Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

V České televizi vysílali norský film o ponorce KURSK a o údajné neschopnosti a o zlé vůli ruské armády. Tak se pojďme podívat, jaká je pravda: 

Dnes je 15 výročí zániku ponorky K-141 Kursk. Nikdy nezapomenu na ten šílený výjev, kdy jedna z manželek zahynulého námořníka začala hystericky křičet na přítomného admirála Kurojedova.

Pamatuji si tu nenávist, kterou tehdejší ruská media ventilovala vůči krátce zvolenému presidentu Vladimíru Putinovi.

  • v-ceske-televizi-vysilali-norsky-film-o-ponorce-kursk-a-o-udajne-neschopnosti-a-o-zle-vuli-ruske-armady-tak-se-pojdme-podivat-jaka-je-pravda
Své si přisadil kromě jiných ruských osobností např. i Limonov v kapitole: БЕЗРАЗЛИЧИЕ И ЛОЖЬ (ИСТОРИЯ ГИБЕЛИ ПОДЛОДКИ “КУРСК”)

modernlib.ru/books/limonov_eduard/limonov_protiv_putina/read/

Četl jsem o Kursku několik knih a jsem přesvědčen, že byl potopen torpédem americké ponorky. V oblasti Barentsova moře probíhalo cvičení, kterého se zúčastnil Kursk spolu s několika hladinovými loděmi v čele s vlajkovým jaderným křižníkem Petrem Velikým. Kolem tohoto uskupení slídilo několik ponorek NATO včetně jaderných ponorek SSN Memphis a SSN Toledo obě třídy Los Angeles.

O amerických kapitánech těchto útočných jaderných ponorek bylo všeobecně známo, jak jsou nafoukaní a agresívní a jsou indicie, že se jeden z kapitánů amerických ponorek přes mezinárodně uznávaná pravidla o sanitární oblasti v místě námořních cvičení přiblížil k ruskému svazu na vzdálenost menší než byla únosná, což vyvolalo ostrou ruskou reakci.

Kursk otevřel torpédomety, aby dal najevo, že nehodlá tolerovat Američany za zadkem. Americký kapitán pravděpodobně z ponorky SSN 691 Memphis zpanikařil a odpálil těžké torpédo MK-48, které projelo z pravé strany zádi Kursku a zasáhlo pod ostrým úhlem přední část Kursku pod velitelskou věží v místě torpédové sekce, kde vybuchlo.

abecedarium.narod.ru/add/k2/k2-031.jpg

(zde je na fotografii místo, kterým proniklo americké torpédo do trupu Kursku. Na fotografii jsou patrné stopy ohybu kovu dovnitř trupu ponorky)

To byl ten první slabý výbuch.

whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/KURSK/twoexplosions.jpg

V torpédové sekci došlo k sekundární explozi uložených torpéd, které zničily celou přední část Kursku a potopily ho (to byl ten druhý silný výbuch). Po této události americká ponorka informovala svoje velitelství o tom, co se stalo a to zase amerického presidenta Clintona, který ihned volal Putinovi, který byl v té době na dovolené v Soči.

Oba presidenti se dohodli na tom, že do světa pustí verzi o náhodném výbuchu na Kursku, aby se v Rusku nejitřily vášně, že Američané potopili jejich loď a aby se nežádala odplata. Na oplátku za to Američané tiše odpustili ruský dluh vůči USA vzniklý za Jelcina, ukončení slídění útočných jaderných ponorek s raketami s plochou dráhou letu v pobřežních vodách kolem Ruska a zároveň se zavážou zaplatit všechny náklady s vyproštěním potopeného Kursku.

Zpracováno podle: abecedarium.narod.ru/add/k2/kursk2.html

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/k-15-vyroci-potopeni-ponorky-kursk/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2023-08-08 08:18
V zemi s cenzurou může oficiálním zprávám věřit jen blbec. V.Havel 1991
Citovat
#1 Jarda K. 2023-08-08 05:48
Ano,to je správna verzia, bolo to tak, a písalo o tom hodne alternatív v USAtanskej Synagóge plazov a sionistickych jašterov...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře