Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Fašismus není mrtev

Po druhé světové válce se zdálo, že fašismus bude odsouzen a zmizí v propadlišti dějin. Bohužel se tak nestalo. Normální člověk nechápe, jak je to možné. Kdo jsou ti dnešní následovníci a obdivovatelé fašistů a co chtějí? A kdo je podporuje? Starý fašismus byl nahrazen novým politickým systémem – „liberálním fašismem“.

USA – tato vysoce rozvinutá západní země přichází s novou ideou: čím dál tím více svobody pro firmy (liberalismus), čím dál tím více represí pro občany (fašismus). „Liberální fašismus“ nabízí beztrestnost vládnoucím elitám, a současně zvyšuje kontrolu a represi řadových občanů se zaváděním tzv. „nulové tolerance“.

  • fasismus-neni-mrtev
Nejlépe to vidíme dnes na Ukrajině.

Hned první prezident Ukrajiny  Juščenko udělil titul "hrdina Ukrajiny" válečnému zločinci Banderovi. Začalo se stavěním pomníků - každá vesnice musela mít svůj pomník Bandery.

Pohrobci fašistů se snaží ovládnout zemi. Na Ukrajině došlo k pokusu o fašistický státní převrat v režii Pravého sektoru a Banderovců ze strany Svoboda, podporovaných EU a USA. A vláda Ukrajiny za pomoci  západních mocností dělají všechno možné, aby fašismus zvítězil. Na Ukrajině vylezli z děr pohrobci Bandery a Šucheviče.

Banderovci byli váleční zločinci, kteří táhli Ukrajinou za německou armádou a vraždili neukrajinské obyvatelstvo - Poláky, Čechy, cikány. Táhli se selskými povozy a kradli povražděným obyvatelům všechno cenné. Mají na svědomí více než 100 tisíc zavražděných. Podle střídmých odhadů zemřelo na Volyni na vrcholu těchto událostí okolo šedesáti tisíc Poláků. O „Volyňské řeži“ se mnoho nemluví s odůvodněním, že by to mělo negativní vliv na polsko-ukrajinské vztahy. A dneska se polská vláda s jejich pohrobky paktuje. Všechno pod heslem nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Spojené státy poskytly po válce Banderovi  azyl v Německu. Pár let po válce USA poskytly azyl člověku, který měl na svědomí 100 tisíc lidí. Doporučením pro něj bylo, že bojoval proti sovětům - aspoň hubou - Stefan Bandera se obrátil na své stoupence s heslem, které nepotřebuje žádné komentáře: „Národe! Věz! Moskva, Polsko, Maďaři, židovstvo - jsou Tvojí nepřátelé. Likviduj je! Likviduj Židy, Poláky, komunisty, nič je bez milosrdenství.“ Prezident Kaczyński už před lety mluvil o potřebě být připraven prominout původcům zločinu. Dnes to jsou spolubojovníci v boji proti Rusku.

Naštěstí Rusové nezapomněli a na Banderu provedli úspěšný atentát v Mnichově.

V devadesátých letech Spojené státy vyprovokovaly válku v Jugoslávii. Titova Jugoslávie se rozpadla a vznikly nové státy. Jedním z nich je i Chorvatsko - stát s bohatou fašistickou historií. Chorvatští fašisté za války povraždili 800 tisíc Srbů, židů, cikánů v koncentračním táboře Jasenovac. To byl třetí největší koncentrák té doby. Chorvatští fašisté udržovali bratrské styky s Vatikánem, kam posílali zlato, ukradené povražděným vězňům. Vatikán po válce pomohl k útěku do Jižní Ameriky Ante Paveličovi, vůdci chorvatských fašistů.

V dnešním Chorvatsku se poslanci parlamentu zdraví zdviženou pravicí - jak jsem viděl na internetu.

Po pádu Sovětského svazu vznikly na území Litvy, Lotyšska a Estonska polofašistické státy. Oslavují tam svoje bojovníky z jednotek SS bojující po boku Wehrmachtu proti SSSR. Staví pomníky svým "hrdinům" z oddílů SS. Utiskují a diskriminují své obyvatele ruského původu. Snaží se zakázat používání ruštiny. Naše sdělovací prostředky o tom mlčí, ale na internetu je toho dost.

Fašismus zavedl ve své zemi i Pinochet. O fašismu v Chile jsem psal v jiném článku.

Ale nemusíme chodit tak daleko, i u nás jsou fašistické tendence. Naplno naposledy se projevily v souvislosti s Ukrajinou. Je toho plný internet. Na Staroměstském náměstí přímo pod sochou Jana Husa  je postavený stan Maidanovců. Ukrajinští obdivovatelé Bandery  nám káží svoje "pravdy". Ukrajinští fašisté rozkazují Čechům v Praze na náměstí!!! Ale horší je, když z jejich pódia mluví Kocáb, Bursík, Ponert a další. Pokus o protidemonstraci ztroskotal - česká policie brání ukrajinské fašisty! Českého občana pravdivě informujícího o fašistické chuntě v Kyjevě sebrala česká policie a odvedla neznámo kam. Lidi, zpívající českou hymnu, rozehnali a označili to za propagaci bolševizmu. Je to ostuda Čechů, když nepodporujeme fašisty a vrahy z Kyjeva. Ale podpora fašistické junty je projev demokracie! Je to jako zlý sen.

Je to jak napsal jeden z uživatelů internetu na facebooku : "Největší zloději, tuneláři a vymytý mozky žijí v Praze. Je mi blivno z těch našich pravdoláskařů".  Souhlasím.

Z toho je vidět, že fašismus neskončil. Vždycky se najdou "lidé", pro které je fašismus jejich výtahem k moci. Neomezené moci.  

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře