měsíců. Výzkumníci zjišťovali, jaké je "soužití" menšin s většinovým obyvatelstvem Francie. Výsledky odhalily, že: 90% respondentů obvinilo muslimské imigranty, že „odmítají být otevření ke společnosti", 56% dotázaných si myslí, že typický žid je bohatší než průměrný Francouz, 60% se také domnívá, že židovská komunita může být částečně zodpovědná za nárůst antisemitismu. Asi 13% si pak myslí, že židů žije ve Francii až moc.
 

Švédsko, Västerås - Azylové centrum, kde neexistuje právo a kde vládnou migranti. Tak popisuje deník Daily Mail uprchlické zařízení ve švédském Västerås asi 100 kilometrů od Stockholmu. Novináři se exkluzivně dostali do míst, kam v posledních dnech ani policie nechodí. Policie do zařízení odmítá vstoupit, nedávno je totiž vzbouření migranti vyhnali ven. Azylové středisko Signalisten kdysi sloužilo jako hotel, dnes v něm žije asi 600 mužů žen a dětí ve špinavých pokojích. Daily Mail poukazuje, že kvůli přeplněnosti švédských azylových zařízení bylo znásilněno více než 10 dětí.

„Za námi se objevilo ještě více lidí, byl jsem psychicky připravený bojovat o svůj život. V úzké chodbě nás bylo 10 policistů. Slyšel jsem někoho křičet, že tam někde je nouzový východ, takže jsme se k němu rozběhli," cituje deník oficiální policejní zprávu.A americká služebnice ombudsmanka Šabatová bude žádat, aby byla každá zpráva označena jako xenofobní a byla spálena na hranici svobody!

zdroj:http://www.paratdnes.cz/2016/02/Vyhrozuje-USA-ambasada-rediteli-Ceske-televize-Nemecko-uz-otevrene-za-zabijenim-stoji.html

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 xyht@seznam.cz 2016-02-03 19:38
toto video je staré cca přes půl roku
http://gloria.tv/media/VyzotcUwWQx -

Facebook komentáře