Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zdraví lidé v dystopickém světě. Občan druhé kategorie

Emil Kalabus

 "Býval dobrým občanem, ale spáchal ten největší hřích. Nehnal se do očkování a měl otázky na které nikdo neznal logickou odpověď. Snažili se ho zlikvidovat, namísto toho mu sebrali cestování do Chorvatska, pivo v hospodě a kadeřnický salón. Nyní projíždí krajinou a hledá pajzl, kde nechtějí certifikát o očkování. Psanec, který loví psance. Odpadlík !!"

Ano přátelé, jsem zdravý. Nepamatuji se, že bych měl za posledních 30 let praxe ve zdravotnictví neschopenku. Covid-19 jsem přechodil aniž bych ho nějak drasticky vnímal. Za svou letitou praxi jsem byl několikrát v přímém styku s pacienty s otevřenou tuberkulózou, shigelózou, tedy bacilární úplavicí, byl jsem v prostředí zlatých stafilokoků, salmonel, Herpes zosterů ( pásových oparů) a jiných pro mnohé nepředstavitelných chuťovek...

Mnohokrát jsem se umírajícím díval do očí a držel je za ruku...

  • zdravi-lide-v-dystopickem-svete-obcan-druhe-kategorie
Test protilátek potvrdil, že jsem nemoc Covid-19 prodělal, bez nutnosti hospitalizace. A to mi je nějakých 63 let.
 
Víte, v počátcích propuknutí covidu -19, nebyl čas řešit zda půjdete či nepůjdete do práce. Pacienti postižení covidem nás potřebovali a středně zdravotnický personál u lůžka, byl ministerstvem zdravotnictví přemlouván, aby sloužil i s menšími příznaky, protože vše bylo zahlceno covidem. Bylo nutno věnovat se pacientům, kteří covidem- 19 onemocněli. Byli jsme neočkovaní a vše jsme plnili bez reptání. 
 
Zato dnes? Dnes nás vláda do očkování různými restrikcemi a znevýhodňováním do vakcinace přímo nutí a vůbec ji nevadí, že vakcinovaní přenášejí nemoc naprosto stejně jako my neočkovaní.
 
Připadám si jako psanec – Odpadlík. Dovolil jsem si totiž odmítnout experimentální vakcínu, onu neprobádanou  experimentální - genovou terapii. Od té doby jako Lorenzo Lamas z akčního hitu  z devadesátých let jsem segregován a stal se hrdým občanem druhé kategorie.
 
Vzpomínáte? Odpadlík pojednává o mladém ambiciózním policistovi Reno Rainesovi, který je falešně obviněn z vraždy, kterou nespáchal. I přesto, že je neustále na útěku před právním systémem v čele se zkorumpovaným poručíkem Dutchem Dixonem, Raines nadále bojuje proti bezpráví a zlu - jako lovec odměn společně se svým parťákem Bobbym Sixkillerem a jeho společnicí.
 
Stejně i my nevakcinovaní jsme falešně obviňováni systémem, že roznášíme covid. Nikoho nezajímá, že jsme pravidelně testovaní. Byly jsme segregováni, to je vyloučeni ze slušné společnosti.
 
Nikoho nezajímá, že existují kvanta důkazů, že covid roznášejí stejnou měrou i očkovaní lidé. My jsme totiž ti zdraví, nepoddajní, neposlušní a možná antisystémoví hrdí lidé, které je potřebné a žádoucí nucenou vakcinací zlomit.
 
Koho zajímá, že „nějaký“ pan imunolog Karel Drbal z Přírodovědecké fakulty UK v rozhovoru pro Právo řekl, že očkování proti covidu nebrání přenosu nákazy. Koho zajímá, že netestováním očkovaných vláda vědomě šíří infekci covidu?!
 
„Vakcíny proti respiračním chorobám obecně nebrání přenosu nákazy a u covidu to vláda musí vědět už od jara. Vláda má toto dogma, které si dlouhodobě nastavila, toho se drží a není schopná se přizpůsobit.
Dnes jsem zaznamenal, že chce v nemocnicích testovat pouze neočkovaný personál. To už je vědomé šíření infekce.“ 
 
Podle dat, co dostávají zákonodárci, to vypadá, že lidé, kteří covid v minulosti prodělali, v nemocnicích nejsou. Lhostejno, zda jsou očkovaní či ne. Imunita po prodělání nemoci je lepší než imunita po očkování. Přes tato nepopiratelná fakta jsem občanem druhé kategorie...
 
Býval jsem dobrým občanem, ale spáchal jsem ten největší hřích. Nehnal se do očkování a měl otázky na které nikdo neznal logickou odpověď...Říkal jsem si, že lidé pochopí...Nepochopili. Vláda nás sešněrovala do umělé – dystopické, antiutopické společnosti, kdy náš zdravotní stav kontrolují majitelé restaurací, číšníci a další lidé, kteří k tomu nemají kompetence, vzdělání ani odborné oprávnění. Raději sedím doma a pokud chci nějakou specialitu nechám si ji dovést, nebo ji sám připravím. 
 
Coby zdravý a nevakcinovaný žiji v jistém smyslu v science fiction, ale nejsem sám. Ve stejném světě absurdit žijí po „Tečce“, všichni podvedení očkovaní. Není mezi námi většího rozdílu. „Tečka prostě nepřišla. Zbyla společnost antiutopického světa. 
 
Antiutopie též dystopie. Jde o opak utopie, myšlenka fiktivní společnosti, která se vyvinula špatným směrem, má zásadní nedostatky (totalitní forma vlády, omezování osobní svobody) vzniklé přehnáním jednoho nebo více ideologických principů. Občané antiutopického světa jsou obvykle neskrývaně utlačováni politickým systémem.
 
S různými typy utopických a antiutopických společností se lze setkat v science fiction a dalších literárních dílech i dalších žánrech umění. Dnes i v současném „covidovém“ světě. Modelovou antiutopii lze také použít jako argumentační prostředek v politické diskusi.
 
Ano, býval jsem dobrým občanem, ale spáchal jsem ten největší hřích. Nehnal se do očkování a měl otázky na které nikdo neznal logickou odpověď. Proto projíždím krajinou a hledám pajzl, kde nechtějí certifikát o očkování. Odpadlík, občan druhé kategorie.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře