Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

FACEBOOK SMAZAL SKUPINU, KDE SE SDRUŽOVALY OBĚTI OČKOVÁNÍ ČI JEJICH PŘÍBUZNÍ, ZÁROVEŇ ZAKÁZAL ZMÍNKY O VEDLEJŠÍCH ÚČINCÍCH OČKOVÁNÍ

Slovanka

Není to ostatně poprvé, co se tato cenzorská platforma zaměřila na nějakou skupinu lidí. Vlastně se divím, že se tam ještě někdo objevuje, vždyť cenzura se stále více utužuje, takže za chvíli už nebude možné si sdělovat tímto způsobem téměř nic. Nepochybuji, že zejména u starších lidí (ale nejen u nich) se úmrtí po tomto očkování svede na něco jiného.

Tedy zatímco většina úmrtí za poslední rok je automaticky uvedena jako úmrtí s covidem, neboť stačí jen pozitivní test, aby do této kolonky úmrtí spadlo, úmrtí záhy po očkování se zřejmě určí jako cokoli jiného (třeba i na úmrtí “s covidem”), ale vakcína jistě v příčině v mnoha případech nefiguruje. Stejná je zřejmě situace v případě vedlejších účinků, o nichž nyní nesmí být masy lidí informovány.

  • facebook-smazal-skupinu-kde-se-sdruzovaly-obeti-ockovani-ci-jejich-pribuzni-zaroven-zakazal-zminky-o-vedlejsich-ucincich-ockovani
  • facebook-smazal-skupinu-kde-se-sdruzovaly-obeti-ockovani-ci-jejich-pribuzni-zaroven-zakazal-zminky-o-vedlejsich-ucincich-ockovani
  • facebook-smazal-skupinu-kde-se-sdruzovaly-obeti-ockovani-ci-jejich-pribuzni-zaroven-zakazal-zminky-o-vedlejsich-ucincich-ockovani

Čím větší odstup pak bude mezi vakcinací a úmrtím, tím méně se budou právě tyto vakcíny uvádět coby příčina úmrtí. Aby ovšem většina lidí, lehce ovlivnitelných propagandou novinářů, politiků i za propagaci očkování dobře zaplacených “umělců” ani v nejmenším nepochybovala o tom, že tyto “rychlokvašné” vakcíny jsou skvělé, nesmí být nikdo informován o jejich vedlejších účincích a pokud, tak jen velmi okrajově.

Facebook nyní výslovně zakazuje jakékoli informace o tom, že vakcíny mohou být škodlivé, například “způsobením krevních sraženin”. Skupina 120 000 členů, ve které byly diskutovány vedlejší účinky vakcín proti covidu, byla nyní vymazána.

Facebook v únoru oznámil, že každý uživatel, který píše o vedlejších účincích vakcíny proti koronaviru, může očekávat, že bude jeho profil zablokován. Všechna tvrzení, že vakcíny mohou být nebezpečné nebo nefungují, byla nyní zakázána.

Nesmí být ani řečeno, že vakcína Astra Zeneca může způsobit krevní sraženiny. Mezi zakázaná tvrzení patří tvrzení, že vakcíny covid-19 zabíjejí nebo vážně poškozují lidi, tedy že se vyskytují i vedlejší účinky (například už se nesmí uvádět, že způsobují krevní sraženiny), jak uvedl Facebook ve svých pravidlech.

Gigant sociálních médií nyní uzavřel skupinu 120 000 členů, v níž se spojily oběti očkování a jejich rodiny. Skupina velmi rychle rostla, měla asi 10 000 nových členů týdně, když byla odstraněna Facebookem, jak píše  Reclaim The Net.

Je podivuhodné, že Facebook ještě někdo používá, když již existují i necenzurované sociální platformy.  Nebylo by tím nejhorším trestem pro ty, kdo cenzuru podporují, kdyby jim výrazně ubyli uživatelé? Pro tyto platformy by to pak znamenalo i méně reklamy a menší výdělky. Má cenu nechávat vydělávat cenzorům?

zdroj: https://voxpopuliblog.cz/facebook-smazal-skupinu-kde-se-sdruzovaly-obeti-ockovani-ci-jejich-pribuzni-zaroven-zakazal-zminky-o-vedlejsich-ucincich-ockovani/?fbclid=IwAR2At3FisDCwxyF9CjXERt3YpGjZSyiyA2IcScDggqh3clac8QDrlfGBQp8

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře