Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Šikana za názor a fašizace české společnosti v současnosti.

Kvůli mým názorům na konflikt na Ukrajině, o němž tvrdím, že ho začal nelegitimní prezident – pučista Turčynov v roce 2014 jen proto, že východ Ukrajiny odmítl respektovat neústavní svržení prezidenta Janukovyče a násilný puč v Kyjevě podporovaný západními regiony Ukrajiny, jsem mediálně očerňován a šikanován ze strany Seznamu a několika „presstitutů“ typu Máca a spol.

Jsou o mně šířeny lži a účelově upravené polopravdy (jako, že jsem placen z Ruska) a na jejich základě, jsem přímo stigmatizován – démonizován v očích věci neznalé a hlavním médiím věřící české veřejnosti. Přestože, jsem nikdy žádné peníze z Ruska nedostal, tak mi v roce 2014 poslal můj běloruský přítel – spisovatel Alexandr Usovski nadvakrát 800 euro, jako dar na vlajky, bannery a kameru, když se dozvěděl, že pořádám demonstrace proti ATO – což bylo vyslání pravidelné ukrajinské armády a neonacistických praporů typu Azov a Aidar na východ Ukrajiny střílet všechny, kdo nechtěli poslouchat nikým nevolenou pučistickou kyjevskou vládu.

  • sikana-za-nazor-a-fasizace-ceske-spolecnosti-v-soucasnosti

Kvůli tomu, že mé blogy jsou hodně čtené a jejich obsah zveřejňují i velká zahraniční média v Rusku, nebo v Sýrii, jsem se stal terčem našich velkých médií, které jsou v Čechách tradičně vždy poplatné politikům, kteří jsou zrovna u moci. Za komunistů, by mně „sepralo Rudé Právo, za liberálních neomarxistů, jenž vládnou v Evropě a v ČR nyní, to byl Seznam.cz.

Co, je však v současné české společnosti nejhorší, je zbabělost a servilita většiny populace, a ochota ničit životy lidí s „jinými“ názory jen proto, aby si náhodou nějak nezadal a neměl „třeba sám nějaký problém“. Z tohoto důvodu, jsem byl od března propuštěn již ze tří zaměstnání v rámci zkušební doby (ze dvou obchodních center a jednoho skladu). Přestože, na jenom z těch míst, jsem dělal dlouhých 15 let a pracovně, jsem tam byl jedním z nejkompetentnějších a nejproškolenějších pracovníků.

Stačil jeden článek na Seznamu, plný polopravd, mistrně nadhozených nepodložených náznaků a lží a najednou, jsem se stal černou ovcí, se kterou nechce mít nikdo nic společného. Ze svého dlouholetého místa, jsem byl propuštěn tím způsobem, že mi bylo mým nadřízeným zavoláno, že už ani nemám chodit druhý den po zveřejnění článku do práce, protože obchodní centrum, se mnou nechce být spojováno !!!

V dalších dvou případech, se mnou byla na nových místech úplná spokojenost – pochvaly od managerů a mistrů a „plácání po ramenou“, dokud mně někdo (většinou z kanceláří, kde mají čas koukat na internet) nepoznal, a neběžel na ta „správná místa“ s komentáři, že tohle tu přece zaměstnávat nebudeme „Sláva Ukrajině“.

Jen, aby bylo jasno, jsem ten typ, co v práci maká a neagituje, své názory si nechávám pro volný čas a své blogy a články a aspoň zatím, mám na to podle českých zákonů plné právo. To, co se mi děje, je nezákonná šikana (ke které se však nikdo veřejně nepřizná) a těm, co člověka takto odsuzují, je úplně jedno, jestli ten, kterého takto vyhodili, má pak na nájem, nebo jídlo, co si počne jeho partnerka, která sama domácnost neutáhne, nebo jak dopadnou jejich domácí mazlíčci, pokud ztratí střechu nad hlavou.

Jediné, co tyto managery sedící na teplých místečkách zajímá, je jejich vlastní luxus a pohodlí, jejich vlastní managerské křesílko a korýtko, ze kterého sosají, díky poctivé práci lidí, které „řídí“. Jednou, však i na ně může dojít, vždyť, kdo by si v roce 1948 nebo 1970 představil rok 1989 a kdo, by si pomyslel, že z Ruska devadesátých let, vyroste znovu velmoc, před kterou se bude třást celý západ, a na kterou nezaberou žádné omezení a sankce?

Situace, se jednou možná zase obrátí, a pokud budu ještě živ, půjdu si osobně promluvit se všemi lidmi, kteří mi kdy neprávem ublížili, nebo kteří o mně lhali, aby mi do očí řekli, z jakých důvodů, se mi rozhodli zničit život !!!

Paměť, mám jako slon, to mi věřte !!!

Ladislav Kašuka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 teoretik64@volny.cz 2022-06-27 19:30
„Nemůžeš-li napadnout myšlenku, napadni jejího autora.“ Paul Valéry (1871-1945). Stále aktuální! Fakt, že v roce 2014 byla porušena tehdejší ukrajinská ústava (kapitola odvolání prezidenta) a šlo jednoznačně o protiústavní puč, nemůže nikdo popřít; stejně jako veřejné pochody v čele se zločincem Banderou na obraze.
Citovat
#1 Přemysl Javornický 2022-06-27 13:29
Láďo, GESARA ve světě již funguje, blíží se i k našemu dvorečku. VVP a DJT jsou jejich představitelé a dělají to, co GESARA jako plán a vlastně i zákon obsahuje. Budují společnost vlastenců, kteří ale nejsou šovinisté, pouze brání suverenitu vlastní země. Budují mír ve světě, kdy vlastní armády slouží pouze národní obraně. Bojují pouze s učiněným Zlem v podobě Chazarské mafie a jejich zločinců proti lidskosti, proti obchodníků se zbraněmi, ženami, dětmi a jejich orgány, proti peněžním machinacím a celé té temné kabale. Proto je také vedena speciální operace na Ukrajině, kde kdysi býval Chazarský Kaganát uctívačů Ďábla (Baala, Bafometa). To vše je součástí zákona GESARA a těch národních NESARA. Naším zákonem bude společnost vědomých lidí, kteří tvoří a chrání národní suverénní stát a dbají na celospolečnský prospěch každé jednotlivé lidské činnosti. Jsme lidé s lidskou psychikou a je naší povinností šířit lidskost a vysvětlovat nelidské praktiky chazarské mafie a jejích poskoků ve vládách mnoha zemí.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře