Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Svaté paradoxy. Očkování není spásou pro všechny

Emil Kalabus

Dobrý den všem přemýšlivým lidem. Dnes jsem čirou náhodou otevřel Facebook a světe div se, nalezl  jsem článek jedné své neznámé kolegyně zdravotní sestry z covidového oddělení. Článek dotyčná zveřejnila na svém Facebooku.

Abych neznámé kolegyni neuškodil, zveřejním její status bez jejího jména a příjmení.

Sám rozhodně nevylučuji možnost nákazy covidem -19,  jejího přenosu a ani těžkého průběhu nemoci, popř. úmrtí u plně očkovaných jedinců. Mnozí jsou však přesvědčeni o opaku a o tom, jaká je realita, vůbec neví.

Lidé se opravdu mylně domnívají, že „vakcína“ je dokáže ochránit před těžkým průběhem a smrtí. Pokud v to věříte, pročtěte si autentický příběh zdravotní sestry z covidového oddělení. Možná změníte názor. Status nebudu nikterak upravovat.

  • svate-paradoxy-ockovani-neni-spasou-pro-vsechny

Výpověď zdravotní sestry z covidového odd.

Přeji všem hezký den. Jsem zdravotní sestra na COVID oddělení. Svou práci miluji, ale poslední dobou jsou na nás vytvářeny tlaky ohledně očkování, takže nevím, zda u své milované práce ještě vydržím... Jako všichni ostatní jsem se téhle nemoci ze začátku obávala... Uvažovala jsem o očkování... Ale postupem času ve mě vznikaly pochyby...

Ze začátku to byly pochyby, zda můj organismus vydrží další chemickou nálož v podobě “rádoby vakcíny”, když už před tím jsem téměř na vše alergická a navíc trpím onemocněním střev... Po-té jsem COVID 2x prodělala, díky Bohu za lehčí průběh... Nyní jsou to pochyby ze samotné vakcíny... Jelikož “v tom” od začátku pracuji, tak vím, že už i po prvních, plně ukončených očkování, nám po Novém roku přibývají pozitivní pacienti a nejeden i zemřel. Nikdo o tom nemluví.

Letos je to o to víc smutnější, když nás nenaočkované někteří označují za nezodpovědné, když se nechceme nechat očkovat... Pardon!!! Z nynějších pár pacientů na našem oddělení, jsou více než 2/3 pozitivních na COVID, ve vážném stavu po druhé vakcinaci!!! Tak kdo je nezodpovědný?! My, nenaočkovaní???

Jsme pravidelně testovaní a očkovaní testováni nejsou, přesto jsou nyní více pozitivní, než my, nenaočkovaní! Tak kdo je nezodpovědný? Ať se kdo chce očkuje, ale nás nenaočkované nechte na pokoji a netlačte nás do očkování! Brzy vše vyjde najevo, že vakcína až tak nepomáhá a já už déle nebudu potichu, když to vidím na vlastní oči! Neumím být potichu, a ani nechci! Chci chránit ostatní i naše pacienty a to my, nenaočkovaní víme, že jsme negativní, protože jsme testovaní. Co vy, naočkovaní? Víte to taky? Že nejste nosiči a jste 100% negativní? Prymulu jsem nikdy nemusela, ale on moc dobře ví, že i naočkovaní by se měli testovat!

Že i naočkovaní to mohou mít a mohou to přenášet! A myslím, že bychom se nestačili divit, kolik naočkovaných by bylo pozitivních! Prosím, popřemýšlejte o všem v klidu, mnozí z vás už to ví, pro mnohé to může být šok, ale já v tom opravdu pracuji. Chci, abyste si v klidu pročetli můj příspěvek a trochu nad ním popřemýšleli... Kdy před tím jste za očkování dostávali mobily, značkové boty, peněžní odměny? Proč to všechno někdo shora řídí a nařizuje? Proč tak usilují o naočkování všech?

Proč chtějí do lidí narvat až 3 dávky za rok? A uvažují už i o čtvrté? Proč vakcína za pár měsíců ztrácí účinek? Proč obvodní lékaři mají dostat za každého, kterého přemluví a naočkují 5000,-? Proč při očkování podepisujete, že se zříkáte odškodnění při nežádoucích účincích vakcíny - formulář je možné si stáhnout na internetu, pročtěte si ho v klidu, hlavně ty věty na konci  Proč chtějí probůh očkovat už i 5-12-ti leté děti!?

Prosím, popřemýšlejte o všem v klidu... Potkávám spoustu bývalých COVID pozitivních pacientů, kteří se poté nechali naočkovat a nyní si stěžují na negativní účinky vakcíny... Tím nechci odradit lidi od očkování a nemám nic proti očkovaným.

Kdo chce, dejte si... Jen chci, abyste změnili pohled na nenaočkované. A věřím, že po mém článku si mnozí z vás uvědomí, že jsme na jedné lodi. A při vší úctě... Očkovaní začínají VÍCE přenášet COVID, než my, nenaočkovaní a testovaní. To vidím na našem COVID oddělení... Děkuji za přečtení i za názory, a přeji vám všem pevné zdraví a ať už to vše brzy skončí...

A pro všechny co nejlépe. A za mne... vždy se budu starat o své pacienty, ať už budou, či nebudou naočkovaní, ať už budou COVID pozitivní, nebo negativní. A vždy budu stát při své rodině a svých přátelích - COVID ne COVID. A věřím, že díky tomuto článku nepřijdu o práci, kterou nade vše miluji.

Jen tak na okraj. Nedávno prolétl médii případ očkované paní učitelky, která nakazila další tři své plně očkované kolegy. V tomto případě se hygienici drželi pravidel Ministerstva zdravotnictví a umožnili v Gymnáziu Jevíčko na Svitavsku rozšířit koronavirus. Zní to sice paradoxně, ale přesně tohle musí teď ředitelka školy Lucie Škvařilová řešit.

U jedné z pedagožek se objevila nákaza v domácnosti, ale do karantény ji krajská hygienická stanice neposlala, protože už měla od května plné očkování.
„Hygiena jí řekla, že je naočkovaná, takže do karantény nemůže a musí do práce. Za dva dny ale onemocněla. A my teď máme tři nakažené učitele a 60 dětí na 14 dní v karanténě, ačkoliv mají všechny negativní test,“ popisuje ředitelka Škvařilová.

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ale mluví jasně – po kontaktu s nakaženým nejde do karantény člověk s hotovým očkovacím schématem. Ještě pro upřesnění, všichni nakažení učitelé měli dávno po dvou dávkách vakcíny proti covidu-19.
https://www.seznamzpravy.cz/…904

Ano je to nepříjemné. Nařízení  Ministerstva zdravotnictví umožňuje šířit nákazu. To nevymyslíš.

Šedesát zdravých neočkovaných dětí v karanténě a kolem nich čtyři nakažení plně očkovaní učitelé. Tak kde se stala chyba? Jaké tedy jsou výhody očkování, kromě možnosti vyjet do zahraničí a nekontrolovaně šířit nákazu?

Uvedený případ není zdaleka ojedinělý. V Plzni 15. ZŠ naprosto stejná situace – očkovaní pedagogové náhodně odhaleni jako pozitivní a půl školy v karanténě, děti doma zavřené, byť jim nic není. A až jim těch 14 dní domácího vězení skončí, zavřou je brzy zas…

Už je mi vcelku jasné proč zakladatel SpaceX a majitel společnosti Tesla Elon Musk prohlásil, že nikdo z členů jeho rodiny se nenechá vakcinovat, a to ani v situaci, kdy vakcína bude prověřená a dostupná.

Rozhodně pan Elon Musk není jedinec s nějakou mentální retardací, ale naopak jeden z nejchytřejších lidí, které tato planeta nosila.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře