Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Případ Feri aneb Vyšetřování musí být dovedeno do konce a pachatelé musí být podle zákona přísně potrestáni

Michal Brand

Teda ten Feri! To je ale případ!
Samozřejmě myslím případ „strašlivého rasistického útoku na nebohého Dominika Feriho, toho milého poslance a úžasného politika“, jehož hlavní předností pro některé skupiny voličů je, že Dominik je mladý, sice možná nijak inteligentní a schopný, ale hlavně mladý. Přímo MBA se říkává – Mladý, Blbý, Ambiciózní, MBA. Další Dominikovou předností pro některé skupiny voličů je, že je „tak jako super“ prostě mutlikulti. Má afro-účes a je po otci poloviční černoch. (Pokud je tedy již slovo černoch zakázáno, mám tím na mysli, že Feri je po otci Afro-Afričan, zatímco po matce Evro-Evropan. Sám Feri je tedy Afro-Evropan nebo Evro-Afropan nebo Afro-Evro-Afrovano-Evročan. Nebo co. Sakra, v tom multikulturním světě „tady se vážně blbě přednáší“, jak by řekl pan Lustig v pohádce Lotrando a Zubejda – a ten to měl mnohem jednodušší, protože musel vynechat jen kletby a peprné výrazy, zatímco dnes aby slušný člověk přemýšlel, jestli se náhodou nějaký pomatenec, ehm aktivista, nebude cítit dotčen nějakým zcela běžným, normálním slovem.) Tyto „kvality“ Afro-Evro-Evročano-Afrovana a afro-účes dělají Feriho super-atraktivního nejen pro nevzdělané, ehm pardon, vzdělané a inteligentní post-pubertální Gretyi (ať již jakéhokoli jména), ale Feri je atraktivní simulakrum pro celou neo-marxistickou neo-bolševickou frontu v médiích i ve strukturách moci, těch viditelných i v těch skrytých strukturách moci. Ve strukturách soft-totalitní moci, kleptokraticko-totalitní nebo korupčně-totalitní, podle toho jaký aspekt dnešní neo-totality je právě zkoumán.

  • vbvbvbvb

Pozn.: Když Václav Havel, nebo kdo mu napsal dílo Moc bezmocných, tak tedy – když se píše v díle Moc bezmocných o post-totalitě, o měkké, nenásilné totalitě, jde podle mého názoru ne o post-totalitu ale právě o neo-totalitu, soft-totalitu, totalitu, která nevraždí – tedy většinou, jen občas – ale korumpuje. Vytrvale, každodenně a o to efektivněji. Ať již napsal kdokoli dílo Moc bezmocných – je to dílo velice chytré. Ve srovnání s divadelními hrami nebo jinými texty údajně stejného autora velice chytré a přesné. Proto také váhám, zda lze opravdu přiznat toto autorství. Ale možná šlo o zcela unikátní, jedinečný záblesk v jinak tragické řadě pseudo-děl. Jako kdyby špatný malíř pokojů namaloval jednou v životě Monu Lisu a pak už zase jen „kocoury“ na zdech předsíní. Mimochodem, Moc bezmocných stojí za přečtení. [Jen se podle mne autor nebo autorský team (angl. výraz team používám v tomto kontextu úmyslně ;-) mýlil v tom, že by Plastic People of Universe měli pozitivní vliv v boji proti komunistické totalitě – podle mne to byl projekt, který úspěšně odradil 98% normálních občanů od jakýchkoli sympatií s disentem.]

Přitažlivost simulakra (https://cs.wikipedia.org/wiki/Simulakrum) politika nazvaného Feri byla zkušenému a chytrému pragmatikovi zřejmá. Takže Miroslav Kalousek to perfektně pochopil a ve svém projektu „jak vydělávat i nadále v politice, čili založím TOP09 a část blbců, ehm, inteligentních, vzdělaných voličů mne bude volit“. A tak velice chytře nahradil Ferim vyšumělý marketingový tahák knížu, který již beztak byl okoukaný. A koneckonců, proti knížovi vypadá i Milouš Jakeš jako chytrý, šarmantní elegán, což lze maskovat jen krátkou dobu. A jen krátkou dobu se mohou inteligentní a vzdělaní voliči Kalouskova byznysu TOP09 tvářit, že v případě kníži jde o šlechtickou nonšalanci a že nejde o degeneraci a jiné věci začínající na „de“.

