Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Větší blbci, než by si slušný český občan myslel. Podle nich Česko, ač malé hovno ve střední Evropě, musí smrdět až do Bílého domu.

Hodnocení uživatelů:  / 27
NejhoršíNejlepší 

Opravdu mi není jasné, co páni Kalousek, Schwarzenberg, Štětina, Bursík, Kocáb chtěli svými protičínskými postoji světu dokázat. Svoji angažovanost, plnění zadání a pokynů pana Shapiro, nebo tolik potřebnou loajalitu chlebodárcům? Je jim snad milejší odmítnout spolupráci s Čínou na úkor potřeb české ekonomiky? Chtějí dokázat, že Čína je samé zlo, když ne důsledně dodržuje lidská práva? Cožpak jejich pán, přítel, chlebodárce či jak to nazvat USA, nezpůsobily za 200 let a zvláště za posledních několik desítek let stovky válek, ve kterých zahynuli, byli zmrzačeni miliony nevinných lidí, mezi nimi děti (např. Vietnam, napalm, dnes Ukrajina a pod.)

Dovolím si v souvislosti s jejich skandálními vystoupeními uvést několik nejčerstvějších „infarkt“ faktů. Tak např. pánové Kalousek a Štětina se domáhali průchodu a vstupu na Hradčanské náměstí. Ti se však přes policisty, kteří průchodu k Hradu hlídali, nedostali tam kam chtěli. To pan „Kokot“ Kalousek okomentoval slovy:

  • vetsi-blbci-nez-by-si-slusny-cesky-obcan-myslel-podle-nich-cesko-ac-male-hovno-ve-stredni-evrope-musi-smrdet-az-do-bileho-domu

 

 Stojím tu jako svobodný občan (resp. jako kokot, pozn. autora) na veřejné komunikaci a policejní kordon mi bránív tom, abych prošel. Chovají se ke mně slušně, ale zřejmě představuji bezpečnostní riziko," aby hned následně, patřičně rozezlen pravil:

 Já a tady europoslanec Jaromír Štětina jsme požádali bezpečnostní složky, abychom mohli projít, protože jsme státní činitelé a žádná represivní moc nám nesmí bránit ve svobodném pohybu!" A světe div se, policisté se z jejich &bdq uo;Víte kdo jsme?“ neposrali a nepustili je. To ovšem nic není proti intrikánovi Bursíkovi, který řekl že:

„ ... zákazem vstupu na Hradčanské náměstí byla hrubě porušena lidská práva. Protestujeme proti režimu, kterýpotlačuje menšiny, popravuje, zavírá nesčetné lidi do táborů a vězení. Musíme všem lidem vysvětlovat, že nejde o nepřátelství vůči Číně, nýbrž nepřátelství vůči tyranii. My žijeme v demokracii, ve svobodné zemi a kvůli návštěvěpředsedy čínské komunistické strany, který přijel z totalitní země, kde porušují lidská práva, zabíjejí lidi, lidé mizí, kvůli tomu se nenecháme omezovat na našich právech," velkohubě prohlásil Bursík.

Jak však skutečnosti nasvědčují, jejich „lidská práva“ byla zcela evidentně porušena. Tak a teď babo raď, co s tím udělat! Logicky vzato to vypadá, jako by zloděj křičel chyťte zloděje! Pro lepší pochopení u nás, v naší drahé a milované demokratické České republice jsou porušována lidská práva, přičemž ti, kteří se cítí porušením lidských práv býti poškození protestují proti tyranovi, v jehož zemi (Číně) jsou rovně� � porušována lidská práva! Kde je logika?Doma, tedy v Česku si s tím neumějí poradit, ale protestovat proti témuž v mohutné, miliardové Číně si troufají!Lze to považovat za akt zoufalství, ale i drzého troufalství, když se naprosto neúspěšně a trapně angažují na protestech proti návštěvě čínského prezidenta v Česku.

Na druhé straně to nijak nepřekvapuje, jejich morální a charakterové vlastnosti, ideologické přesvědčení jsou od listopadu 89 všeobecně známé, stejně jako jejich obdiv k západním „hodnotám, demokracii made in USA“ a podpoře politiky USA. Jejich loajalita a chorobné nutkání, vyjádřit (v rámci zaúkolování svými chlebnodárci) protest dnes proti Číně, jindy proti někomu jinému (viz házení vajíček, červené karty proti prezidentu Zemanovi a pod.) jen potvrzuje, žejsou to užiteční, ale opravdu velmi užiteční idioti ve službách USA, nejspíše s osobní podporou velvyslance USA Shapira. Jinak to ani nelze chápat.

Smutné a současně pro ně samotné ponižující jsou jejich tanečky kolem Tibetu, kolem lidských práv, kterými se ohání. O dodržování lidských práv v Tibetu samozřejmě páni taktně mlčí. Také nikdo nepopírá, že lidská práva v Číně nejsou bezproblémová. Jenže tito pánové, slepě a oddaně plnící pokyny svých US šéfů vůbec nepřemýšlí nad tím, že o skutečnostech s problémy o dodržování lidských práv potažmo s vězněními, pronásledováními, popravami, vraždami v Č& iacute;ně, kterými páni Kocáb, Bursík, Štětina aj. operují, si jsou velice dobře vědomi i ve Velké Británii či v USA a přesto k takovým trapným provokacím a protestům v těchto státech nedošlo.

Budu jen opakovat skutečnost, že čínský prezident Si Ťin-pching byl ve V. Británii přijat na úrovni, která, jak se zmiňují zahraniční media, jaká už Velká Británie dlouho nepamatuje. Jen malá, nenápadná, uprděná zemička uprostřed Evropy a v ní několik pošuků, americkým zájmům úslužných idiotů si činí nárok, &b dquo;vytmavit“ Číně problémy s respektování lidských práv. Ubohé, trapné, směšné, odsouzení hodné jsou jejich protesty zvláště, když M. Kocáb předhazuje, kolik set tisíc či milionů lidí bylo v Číně popraveno či jinak protiprávně kriminalizováno a předesílá, že bychom měli ctít demokracii a lidská práva, jak jsou naplňována v USA, Německu, Anglii apod. Ale už nezmiňuje, že USA už více jak 200 let terorizují a ohrožují svět, že jsou strůjci desítek válek ve světě s miliony mrtvých, raněných a zmrzačených lidí.

Neméně „zajímavě“ perlil, či lépe řečeno „se vyzvracel“ velký zastánce lidských práv K. Schwarzenberg, který zklamaně, ale současně i nenávistně prohlásil, že

 Netušil jsem, že pětadvacet let po slavném listopadu se tady budeme klanět diktátorovi. Je to nedůstojné naší republiky, nedůstojné Hradu, a to že byl pozván diktátor do Lán, kde pobýval Masaryk a Havel, to je opravdu ostudné divadlo." Jako by se tito pravdoláskaři a havloidi mezi sebou předháněli, kdo řekne větší pitomost a zhovadilost. Díky Bohu, jak v něj nevěřím, že tento starý, senilní, vypatlaný a s pokročilou demencí postižený člověk nebyl zvolen prezidentem. Při představě, že by ON měl řešit vztahy mezi ČR a Čínou, byl by to pro Česko naprostý skandál, fiasko, nemluvě o důsledcích ve vzájemných vztazích.

Na druhé straně tyto usácké lidskoprávní advokáty a řiťolezce chápu. Je to pro ně vlastně povinnost, plní tím své vazalské povinnosti a zadání chlebodárcům, je to splátka za všechno, čeho se jim z jejich strany dostalo. Při troše fantazie připusťme, že nebýt jich, Česká republika by asi byla nezajímavý, bezvýznamný, průměrný, ničím nevybočující, neprovokující, neprotestující evropský stát, jako třeba Švýcarsko, Anglie a jiné státy, které se tak trapně, patolízalsky, se skloněnou hlavou a bez jakýchkoliv projevů protestů a požadavků stran lidských práv zhostily návštěv, jakou je prezident Číny v České republice. Jinými slovy (omlouvám se za ten příměr), ale Česko je takové malé hovno, ale musí smrdět až do USA (aby o nás, resp. o „nich“ věděli).

Jiří B a ť a , 30. března 2016

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#6 jurda.n@seznam.cz 2016-03-31 22:51
demonratsia@azet.sk: a veď proč na mě účtočíš sprostými slovami jak malé děcko. a veď ani dospelé děcko nemôže chytiť ziku.
USA jsem nepochválil ve svém příspěvku ani jednou, veď ani bych netrefil na tu jejich ambasádu pro polévku, i kdyby mi ji chtěli nabídnout zdarma - a to jsi mě nelogicky nazval patolízalem. I podle autora tohoto článku jsem slušný člověk, že jsem nechodil nikde s tibetskou vlajkou, policie mi nezakazovala si dávat do okna papíry. Jen jsem si tiše užíval pocit svobody pod vlajkami na počest soudruha prezidenta.
Když jsem byl v Číně, znechutil mě tam trochu smrad, nepořádek.Možná proto proti ČLR brojí tolik zároveň ekologických aktivistů. Jsem proto rád, že přijeli za námi a já jsem si užil pár dní pod rudými vlajkami.
Pokud nemáš rád červených, asi ti to radost nedělalo, ale to je tak všechno, co s tím můžeš dělat ;)
#5 demonratsia@azet.sk 2016-03-31 21:52
jurda.n@seznam.cz- som skor socialista, Havel pre mna patry pod Mur narekov v toaletnom papieri...No nemusim ani Husakovsko-Gott waldovsko-Brezn evosky zidobolsevizmus . A uz vobec nie sionizmus! Zazil som ho na Zapade dost...Mal som tu cest navstivit Cinu,ako aj 32 inych krajin sveta na 4.kontinentoch, takze mam slusny prehlad...Ano,z ika ide na detske mozgy,a vidim ze ste stale je vo svete spusta dospelich deti...Takze nemusim ani Cervenych a ani Modrych,ako ani ich formy demon-ratsie... Som socialista,ale nie takej formy ake sme poznali doteraz...To vlastne nikdy neboli socialisti,ale len vazali bud vlavo,alebo vpravo..Aby sme sa rozumeli...
#4 jurda.n@seznam.cz 2016-03-31 21:10
demonratsia@azet.sk co máš proti Komunistickej stráně Číny ty havloide, zase nezačínej, že tam je kapitalizmus a že tam pracují děti ty zápaďáku, havloide!!!! Víš, o tom, že ziku můžou chytit jen novorozenci? Počket to je na ťeba asi moc zložité, že? Kolik sprostých slov ještě umíš?;)
#3 demonratsia@azet.sk 2016-03-31 19:58
jurda.n@seznam.cz , asi si este nahuleny od tej Havlovskej sametovej a prespal si dobu...Rusko a Cina su asi tak komunisticke ako ty...A navyse,mas nahnedly jazyk z ritolizacstva smerom na Zapad...Skoda ze si nedostal od nich ziku virus,a mohol si iba cumet ako magor do blba...Take hlavy a mozgy sa uz nicim netrapia, a zrejme ani ty,ved v tej tvojej kotrbe je akurat to co mas aj na jazyku...HOVNO !!!
#2 jurda.n@seznam.cz 2016-03-31 19:12
Bravo soudruhu,

ČR neskutečně lezla do zadku USA, podpořili jsme invazi do Iráku, která skončila špatně. Je dobře, že si naše řiťolezectví našlo konečně tu správnou stranu. Nebojte v naši zemi je spousty čínských a ruských agentů i spravedlivých policistů, dobře ohodnocených, kteří nás před těmi havloidy ochrání. Jeden z těch protestujících si mi posteskl, že USA už jim ani po krizi nepřispějí na obědy, jako druhé straně. Nebojte, jejich motivace klesá a budou brzy rozprášeni.
Doufám, že příště, až přijede náš moudrý přítel čínský soudruh prezident (narozdíl od těch ňoumů kandidát věd) vyjdeme společně do ulic a budeme propagovat naše bezmezné přátelství se soudruhy z jiných zemí. Je škoda, že nyní si musí myslet diváci čínské televize, že v Čechách podporují návštěvu čínského prezidenta jen Číňané. Pokud přijede příště ruský, čínský nebo severokorejský prezident, pojďme vyrazit na obědy také. Za komunizmus, za přátelsví, za mír a biznys!
#1 damirr@volny.cz 2016-03-31 14:30
Neutekli tihle blázni z Bohnic? Když jsem viděl videozáznam z jejich zoufalého a primitivního chování, tak jsem stěží pochopil jejich protest, který sotva najde obdobu v jiných zemích. Jen několik primitivních pitomců se předvedlo coby "užiteční idioti", kteří přišli provokovat se svojí vlastní blbostí. Tak se projevila jejich inteligenční "vitalita" v plné míře. Každý člověk se musí nad jejich blbostí jen pousmát. A Kalousek to je opravdu "mistr klaun" a mohl by do cirkusu jít předvádět idiota.

Facebook komentáře