Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Juncker, Kaddáfí, Soros a „Deep State“

Emil Kalabus

Někteří lidé ztratili schopnost orientovat se v realitě. Jiní ztratili soudnost, další jsou zřejmě podplaceni. Mnozí zvou imigranty ze zemí, které jsme pomáhali vybombardovat a doufají, že ti lidé nám budou za naši péči vděčni. Nebudou. Ti lidé nás upřímně nenávidí.

Brusel - "Evropa už nemůže být hluchá a slepá vůči tomu, co se odehrává v Libyi," tvrdí prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker a navrhuje, aby se běžencům vytvořila legální cesta, jak se z Libye do Evropy dostat. V úterním rozhovoru pak řekl, že Evropa jasně potřebuje příliv migrantů v následujících dekádách.

  • juncker-kaddafi-soros-a-deep-state

Před šesti lety 20. října byl brutálním způsobem zavražděn Muammar Kaddáfí. Před opravdovým džihádem varoval Kaddáfí Západní země v březnu roku 2011 ve svém poselství:


"Volba je mezi mnou a islamismem. V druhém případě se Evropa vrátí do dob Barbarossy. Snažím se, aby jste pochopili, že pokud se budete snažit Libyi destabilizovat, oslabit, povede to k velkému zmatku a pak vám na dveře začne klepat džihád, začne klepat od Středomoří. Situace je opravdu vážná a je v sázce bezpečnost celé Afriky i Evropy, cožpak to představitelé Evropy nevidí?"

Po vývozu demokracie do Libye společenstvím NATO se z Libye stal stát v úpadku. Je rozdělena na několik mocenských center, neschopna ekonomického rozvoje a základní péče o své obyvatelstvo. Je to jen náhoda, nebo dobře naplánovaná hra o budoucnost?

Nejde nyní opravdu o oživení plánů v intencích dřívější Operace Barbarossa? Unternehmen Barbarossa byl krycí název (odvozený od jména císaře Friedricha I. Barbarossy pro invazi německých vojsk do Sovětského svazu tehdejší (SSSR), která otevřela východní frontu druhé světové války. Následující boje na velké části evropského území SSSR jsou známy pod pojmem Velká vlastenecká válka.

Zpracování plánu útoku na SSSR bylo německým vůdcem Adolfem Hitlerem nařízeno již krátce po kapitulaci Francie. Kdo může mít zájem na oprášení starého plánu?

Kdo řídí dnešní operace, které se zdají být zaměřené touto cestou? Kdo vede dlouhodobou protiruskou kampaň a snaží se Rusko zdecimovat sankcemi a masívní propagandou? Není řízená imigrace prostřednictvím Sorosových týmů pouze dalším dílem oné skládanky? Existují v USA síly v pozadí všech těchto operací nebo jde o další konspirační teorii?

Americký senátor z Virginie za republikánskou stranu Richard Black se nedávno v rozhovoru pro televizi RT International věnoval americkým sankcím vůči Rusku. Za vše podle něj nese zodpovědnost tzv. „Deep State“, tedy „síly v pozadí“ (oligarchové, korporace), které řídí většinu politiků v americkém kongresu. Prezident Donald Trump je vůči nim bezmocný. Nemůže být onen subjekt v pozadí odpovědí na naše otázky? Řídí „Deep State“ veškeré dění za hranicemi i své prezidenty? Zdá se, že ano.

Senátor z Virginie natvrdo odhalil, jakou moc drží nad kongresem Deep State, oligarchové, George Soros a zbrojaři!

Ve videu s českými titulky můžete slyšet přímo z úst senátora, na jakém principu tento Deep State profituje. Jsou to drogy, ropa a zbraně. Drogy jsou nutné pro běh lidí, ropa pro běh aut a strojů a zbraně pro běh válek. Tahle definice není neznámá, ale je to poprvé, kdy to takto slyšíme z úst amerického senátora, a navíc ještě republikána. Mluvit takto otevřeně o Deep State v USA byl před deseti nebo dvaceti lety zcela nemyslitelné. V rozhovoru zaznělo i jméno George Sorose a jeho klíčová úloha v americkém Deep State.

George Soros skrze své fondy a neziskovky rozvrací po celém světě jednotlivé státy, zažehuje v nich revoluce a v nastalém chaosu, v občanské válce a rozpadu potom za laciné peníze skupuje umírající fabriky, firmy, banky, protože v rozvrácené zemi nemají tyto firmy žádnou hodnotu. Jakmile jsou majetkové podíly převedeny, najednou se situace stabilizuje, do konfliktu vstupuje NATO a mezinárodní organizace a ceny podniků v zemi letí vzhůru. Tento scénář jsme viděli v zemích bývalé Jugoslávie, Madeleine Albright nakoupila podniky v Kosovu, mobilního operátora. Stejně tak Američané skupují teď na Ukrajině infrastrukturu.

Video s českými titulky najdete zde: https://aeronet.cz/news/video-statni-senator-z-virginie-natvrdo-odhalil-jakou-moc-drzi-nad-kongresem-deep-state-oligarchove-george-soros-a-zbrojari-trump-je-ztracen-tandemove-rizeni-svazkove-moci-v-usa-a-jeho-kopie/

Ať si o této záležitosti s „Deep State myslíme cokoli, reakce na Junckerova slova jsou na domácí politické scéně až nezvykle ostré. Zde jsou některé z nich:

Obávám se, že pan Juncker je už úplně mimo realitu. V roce 2050 bude žít jen v Nigérii 400 milionů obyvatel. Lidé tam žijí v bídě a bez elektřiny. Příjmy z vývozu ropy jdou na splácení dluhu západním bankám. Pokud chce Juncker přijmout všechny, kterým se v zemi oprávněně nelíbí, měl by prozradit, kam hodlá odsunout Evropany,“ upozorňuje europoslanec Jan Keller.

A kolik toho měl pan Juncker zase v krvi? Toto vypadá na nejméně dvě promile. V podstatě jsem rád, že někdo takový, jako je pan Juncker, existuje, alespoň každý může vidět nebezpečnost myšlenkových pochodů politiků EU a do čeho nás ženou. