Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Premiér Maďarska Viktor Orbán k Polákům 20.1.2012 a 21.1.2012 v Budapešti

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • Budapest_demon
  • Budapest_demonstrace

... útoky na naši zemi mají dva důvody:

První je morální. Jde o hodnoty. Ústava Maďarska říká, že bez křesťanství by národ nepřežil. Mluví se také o ochraně života od početí. Ale naše názory neznamenají, že jsme mimo Evropu ", poznamenal premiér Maďarska.

Druhý důvod jsou hospodářské záležitosti. Protože hospodářské zájmy jsme narušili. Když jsme zvolili vládu v roce 2010, země měla ohromné dluhy, byl to obrovský finanční deficit. Země byla na pokraji bankrotu. Všechno, co mělo nějakou cenu, bylo prodáno nebo ukradeno! Museli jsme to zastavit. Bylo třeba učinit opatření, která jsou nepopulární

v Evropě. Byla to velká ztráta pro nadnárodní korporace. Proto se obrátily na Brusel, kvůli ztraceným penězům." a k finanční krizi dodal, že je to "souhrn krizí morálních od jednotlivých zúčastněných osob".

překlad: Ota Nepil

http://2.bp.blogspot.com/-TkheDjjLFxE/Txsb8JRIJLI/AAAAAAAAKUc/hYESvfrhFdQ/s1600/progov9.jpeg

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2425903500830.100901.1648826460&type=3

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OBROVSKÁ DEMONSTRACE PROTI EVROPSKÉ UNII V BUDAPEŠTI - V POLSKÝCH MÉDIÍCH TICHO! (a co v českých a slovenských mediích?)

V sobotu 21. ledna 2012 proběhla v Budapešti obrovská manifestace proti Evropské Unii. Podle několika různých zdrojů se této manifestace zúčastnilo od 500 tisíc do jednoho milionu lidí! (foto po rozkliknutí obrázku.)

Lidé nesli transparenty a erby s názvy míst odkud pochází. Bylo hodně lidí v regionálních lidových krojích, také přišlo hodně mládeže.

Mezi stovkami vlajek se objevily i polské vlajky. Bylo vidět transparenty "Děkujeme Polsku" a "Děkujeme Litvě" nebo "Skuteční přátelé se poznají v nouzi. Děkujeme Ti Polsko".

Zdeněk Sokol

vedoucí projektu

www.sklenarka.cz

Facebook komentáře