Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dvojí vítězství Britů za poslední týden. Remainisté po letech skládají zbraně a uznávají porážku

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Výhra Brexitářů a Borise Johnsona, který minulý týden ukončila dlouholeté dohady kolem Brexitu, nebyla jediným vítězstvím v britské ´občanské válce´.

  • dvoji-vitezstvi-britu-za-posledni-tyden-remainiste-po-letech-skladaji-zbrane-a-uznavaji-porazku

To pravé vítězství přišlo během tohoto týdne, kdy Remainisté (zástánci EU, ti, kteří volili ´Remain´ - tedy zůstat v EU) konečně uznali po třech a půl letech porážku a začali skládat zbraně. 

Jednak si Labour Party začala dělat ve vlastní straně ´čistky´ a začala razit heslo: "Konec s True Socialismem a začátek Blue Labour - tedy Konzervativního Socialismu, tedy tradičního, který podporuje pracující třídu a odklání se od neomarxistického, Corbynovského."

Vše ztvrdil například expremiér Tony Blair, když vyzval Remainisty, aby uznali porážku nebo občanský aktivista Steve, který přes tři roky stál každý všední den místo práce ve Westminsteru (před parlamentem) pod vlajkou EU a lobboval pro další referendum a zůstat v EU. Ten své protesty oficiálně ukončil uprostřed tohoto týdne. Když jsem to viděla, řekla jsem si: "Tak teď už je to definitivní, když už i Steve kapituloval!" Více ve videu.

zdroj: http://www.zlondyna.com/2019/12/dvoji-vitezstvi-britu-za-posledni-tyden.html

Facebook komentáře