Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pozor, pozor! Kalousek se opět připravuje na škrtománii!

Před několika dny jsem na internetu objevil článek s rozhovorem s Miroslavem Kalouskem. A pozor, on nepoučen z toho, co vše způsobil jak našemu hospodářství tak obyčejným lidem v tzv. "Době nečasu", by rád opět zas tupě škrtal!

Miroslav Kalousek v rozhovoru prohlásil, že naše vláda údajně moc rozhazuje. Jen bych podotkl, že, když byl ministrem financí on, proběhly dvě hospodářské krize a zadlužení bylo vysoko přes 40 procent HDP. Teprve až po jeho odchodu zadlužení setvale klesá.

  • pozor-pozor-kalousek-se-opet-pripravuje-na-skrtomanii
  • pozor-pozor-kalousek-se-opet-pripravuje-na-skrtomanii

A je v současné době na cca na 32 procentech. A navíc i samotné HDP narozdíl od již zmíněné "Doby nečasu" roste a v posledních letech dokonce tempem 4-5 procent za rok. Stoupá i průměrná mzda, což je také pozitivní jev pro celkový život všech našich spoluobčanů.

A teď si příjde pan Kalousek a prohlásí, že by zase rád škrtal. A to dokonce i v době, kdyby měla někdy opět přijít další údajná nová hospodářská krize. Já osobně jsem byl jednou z obětí hospodářské krize v roce 2009, když jsem tehdy i já kvůli tehdejšímu propouštění přišel o zajímavé pracovní místo. A tyto pocity se mi vrací vždy, když vidím v televizi film V+W "Hej rup". (Kdo ten film nezná, doporučuji se podívat, je to velmi poučný film). Zkrátka a dobře je vidět, že pan Kalousek (a s ním i ta jeho slavná TOP luna medvěd) se z ničeho nepoučili a rádi by chtěli i nadále ekonomicky komplikovat život běžným občanům. A to místo toho, aby naopak nabídli nějaký recept, jak takovým to lidem, obětem hospodářské krize, pomoci. Takové věci se ale asi u TOP 09 nevedou. Přitom bych chtěl připomenout staré známé pořekadlo, že jen hlupák opakuje své staré chyby. A z těch by se měl jistě poučit i neúspěšný ministr financí, jako byl pan Kalousek. Ale on se zřejmě poučit ani nechce.

Proto se divím, že ho stále ještě někdo chce volit! Když byly poslední parlamentní volby a sledoval jsem sčítání hlasů, ze všeho nejvíc jsem si přál, aby se tato jeho strana do parlamentu vůbec nedostala. Dlouho naděje byla. Ale jakmile se sečetla Praha, bylo po optimismu a těch pět procent bohužel dali. A tak si voliči při příštích volbách důrazně zjištěte, zda se chtějí pan Kalousek, TOP 09 a všichni ti jim podobní i nadále chovat k obyčejným lidem jako k hadru. Což ale asi nejspíš skutečně chtějí. A tak nejlepší by bylo je tam do té urny vůbec neházet. To aby už pan Kalousek a ti jemu podobní konečně z té politiky odešly někam ke všem čertům, kam patří. A své místo přenechali někomu jinému, kdo to s lidmi této země i s celou naší zemí myslí opravdu dobře.

Použitý zdroj: http://zdroj.cz/kalousek-pro-zdroj-vlada-trestuhodne-rozhazuje-brzy-se-bude-muset-skrtat?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=7_2018_ZDROJ_Nachtmann

https://cs.wikipedia.org/wiki/St%C3%A1tn%C3%AD_dluh_%C4%8Ceska

Související články:

Kdyby volby dopadly podle tzv. mladých, bylo by nám mnohem hůř!

Němcová, Kalousek, Feri a jím podobní: Ven z politiky!

Jak asi přemýšlí tzv. mladí voliči, co volí Topku, Stan a Drahoše?

Kalousek ať lidských právech raději mlčí

Autor: Libor Čermák

Zdroj: https://liborcermak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=669655

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře