Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nejvyšší počty Covid v nemocnici od března v Irsku, přestože bylo očkováno více než 91 % pacientů

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Ve zkratce...

Irsko má nyní nejvyšší počet pacientů v nemocnici s Covidem-19 od března, přestože je očkováno více než 91 % populace starší 12 let - nejvyšší míra očkování v EU.

  • nejvyssi-pocty-covid-v-nemocnici-od-brezna-v-irsku-prestoze-bylo-ockovano-vice-nez-91-pacientu
  • nejvyssi-pocty-covid-v-nemocnici-od-brezna-v-irsku-prestoze-bylo-ockovano-vice-nez-91-pacientu

Irsko má nyní nejvyšší počet pacientů v nemocnici s Covidem-19 od března, přestože je očkováno více než 91 % populace starší 12 let – nejvyšší míra očkování v EU.

Počet pacientů s pozitivním nálezem Covid v irských nemocnicích nyní činí 513, což jsou čísla, která nebyla zaznamenána od konce nechvalně proslulé třetí vlny minulou zimu.

Tento týden je 101 z nich na jednotce intenzivní péče, což je nárůst oproti 74 případům z minulého týdne.

CMO Dr. Tony Holohan uvedl, že je „stále více znepokojen rostoucím výskytem této nemoci v celé zemi”.

Dr. Anne Mooreová, která je odbornicí na vakcíny v UCC, podle listu Irish Times uvedla, že případů bude přibývat, dokud nebude k dispozici „vakcína blokující přenos”, protože jakákoliv ochrana před přenosem, kterou poskytují současné vakcíny, již začala slábnout.

„Myslím, že nakonec budeme muset posílit zbytek populace… protože budeme svědky obrovského nárůstu počtu případů,” řekla.

K dnešnímu dni je očkováno více než 91 % irské populace starší 12 let, což z Irska činí nejvíce proočkovanou zemi v celé EU.

zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/nejvyssi-pocty-covid-v-nemocnici-od-brezna-v-irsku-prestoze-bylo-ockovano-vice-nez-91-pacientu/

Facebook komentáře

Nejčtenější