Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Podlidé, nadlidé a mRNA vakcíny

Emil Kalabus

Ve středu 9.6.2021 je opět zařazena na pořad jednání schůze Parlamentu ČR novelizace zákona o veřejném zdraví. Právě zde hodlá vláda schválit zákon o apartheidu, tedy oddělování poslušných od neposlušných, povolných od vzpurných, očkovaných od neočkovaných. Bude zde projednáván zákon o covid pasech, tedy obrazně řečeno zákon o podlidech a nadlidech.

A zase se budou rozdávat knížky, takové ty výjezdní doložky, opravňující jet bez problémů do ciziny. Ovšem pod jednou podmínkou. Necháte se očkovat!!!  

  • podlide-nadlide-a-mrna-vakciny
  • podlide-nadlide-a-mrna-vakciny
  • podlide-nadlide-a-mrna-vakciny

Ze svého pohledu vnímám své tělo, jako dočasný chrám pro duši a proto se o své tělo patřičně starám. Pravidelné cvičení, pobyt na čerstvém vzduchu, pravidelný přísun vitamínů. V tomto dočasném  tělesném chrámu se má mysl setkává s duší a Logem. Již z tohoto důvodu odmítám očkování experimentální vakcínou s neprověřeným koktejlem prapodivných syntetických chemikálií a uměle obalených spike proteinů...

Od různých "ověřovatelů faktů " nebo "bojovníků proti dezinformacím“ budete často poslouchat dvě věci.

První z nich je, že mRNA vakcína nemění genetiku člověka, protože se nezapisuje do lidského DNA. Nejnovější výzkumy však ukázaly, že pomocí enzymů "reverzní transkriptázy" to možné je. Pokud k tomu dojde, stane se očkovací látka  mRNA trvalou součástí vašeho genomu a tělo pak může produkovat hrotové proteiny teoreticky i celý zbytek vašeho života. Dokonce se tyto geny mohou přenést i na vaše potomstvo.

Druhou věcí, se kterou tito propagandisticky "ověřovatelé faktů" často manipulují, je tvrzení, že mRNA v těle vydrží jen pár dní, a pak ji tělo rozloží, takže nelze hovořit o jejím dlouhodobém nebo trvalém působení. To by však platilo pro klasickou mRNA, která je poměrně nestabilní a tělo ji relativně rychle rozkládá. Avšak mRNA nacházející se ve vakcínách je syntetická a (jak potvrdil i bývalý hlavní vědec Pfizeru Dr. Yeadon) byla speciálně upravována tak, aby byla trvanlivější. Jak moc trvanlivější? To se bohužel dosud přesně neví.


Víme již o nové studii a informacích z Japonska prokazující, že spike protein, který tělo produkuje po covid injekcích, je jako takový toxický, dostává se do krevního oběhu a akumuluje se v některých orgánech, a nejvíce ve vaječnících u žen.

Dr. Tenpenny podrobně a srozumitelně vysvětluje fungování mRNA vakcín proti covidu a poukazuje na zásadní rizika a nebezpečí s jejich užíváním. Poslechněte si tohle zásadní video, které sdílejte i s těmi, kteří toho o vakcíně proti covidu moc neví. Video jsem měl možnost vidět již v březnu, ale nové výzkumy doložily oprávněnost prezentovaných skutečností. Ukazuje se, že Dr. Tenpenny měla pravdu a stojí zato vidět video znovu.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře