Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Máme kritické myšlení a budeme se ptát!

Emil Kalabus

Kritické myšlení je schopnost myslet jasně a racionálně. To zahrnuje schopnost myslet reflektujícím způsobem a nezávisle.

Kritické myšlení je důležité jako prostředek zkoumání. Kritické myšlení je osvobozující silou ve vzdělávání a mohutným zdrojem rozvoje v osobním a civilním životě. Třebaže není synonymem "dobrého myšlení",  kritické myšlení je význačným a zdokonalujícím fenoménem lidského života. 

  • mame-kriticke-mysleni-a-budeme-se-ptat

Ideální "kriticky myslící  člověk" je bytostně zvědavý, dobře informovaný, spoléhající se na rozum, otevřený, flexibilní,  nestranný při hodnocení,  čestný při posuzování osobních vlastností, rozvážný při rozhodování, ochotný opravit své názory, jasný ve formulacích, ukázněný v složitých situacích, pilný při hledání relevantních informací, přiměřený ve volbě kritérií, cílený při zkoumání a vytrvalý při hledání výsledků, které budou tak přesné, jak dovolí předmět zkoumání a okolnosti.  

Člověk s kritickým myšlením dnes není v módě, protože jeho otázky a závěry jsou často politicky nekorektní.

Dolores Cahill je doktorka molekulární genetiky a další PhD (doktorát) titul má v imunologii. V současné době profesorka na Universitě v Dublinu v Irsku, dříve pracovala 8 let v prestižním Max Planck Institutu Molekulární genetiky v Berlíně. Dalších 20 let pracovala na ověřování výsledků vědeckých testů, které porovnávala s tím, co o nich bylo napsáno. Nutno říci, že často nacházela rozdíly mezi tím, co bylo dáváno ven na papíře a co skutečně tyto testy dokázaly. Také byla zainteresována na vývoji očkování proti zápalu mozkových blan.

Tato dáma tvrdí, že každý si může snadno vybudovat pevný a funkční imunní systém. V imunologii je to běžně známo a je šokující, že o tom lidé nevědí. Stačí brát denně vitamín D, C a zinek a i kdyby přišla nějaká chřipka, takový člověk ani neví, že ji měl. A když se chřipky tak snadno zbaví, tím ve skutečnosti přispívá k imunitě i svého okolí a všech lidí, se kterými se setkává. Ale to, aby byli „karanténováni“ zdraví lidé, to tady ještě nebylo; to je nesmysl.

Nejlepší způsob jak zastavit jakoukoliv chřipkuči jinou virovou nákazu je izolovat starší lidi, ale ty mladší vypustit ven. Nechat je smíchat se s druhýma, takže přijdou do styku s nejrůznějšími viry a vyvinou si na ně imunitu. Mladí lidé obzvlášť, ti mají imunní systém velmi dobrý, hned tak něco nechytnou. A pak, po 4-5 týdnech bude 80-90% populace imunní, pak je možno pustit ven i starší lidi.

To je přesně ten postup, který radil už někdy v květnu Dr. Knut Wittkowski, o kterém se Dr. Cahill vyjádřila, že je prvotřídní imunolog. Dr. Wittkowski byl ale nejenže ignorován, ale ještě byl za své názory persekuován. Ani Dr. Cahill neunikla byrokratům a kvůli svým názorům na COVID-19 byla požádána, aby odstoupila z Vědecké poradní skupiny Evropské Unie. EU, stejně jako ostatní vlády, nás zjevně chce co nejdéle udržovat ve strachu a pustošit již tak zbídačelou ekonomii nadále. Jestli toto není spiknutí proti nám, tak pak ať nám někdo vysvětlí, o co jde.

Když se zeptáte Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL), zda očkování zastaví šíření viru a zda například vakcíny Comirnaty od společností Pfizer-BioNTech sniží přenos viru z jedné osoby na druhou, odpoví, že neví.

Jak SÚKL uvádí, není známo zda vakcína zabrání šíření viru, ani jak dlouho bude účinkovat.

Vliv očkování vakcínou Comirnaty na komunitní šíření viru SARS-CoV-2 není doposud znám. Zatím není známo, kolik očkovaných lidí může nadále být přenašečem a šiřitelem viru, uvádíSÚKLna svých stránkách.

Není ani známo, jak dlouho potrvá ochrana navozená vakcínou. „V současné době není známo, jak dlouho ochrana poskytovaná vakcínou Comirnaty potrvá. Očkovaní účastníci klinického hodnocení budou nadále sledováni po dobu 2 let, aby se shromáždilo více informací o délce ochrany,“ uvádí SÚKL.

Za těchto okolností není jasné, z čeho vycházejí politici nebo lékaři, kteří prohlašují, že plošné očkování je řešením, jak zastavit epidemii.

Když budu očkován, zbaví se moje tělo virů, odložím roušku, budu imunní a bezpečný pro své okolí?SÚKL a EMA uvádějí, že to nevědí.

Odpověď: SÚKL uvádí, že to neví. Dokonce i samotná Evropská léková agentura (EMA) uvádí na svých stránkách stejné informace.

Opět se tedy nabízí otázka, na základě čeho někdo tvrdí, že vakcína je řešením pro ukončení epidemie? A na základě čeho vzniknou tzv. Covidové pasy, když není známo, zda lidé s covid -pasy budou nadále přenašeči infekce?

V jednom ze svých článků jsem citoval vědeckého pracovníka pana Dr. Christiana Vela, molekulárního genetika na Univerzitě Paris-Saclay a předsedu Vědecké Rady CRIIGEN (Výbor pro nezávislé výzkumy a informace o genetice).

Tento vědec tvrdí, že vakcíny proti covidu představují riziko pro všechny obyvatele Země. Odpovědný je spíše ten, který se odmítá očkovat genetickými typy vakcín!

V důsledku očkování vakcínami typu DNA a mRNA, může podle Vela, vzniknout nakažlivější a smrtelnější virus. Jednou z vlastností virů, které patří do stejné kategorie totiž je, že si mohou vyměnit části genetického materiálu. Jde o tzv. virovou rekombinaci. 

Podle Jacques Testarda, známého francouzského biologa, argument "pokud se nepůjdeš očkovat, tak nemyslíš na ostatní" je mylný. V tomto kontextu je tím, který myslí na ostatních právě ten, kdo se očkovat genetickými vakcínami nedá! Nebrat toto riziko v úvahu a nikde o něm ani nediskutovat je ještě méně pochopitelné, neboť existují alternativy - už ověřené technologie (inaktivovaná vakcína, rekombinantní vakcína). 

Významný vědec Geert Vanden Bossche, DMV, PhD, Nezávislý virolog a odborník na vakcíny, bývalý zaměstnanec Gavi a Nadace Billa a Melindy Gatesových otevřeně vyzývá WHO a odborníky z celého světa, aby zastavili plošnou očkovací kampaň proti Covidu-19 a vysvětluje, co současné vakcíny proti Covidu-19 způsobují.  

Podle Bossche plošné očkování během pandemie tvoří nezkrotné monstrum. Z díla tohoto vědce vyplývá, že očkovaní lidé se sice stávají rezistentními, ale vir v těchto lidech mutuje a přenáší se prostřednictvím některých jedinců dál. Tito lidé jsou sice rezistentní, ale nejsou imunní. Stále jsou nosiči a šiřiteli virů, který v jejich tělech nabyl novou mutaci nebo často odolnější formu.

Tito zaočkovaní lidé budou majiteli tzv. Covid-pasů a pomocí nich budou roznášet nové, silnější virové mutace dál, jak vyplývá z výše popsaného.

A toho všeho si všímá člověk s kritickým myšlením a klade otázky, na které oficiální místa neznají odpověď.

Na Seznamu dnes opět vyšel článek, jak je vakcína AstraZeneca účinná a naprosto bezpečná.

Prosím, povídejte to těm lidem, kteří už po této vakcíně zemřeli, nebo budou mít trvalé následky. AstraZeneca může za krevní sraženiny, tvrdí vědci z Norska a Německa.


Před několika dny byli tři norští zdravotníci hospitalizováni v nemocnici Rikshospitalet kvůli tomu, že se jim vytvořily krevní sraženiny poté, co jim byla aplikována dávka vakcíny AstraZeneca. Lékaři jim diagnostikovali krevní sraženiny na neobvyklých místech na těle, včetně žaludku a mozku. Kromě toho se u nich objevilo krvácení a měli nízký počet krevních destiček. Jeden ze zdravotníků v pondělí, krátce poté, co byl hospitalizován, zemřel.


„Příčina stavu našich pacientů byla odhalena,“ uvedl profesor nemocnice Rikshospitalet v Oslu, Andre Holme, v rozhovoru pro list Verdens Gang.

https://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/neprijemne-pravdy-astrazeneca-muze-za-krevni-srazeniny-tvrdi-vedci-z-norska-a-nemecka.html

A běžte to vyprávět té sympatické 27leté sestřičce z Gruzie, která je mrtvá v dalším případu úmrtí, které souvisí s podáním experimentální vakcíny od AstraZenecy.

https://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/velmi-krute-potvrzeni-meho-clanku-s-nazvem-neprijemne-pravdy.html

Dokonce profesor Beran varuje, že očkování může způsobit smrt osobám, které COVID-19 překonali a mají dostatek přirozených protilátek v těle.

A proč Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) nedoporučila při léčbě a prevenci covidu-19 používat účinný a léty ověřený přípravek proti parazitům Ivermektin?

Ano, to vše jsou legálně kladené otázky člověka s kritickým myšlením. Možná jsme jiní, protože přemýšlíme a ptáme se, zvažujeme a odpovídáme si.

Je nám jasné, že vakcíny jsou pouze experimentální a my jsme tím objektem experimentu – pokusu. Všechny vakcíny na Covid-19 v této chvíli jsou ve stádiu laboratorních experimentů, jak varují v Bílé knize američtí lékaři. Ani jedna vakcína není bezpečná podle regulací FDA nebo evropské EMEA. 

A jak psala jedna žena z Izraele, která používá kritické myšlení: „Nazývají nás nekompromisními (extrémními) lidmi. Extrémisty. A takto temnota funguje… temnota funguje tak, že si vás vychová a ukazuje vám v předstihu každý plán, který chtějí uskutečnit. A to takovým způsobem, aby obešli vědomou mysl a pronikli přímo do nevědomé mysli, jen aby získali váš nevědomý souhlas, aby mohli říct, že jste souhlasili.

Ale to nefunguje na probuzených lidech. Jak říkají, my jsme nekompromisní. Máme jiný mechanismus… vědomí, do kterého se jim nepodařilo proniknout. A oni se toho bojí… vážně se toho bojí. Naučili jsme se metody a studovali jsme systém. Vystoupili jsme z matrixu silní, odolní vůči hypnóze a ovládání mysli. A s pochopením této snahy o myšlenkové inženýrství. Co ostatní lidé vnímají jako strach a hrůzu, pro nás je to vtipné. Je to transparentní, je to urážka naší inteligence. My jsme nekompromisní lidé.

A chci vám něco říct… nikdy se nevzdáme. Nikdy se nevzdáme. Smrti se vůbec nebojíme, protože víme, že naše duše je věčná. My jsme nekompromisní… nejsme ztraceni v iluzích hmoty, protože tento svět je dočasný. A protože jsme napojeni na přírodu a zemi. Jsme nekompromisní lidé, a neprodáme svoji duši a tělo za čočkovou polévku. Jsme lidé pravdy, jsme zásadoví lidé, jsme bojovníci. Jsme bojovníci za spravedlnost, svobodu a jsme svobodné duše. Nás nemůžete přesvědčit pomocí svých manipulací pod rouškou solidarity a veřejného blaha.“

Máme kritické myšlení a budeme se ptát!

Zdroj: https://www.epochtimes.cz/2021/03/23/sukl-nevime-zda-ockovani-zastavi-sireni-viru/

http://web.ftvs.cuni.cz/hendl/metodologie/kritmysleni.htm

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře