Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kolaps u svaté Anny v Brně, útoky na profesora Berana, Pirka a další!

Petr Pokorný

Kolaps u svaté Anny v Brně, útoky na profesora Berana, Pirka a další!

Zločinci se neštítí ničeho a je otázkou, kam až to doženou. Necháme je v tom, jako nás západ zradil 29. září 1938? Před chvílí vystoupil ředitel nemocnice u svaté Anny, že má problém s covidem. Každého napadne, že prostě covid. Jenomže...!

To, co slyšíme či čteme na údajných "dezinformačních webech" či to Vojtěch shazuje jako konspirační dezinformace, řekl na plná ústa ředitel od svaté Anny Vlastimil Vajdák!

  • kolaps-u-svate-anny-v-brne-utoky-na-profesora-berana-pirka-a-dalsi

Nemocnice zahlcují infarkty a mozkové příhody: byla údajná dezinformace antivaxerů. A skutečnost?

Nemocnice omezuje provoz, a to včetně ambulancí. Personál se přesune ke covidovým lůžkům. „Jediná šance je snížit kvalitu péče,“ řekl Radiožurnálu ředitel nemocnice Vlastimil Vajdák. 

Čísla vyhlášená vládou jsou zhoršením. Jenomže věta, kterou pan ředitel, před kterým se ukláníme s pokorou všichni slušní se seslkým rozumem za léčení covidu vyslovil větu(y), které zamrazí a ministr Vojtěch odmítá komentovat:

ČTĚTE POZORNĚ!!!

Nemáme v této chvíli žádná volná lůžka na intenzivní péči. Pečujeme o covidové pacienty, a nyní se nám v tuto chvíli lůžka zahltila akutními infarkty, mozkovými příhodami a pořád probíhají onkologická operativa. Proto ta lůžka jsou aktuálně plná.

A co je příčinou nedostatku sester?

Příčinou je covid. Některé jsou nemocné. Část, asi 60, je na ošetřování člena rodiny!

Ano, čtete dobře, nemocnice se zahlcují akutními infarkty a mozkovými příhodami! Sakra proč? Co se v nemocnicích děje, že hrozí EPIDEMIE INFARKTŮ A MOZKOVÝCH PŘÍHOD? Prý vakcínou to určitě, ale určitě není!

A Babiš s Vojtěchem prchají za hradby policistů! Odpovědi nedají, pouze ti, kteří z epidemie tyjí jako je Smejkal, Konvalinka či Hořejší, se rozpývají blahem!

 

Takže špinavost, kterou se dozvídáme jako další totalitní zločin, ani nepřekvapí!

Opět dáme slovo těm, kterých se to týká:

Očima profesora Jiřího Berana:

Po lidech nelze žádat, aby se povinně očkovali, když pak stejně budou pozitivní.

"Podívejte se, když máme povinné očkování proti virové hepatitidě B, tak ta očkovací látka způsobí, že po třech dávkách máte celoživotní ochranu a chrání 97 % lidí. Že by někdo onemocněl po očkování, to je naprosto raritní. Ale nemůžete žádat po lidech, aby se povinně očkovali očkovací látkou, když na začátku epidemie v říjnu jsou desetitisíce lidí, kterým se prolomila imunita," řekl pro ŽivotvČesku.cz epidemiolog a vakcinolog.

Mezi povinná očkování v ČR patří například ta proti záškrtu, tetanu, dávivému kašli, přenosné dětské obrně a virové hepatitidě B, proti spalničkám, zarděnkám, příušnicím a u rizikových dětí proti tuberkulóze. U očkovaných jedinců se pak stává jen velmi výjimečně, že by se nemocí nakazili. Takovou výhodu ovšem, především kvůli delta mutaci, vakcína proti infekčnímu onemocnění covid-19 nenabízí.

"Když se dělalo méně testů, tak bylo méně pozitivních. Je to úsměvné. Když testů udělám 200 tisíc, tak najdu více pozitivních. Oni neumí testem rozlišit, zda ten virus je živý, nebo zda ten organismus má takovou slizniční imunitu, že viry zahubil a nepustil je dál. Němečtí lékaři tomu říkají »Friedhof«, tedy hřbitov. To znamená, že ten člověk vylučuje zbytky mrtvých virů, v žádném případě není infekční, to ale test nedokáže odlišit," uvedl pro ŽivotvČesku.cz lékař.

"Zatím se bohužel přeočkovává vakcínou původní, která nekryje přímo různé mutanty, které tady máme, zejména deltu. A proto musíme mít vysoké hladiny protilátek, aby alespoň část z nich byla funkční a fungovala proti těmto mutacím," vysvětlil i epidemiolog Roman Prymula.

Jak můžeme my, občané prověřit, co se nyní děje, co je za obrovským množstvím infarktů, mozkových příhod a dalších kardioviskulárních nemocí, které zahlcují nemocnice? Vůdci zaháčkovaní Pfizerem mlčí, i Babiš s Vojtěchem mlčí a vyhrožují národu, že nás třeba postřílí, abychom byli zdraví!

Vážně zešíleli, nebo je to skutečně opět nástup nacistů, fašistů a příprava na další světovou válku, protože Evropa a USA jsou v šílených dluzích a hledá se cesta, jak se jich zbavit. Adolf Hitler krizi vyřešil jednoduše: a pak za ním bylo šílenství s více než 62 miliony obětmi na životech!

zdroj: https://www.skrytapravda.cz/z-domova/267-kolaps-u-svate-anny-v-brne-utoky-na-profesora-berana-pirka-a-dalsi

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře