Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Alarmující. V proočkovaném Nizozemsku stoupají úmrtí

V Nizozemsku, kde je 75% populace očkované proti covidu, přičemž více než 90% dospělých, podle informací zveřejněných agenturou «CBS», počet úmrtí stoupá.
Je to mnohem vyšší ukazatel nejen v průměru za předchozí roky, ale i za loňský rok, kdy už byl covid, ale ještě nebylo očkování.

  • alarmujici-v-proockovanem-nizozemsku-stoupaji-umrti

K rychlému nárůstu úmrtnosti došlo v září, i když i dříve, asi dva měsíce předtím, již byla úmrtnost vyšší, než se očekávalo. Nejprve to bylo kolem 7%, poté začala čísla růst alarmujícím tempem. 

Ve 48. týdnu, který skončil 5. prosince, zemřelo v zemi více než 4 300 lidí, což je téměř o 1 300, tedy 43 % více, než se očekávalo. Zároveň jen 249 úmrtí připadalo na covid, což je jen jedna pětina nadměrné úmrtnosti.

Výsledkem je, že úmrtnost na covid je nyní přibližně stejná jako před rokem.
To znamená, že masové očkování populaci před covidem nejenže neochránilo, ale také vedlo k obrovskému zvýšení úmrtnosti obecně.

I v evropských zemích je vysoká úmrtnost, která je někde vyšší než loni. Může to souviset buď přímo s očkováním nebo to může být důsledek přijatých opatření.
Nicméně úřady téměř ve všech zemích říkají totéž: musíte pokračovat v očkování proti covidu, ačkoli zkušenosti mnoha zemí ukazují, že se to jen zhoršilo.

zdroj: https://www.pokec24.cz/nezarazene/alarmujici-v-proockovanem-nizozemsku-stoupaji-umrti/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře