Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vyjádření tenistky Anastasie Pavljučenkovové, vyhoštěné z ČR:

Na letišti v Praze na nás s Alexandrou (BLR) čekalo komando těžkooděnců...

Asi jsme doopravdy hrozbou pro ČR. Takové uvítání by se nedostalo ani Pablovi Escobarovi kdyby měl v letadle tunu kokainu.

Já nebyla v Rusku už asi 10 let a Saša v Bělorusku asi 6 let. Obě jsme vydaly oficiální prohlášení, že s válkou nesouhlasíme. WTA náš start posvětila, stejně jako pořadatelé turnaje.

  • vyjadreni-tenistky-anastasie-pavljucenkovove-vyhostene-z-cr

Ale české úřady v čele s tím Vaším, jak se jmenuje, jo Rakušan, s námi zacházely jako s onucemi, jako vražedkyněmi. I přes veškerou vyřízenou dokumentaci a znovu prohlášením, že s válkou nesouhlasíme a že máme jen RUS a BLR pas, ale jinak nic společného, nás zatkli, drželi a vyhostili.

My to nechápeme. Jsme se Sašou potrestány jen za to, co máme napsáno v pase?

O našich zemích se píše, že jsou totalitní a dokonce fašistické. Je zajímavé že sportovci (tedy mluvím za tenisty) jsou jak v Rusku, tak Bělorusku vítáni. Jsou zváni na turnaje jak WTA, tak ATP. A jezdí. Tedy ne ti, co jsou v armádních klubech, třeba ve Vaší Dukle. Ti nesmí, tedy ne že by sami nechtěli, ale mají to zakázané od klubu... Ale nám prý v Rusku vše zakazují...

Do ČR už nikdy nepřijedeme. Víme, že obyčejní lidé proti nám nic nemají, ale Vaše vláda ano. Je to škoda, máte krásnou zemi, jen máte divnou vládu ! 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2023-09-03 17:46
dříve neschopný učitel, dnes všechnoschopný SS Áda
Citovat
#1 Skeletor 2023-09-03 16:26
No u rakaušana to musíte brát tak, že on nemá rád lidi kteří něco umějí a je to jedno odkud jsou, on si jen léčí mindráky z pozice moci. Tak ho prosím omluvte.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře