Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Exredaktor České televize Jan Hrubeš hrubě urazil Jaromíra Jágra

Exredaktor České televize Jan Hrubeš hrubě urazil Jaromíra Jágra za to, že přijal vyznamenání od prezidenta Zemana. Hrubeš označil Jardu Jágra za “mizerného člověka” který “kolaboruje s stbáckou a proruskou hrůzovládou”.

  • exredaktor-ceske-televize-jan-hrubes-hrube-urazil-jaromira-jagra
Co na to říct? Vždy, když lidé z České televize mluví o někom, kdo nepatří do jejich sluníčkářské nebo byznysové party, vypadne z nich většinou jen nenávist a zloba.
 
To, co řekl Jan Hrubeš, jsou mimořádně trapné výkřiky lidí, co nic nedokázali.
Jaromír Jágr si vyznamenání zaslouží, jelikož jeho práce ve sportu a reprezentaci naší země vydá za všechny ministry zahraničí dohromady.
 
 
 
Bývalý moderátor České televize a někdejší mluvčí Úřadu vlády Jan Hrubeš:

„Ten který nosil na dresu číslo 68 jako symbol okupace, ten který umí oslovit davy a pomoci svrhnout tuhle stébáckou, proruskou hrůzovládu teď servilně přijímá státní vyznamenání a kolaboruje. Je mi za něj stydno. Skvělý sportovec...ale mizerný člověk," zlobil se na sociálních sítích bývalý moderátor České televize a někdejší mluvčí Úřadu vlády Jan Hrubeš.

Jaromír Jágr: 

„Vy, exredaktore ČT, nemáte právo nikoho soudit, to má jen Bůh – a to vy, jak jsem si přečetl váš názor, rozhodně nejste!“PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře