Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Chudák, nebo dobře mu tak?

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Pan Kalousek sdělil národu, že se prý stydí nejenom za prezidenta, ale už také i za sněmovnu. Tak to už je na tom Kalousek opravdu dost špatně, problém však je, že on to sám neví. Nicméně, stydět se za sněmovnu není nic mimořádného, za tu se stydí kde který slušný a rozumný český občan jen s tím rozdílem, že důvody mají odlišné, než má pan Kalousek. Upřímně řečeno to, že se naši občané stydí za Poslaneckou sněmovnu (a myslím, že docela právem) má pan Kalousek lví podíl, stačí jen připomenout několik jeho opileckých extemporé na půdě sněmovny.

  • chudak-nebo-dobre-mu-tak
  • chudak-nebo-dobre-mu-tak

Na druhé straně stydět se za prezidenta mohou jen lidé, kteří nemají odvahu se sami na sebe kriticky podívat do zrcadla. Pan Kalousek má zřejmě kouzelné zrcadlo, které mu říká, kdo je na světě nejkrásnější, nejchytřejší, nejdrzejší a nejvychcanější. Ale i kdyby měl sebe lep&scar on;í zrcadlo, nebylo by mu to zřejmě nic platné, protože jeho ego je už natolik zbytnělé a profláknuté, že by se do zrcadla ani nevešlo.

Pozoruhodné však na tomto Kalouskově licoměrném konstatování je, že navzdory tomu, že jeho TOP 09 se s 5,31% voličských hlasů jen tak tak dostala do sněmovny, se drze považuje za mluvčího veřejnosti, neluvě o tom, že pan „kokot“ Kalousek je u občanské veřejnosti oblíbený; stejně jako pan prezident Zeman u pražské kavárny a pravdoláskařů. Ale to by nebyl Kalousek, aby se nevydával za něco, co již dávno není. Byly časy, kdy vládl celému Česku a nelze říct, že by byl u občanů nějak (zda vůbec) oblíbený. Pokud byl oblíbený, tak jen sám před sebou. Dnes je on i celá TOP 09, prezentovaná „universálním“ předsedou Pospíšilem, ve stadiu biologického rozkladu a na hladině politické existence jej drží už jen lehké hnilobné plyny. Ty jednou skončí a Kalousek odejde do větších lovišť i se svým knížecím guru.

Pochybuji, že se bude občanům po „kokotovi“ Kalouskovi stýskat. Asi to bude pro něj chudáka nespravedlivé, vždy to s nimi či s námi (občany) vždy myslel dobře (ale až po sobě) a teď se ještě za ně (nás) obětuje a s plnou parádou prohlásí, že se stydí nejen za prezidenta, ale už i dokonce za Poslaneckou sněmovnu Parlamentu ČR, přičemž by se sám měl studem propadnout a už léta měl chodit proslulými pražskými kanály.

Nicméně, aby Kalousek, jako správný pravicově liberální demokrat dokázal, jak moc se za prezidenta stydí (a také jak jej nenávidí), vstal a odešel spolu se svou topáckou eqipou ještě v době prezidentova inauguračního projevu demonstrativně ze sálu na Pražském hradě. A udělal dobře, protože takový xindl (množ.číslo) nemá na inauguraci co dělat. Za toto gesto by měli občané Kalouska ocenit a za tuto jeho „odvahu“ už by mu měli chystat čerstvý sníh na jeho pomník!

Jiří B a ť a , 9. března 2018

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-03-10 09:20
Proč ještě tahle nestvůra v podobě kalouse žije? Kriminál by to zřejmě nepřežil. Měl by se stydět hlavně sám za sebe, je to nejhorší zrůda po roce 1989. Ale vzpomeňme na léta, kdy pražský dav nadšeně vítal v Praze "svého milovaného Hitlera" a tak se zřejmě u mnohých pražanů výrazně projevila "dědičnost" a nejen u pražanů. Tato vlastnost je asi typická pro českou kotlinu a je jen chyba, že Jan Žižka svého času Prahu nevypálil.

Facebook komentáře