Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Rada České televize se rozhodla umlčet veřejnost a zabránit konfrontaci s nepohodlnými názory

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Úvodní část jednání Rady České televize z 11.3.2015 ukázala, že většina jejích členů se rozhodla se nadále nenechat obtěžovat stížnostmi veřejnosti a arogantně zakázala přednést můj dotaz, stejně tak i vystoupení další přítomných kolegů. Před jednáním jsem zaslal radnímu Michaelovi Hauserovi prosbu, aby navrhl mé vystoupení. Ten to udělal, tento návrh byl však většinou radních zamítnut.

Pro vystoupení veřejnosti hlasovali: Michal Hauser, Ivana Levá, Vratislav Dostál, Petr Koutný

Proti vystoupení veřejnosti hlasovali: Jaroslav Dědič, Jan Bednář, Richard Hindis, Jiří Závozda, Luboš Beniak, Jan Brandejs, Jiří Kratochvíl, René Kühn, Josef Pavlata

Zdrželi se: Jan Prokeš a Michal Jankovec

 
  • rada-ceske-televize-se-rozhodla-umlcet-verejnost-a-zabranit-konfrontaci-s-nepohodlnymi-nazory

Můžete si tedy udělat obrázek, kdo konkrétně chce v Radě ČT něco řešit a kdo pohrdá názorem veřejnosti. Víte tedy, kdo je příslovečnou žábou na prameni pravdy v České televizi, kdo je ve svém důsledku spoluviníkem vražd nevinných lidí ve zbytečných válečných konfliktech, které by bez prolhaných médií nebyly možné a kdo bude dříve nebo později za spoluúčast na těchto masových vraždách spravedlivě potrestán.

Přehled Rady ČT zde: http://www.ceskatelevize.cz/rada-ct/clenove-rady/

Další bláboly si budete moci poslechnout, až bude zpracované celé video, nebo audiozáznam jednání je k dispozici zde: http://www.ceskatelevize.cz/rada-ct/prenos-jednani-po-internetu/?IDEC=215%20251%2000056/0005

Předchozí stížnosti a aktivity k Radě ČT: http://www.nwoo.org/2015/02/25/vyzva-zaslete-nam-sve-stiznosti-na-ceskou-televizi/

Stížnost, kterou jsem chtěl přednést Radě ČT:

Vážení členové Rady České televize

Jak jistě víte, tak během minulých jednání Rady jsem vám předkládal nejen já opakované stížnosti na nevyváženost zpravodajství o Rusku a Ukrajině a to společně s příslušnými podklady. I když už od první stížnosti, ve které byla jasně popsána podstata problému, uplynul více než měsíc a půl, tak jsem doposud neobdržel žádnou odpověď a ve zpravodajství ČT nenastaly žádné změny, které by ukazovaly na to, že tu stížnost vůbec někdo bere na vědomí.

Naopak, ČT místo toho předvedla několik těžce jednostranných pořadů o ruské propagandě.

Shromáždil jsem i řadu dalších obsahově souvisejících stížností a případně i obdržených odpovědí od diváků ČT a mohu už po několikáté konstatovat, že ČT, ani Rada ČT, jako celek, stížnosti diváků neřeší a odpovědi jsou pouze formální, nic neřešící výmluvy.

Pokud by Rada ČT vytvořila vůbec nějaký prostor pro diskuzi, což soustavně nedělá, tak by bylo možné jednotlivé případy věcně řešit.

Na zítřejším jednání Rady ČT máte příležitost k tomu, abyste předložili důkazy, že stížnosti řešíte, že zkoumáte věcnou podstatu problémů, které jsou v nich obsaženy, že je případně ukládáte řediteli či jiným odpovědným pracovníkům ČT k řešení a že tedy řádně vykonáváte činnost, kterou vám ukládá zákon.

Analytické materiály, které jsou dostupné na stránkách Rady ČT, odpovídající analýzy neobsahují, případně nejsou důvěryhodné, jako např. zde:
http://a2larm.cz/2014/10/podvod-nebo-paskvil-analyza-nezavislosti-ceske-televize/

V opačném případě lze opět již po mnohokráte prokázat, že svou prací v Radě ČT sloužíte pouze těm, kteří mají zájem na zmanipulovaném zpravodajství a nikoliv obecnému společenskému prospěchu, což povede k nevyhnutelným mravním, politickým a trestně právním důsledkům.

Jan Korál

Facebook komentáře