Případ Feri.

Poslanec Feri byl na Moravě na koštu vína. Dál se objevuje několik verzí. Poslední verze je, že všechno je zcela vylhaná vyfabulovaná kauza a že maximálně došlo ke drobné strkanici mezi dvěma napitými chlapy.

Feri původně tvrdil, několikrát a opakovaně, že byl cíleně napaden a že za útokem musí být politika a patrně i rasismus. S rasismem a údajným výrokem „negři nejsou lidi“ je Feri opatrný – možná po poradě s manažerem této kampaně nebo po poradě se svým advokátem. Feri říká, že mu někdo řekl, že to prý zaznělo. Feri ani nejmenuje, kdo tvrdí, že to padlo. Sám prý nic neslyšel, protože prý dostával takovou nakládačku úderů (zřejmě pěstmi) do hlavy (zepředu, tedy jistě i do obličeje), že si nic nepamatuje a nic neslyšel. Toto tvrzení Feri zopakoval i při výslechu na policii. Cíleně tak naznačoval, že údajný „brutální útok“ měl rasový motiv nebo minimálně podtext. Zároveň – zřejmě vědomě – formuloval věci tak, aby nemohl být (snadno) obviněn z křivého svědectví. Dokonce ani nejmenoval, kdo mu to tvrdil. Aby ani ten údajný svědek údajného rasistického výroku nemohl být obviněn z křivého svědectví. Typická manipulativní lež. Náznak. Prý. Jako když se o nepohodlném politikovi prohlásí v masmédiích „prý obtěžoval“, „prý řekl“, „podle nejmenovaných zdrojů“, „údajně“... Vždyť to znáte. Feri to zná taky. (Pokud ne, tak to je tedy na pováženou.) A tak to zřejmě Feri použil. Vědomě, cíleně. Vychytrale a podvodně. Podle mého názoru to vzbuzuje důvodné podezření z vědomě vylhané kauzy.

Kalousek napsal na twitter:

Další rasový útok na našem území. Ani tentokrát to ale nebudou islamisté, ale „skutečně slušní Češi“. Doufám, že budou přísně potrestáni,“ píše na svém twitteru pan Kalousek.

Zdroj:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/top-09-dominik-feri-napadeni.A190421_190238_domaci_jn

 

 

Feri přímo tvrdil, že šlo o zcela cílený útok:

https://www.respekt.cz/politika/ten-clovek-sel-najisto-nebyla-to-zadna-hospodska-rvacka

TEN ČLOVĚK ŠEL NAJISTO, NEBYLA TO ŽÁDNÁ HOSPODSKÁ RVAČKA

Byli jsme se známými na akci, kam jezdím pravidelně, v Boršicích mám dobrého kamaráda. Vyšel jsem ven, se skleničkou, na cigaretu. Najednou jsem uviděl, jak se ke mě někdo blíží – kluk zhruba 25 let. Zeptal se, jestli jsem Feri. Řekl jsem, že ano a jak můžu pomoct, ale ani jsem to nestihl doříct - a hned přišlo pár rychlých ran. Když ho moji známí ode mě odtrhli, všiml jsem si, že se s nimi pere i další starší muž. Jak se pak ukázalo, byl to prý táta toho prvního.

...

Nepředcházela tomu žádná provokace ani žádný kontakt, nešlo o to, že bych někoho polil, spálil cigaretou nebo že bych někomu odřel auto. Ten člověk šel najisto. Nenapadá mě žádný jiný motiv než politický.

Proč by mělo jít o politiku?

Vůbec nijak to nesouviselo s tou situací. Rozhodně nešlo o situaci ve stylu „strčil's do mě – pojď ven“. Starší útočník podle médií sympatizuje s Řádem národa. Ale nevím, motiv si policie bude muset vyzjistit od nich.

 

Takže tedy Feri tvrdí, že „nenapadá mě žádný jiný motiv než politický“. Takže opět vychytrale naznačuje, obviňuje ale jen nepřímo. Vědomě a cíleně se zadními vrátky. „Muselo to tak být, ale já to vlastně jakoby ani tak úplně netvrdím, ale určitě to tak bylo“. Podle mého názoru to vzbuzuje důvodné podezření z vědomě vylhané kauzy.

Známá neo-bolševická agitátorka Reflexu Silvie Laudrová dokonce stvořila agitku s titulkem „KAUZA FERI: MĚL BY BÝT ÚTOČNÍK VYLOUČEN Z LÉKAŘSKÉ KOMORY?“. Opět další manipulace neo-bolševiků – vlastně jakoby ne, neměl by být vyloučen, ale .......... ale už to bylo vypuštěno do světa jako myšlenka. Která se u některých neo-bolševických debilů (myslím to slovo v lékařském slova smyslu, ne jako nadávku) uchytí, časem se o podobném kádrování začne diskutovat, časem nějaká Greta začne stávkovat za okamžité zavedení do politické praxe, odjede ekologicky vlakem do Davosu, cestou ekologicky spořádá 250 sendvičů v 500 plastových obalech, které budou všechny ekologicky odeslány do Číny nebo do Afriky k „recyklaci“ vyhozením do oceánu. A bude za to Nobelovka. Když může být nobelovka za agresívní blábolení nesmyslů a za nátlakové, anti-demokratické prosazování nesmyslů, které ani nelze realizovat, tak proč by v neo-bolševické neo-totalitě nemohla být nobelovka za fízlování a za organizování vyhazování z práce?

Pavel Novotný, žumpa české politické scény, výkladní skříň Fialovy „ODS“, ve které prý Klaus ml. nereprezentoval „hodnoty ODS“, když používal zdravý rozum (doporučuji jeho komentáře, zatím ještě nezakázané na Novinkách - https://www.novinky.cz/komentare/), tak tedy tento Pavel Novotný napsal:

Rasističtí Čecháčci mají v diskusích pré.. Kdyby se našel někdo, kdo mi může do SZ napsat něco k identitě těchto dvou chlapců z Moravy, budu rád, díky!

(https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Napadeny-Feri-Peklo-Zacal-vysilat-Kalousek-578662)

Novotný tedy také nepřímo obvinil údajné pachatele údajného útoku-neútoku z rasismu a vlastně všechny Čechy, tedy vlastně Čecháček Novotný obivinil „Čecháčky“. Dokonce pro nějaké důvody chce jejich identitu – asi aby jim mohl svým pověstně slušným, nehulvátským způsobem domluvit (patrně ve stylu „Vy, ......“, no nebudu to ani psát, vždyť znáte žumpoidní slovník „chytrého Pavlíka“). Mimochodem, všimli jste si, jak ty nejhorší kreatury malosti, podlézavosti a lokajství obviňují sami všechny ostatní z malosti, z podlézavosti a z lokajství? Jak ti nejubožejší a nejpodlézavější Čecháčci nazývají ostatní Čecháčky? Od Havla až po Novotného - čím větší podlézavec, tím více velkohubých prohlášení o malosti ostatních, kteří si zachovali rovnou páteř a necítí potřebu podlézat a klanět se novému panstvu z cizích zemí. Kalousek, Pospíšil, Němcová, Štětina atd atd atd. Jak papoušci vyřvávající „Čecháčci, Čecháčci“ při svém ubohém a trapném ponižování se před cizinou.

Ale zpět k případu.

Policie vše odložila, protože k žádnému útoku nedošlo, natožpak k naznačovanému pořezání-pobodání nožem. Došlo jen k hospodské strkanici. Skleníkové simulakrum chlapa se z toho buďto po...., což se stává od reality izolovaným, inkubátorovým dětem (nebo mimo realitu žijícím inkubátorovým „politikům“), nebo si celou kauzu úmyslně a cíleně Feri přibarvil nebo přímo vymyslel jako politický marketingový tah.

A policie proto nesmí tento případ odložit. Došlo, k čemu došlo!

Feri vědomě a vychytrale nepřímo obvinil dva slušné české občany z rasisticky motivovaného útoku. Kalousek také. (Stejně tak Pospíšil a celá řada presstittutů.)

Křivé obvinění

§ 345

Křivé obvinění

(1) Kdo jiného lživě obviní z trestného činu, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Kdo jiného lživě obviní z trestného činu v úmyslu přivodit jeho trestní stíhání, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta.

(3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného prospěch,

b) spáchá-li takový čin tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem,

c) spáchá-li takový čin v úmyslu jiného vážně poškodit v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu,

d) spáchá-li takový čin v úmyslu zakrýt nebo zlehčit svůj vlastní trestný čin, nebo

e) spáchá-li takový čin na jiném, který vůči němu plnil svoji povinnost vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona.

(4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 jako člen organizované skupiny,

b) způsobí-li takovým činem značnou škodu, nebo

c) získá-li takovým činem pro sebe nebo pro jiného značný prospěch.

(5) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán,

a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 škodu velkého rozsahu, nebo

b) získá-li takovým činem pro sebe nebo pro jiného prospěch velkého rozsahu.

 

TOP09 a celá multikulti neo-bolševická fronta je fakticky zřejmě organizovanou skupinou, dle

§ 129

Organizovaná zločinecká skupina

Organizovaná zločinecká skupina je společenstvím nejméně tří trestně odpovědných osob s vnitřní organizační strukturou, s rozdělením funkcí a dělbou činností, které je zaměřeno na soustavné páchání úmyslné trestné činnosti.

Ale připouštím, že by bylo obtížné a u soudu asi nepřijatelné správně kvalifikovat politickou činnost neo-bolševiků jako „soustavné páchání trestné činnosti“, i když je to zcela zřejmé. (Např. podpora nelegální migrace, abych uvedl jeden jediný příklad soustavného páchání trestné činnosti hovořící za všechny; vlastně k tomu přidám i podporu terorismu – právě prostřednictvím podpory islamizace a nelegální migrace). Ale fakticky Evropská komise, většina redakcí mainstream médií, většina univerzit a další a další „opěrné body“ neo-bolševické multikulti fronty – to jsou skutečně skupiny páchající úmyslnou trestnou činnost (pokrytecky a alibisticky maskované jako „páchání dobra“).

Dále jde u všech zmíněných a v kauze Feri angažovaných neo-bolševiků o možný trestný čin:

§ 356

Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod

(1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1.

(3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo

b) účastní-li se aktivně takovým činem činnosti skupiny, organizace nebo sdružení, které hlásá diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou, třídní, náboženskou nebo jinou nenávist.

Všichni účastníci akce „strašný rasistický útok na nebohého Feriho“, a to včetně samotného Feriho, tedy všichni tito neo-bolševičtí aktivisté se podle mého názoru dopustili Podněcování nenávisti vůči Čechům (a Moravanům) a vůči bělochům. Podezření na spáchání tohoto trestného činu by měla policie také řádně vyšetřit a případně všechny pachatele řádně obvinit a postavit před soud. Na tento trestný čin se mimochodem nemůže vztahovat poslanecká imunita.

Vyšetří policie rasově motivovanou trestnou činnost padni komu padni? Nebo podněcovat rasovou nenávist vůči bělochům i národnostní nenávist vůči Čechům a jiným evropským národům se v multikulti smí (a je vlastně vítáno a všemožně podporováno)?

Ale doufám, že žijeme v právním státě. Doufám, že – jak napsal Miroslav Kalousek - pachatelé odporných rasistických trestných činů budou přísně potrestáni. Bez výjimek, Mirku.

Pošlu ti na Vánoce pomeranč. Nebo po ramadánu, pokud opět přestoupíš na novou vlnu, která jede. Poděl se o ten pomeranč s Dominikem a s Pavlem-Geniálním.

 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Greta_Thunberg https://cs.wikipedia.org/wiki/Asperger%C5%AFv_syndrom https://cs.wikipedia.org/wiki/ADHD

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře