Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Prosím, seznamte se! Toto jsou dva zdaleka nejvýznamnější politici České republiky.

Petr Štěpánek

Prosím, seznamte se! Toto jsou dva zdaleka nejvýznamnější politici České republiky. Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda STAN Vít Rakušan. Z čeho tak soudím? Z jejich dennodenního výskytu na obrazovce České televize. Nemine den, aby právě tyto dvě osoby cokoli nekomentovaly, nevyskytovaly se v reportážních příspěvcích, nebyly zvány do studia.

  • prosim-seznamte-se-toto-jsou-dva-zdaleka-nejvyznamnejsi-politici-ceske-republiky
  • prosim-seznamte-se-toto-jsou-dva-zdaleka-nejvyznamnejsi-politici-ceske-republiky

Pokud by vás snad zajímalo, proč to tak je a moje odpověď by měla vycházet z objektivních skutečností, musel bych odpovědět, že opravdu nevím. Pekarová Adamová i Rakušan totiž ve sněmovně reprezentují dva nejmenší poslanecké kluby. TOP 09 má sedm poslanců, STAN šest.

Proč tedy Česká televize právě tyhle dva den co den fedruje na televizní obrazovku? Na to by spíš měl odpovědět někdo z managementu České televize. Veřejnoprávní televize se tím totiž zpronevěřuje svému zákonnému zadání, že její informace mají být objektivní, vyvážené a všestranné.

Na Kavčích horách ale zřejmě žijí v představě, že vedoucí úlohu KSČ nahradila vedoucí úloha České televize, takže právě oni a jen oni, rozuměj hoši a děvčata z Kavčích hor plus hoši a děvčata, co s nimi mluví, jsou oprávněni (de)formovat českou politickou scénu dle vlastních představ.

Té jejich touze rozumím. Jediné, co ale nechápu, je, proč jim to my ostatní máme povinným televizním výpalným platit.

Zdroj: FB Petra Štěpánka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře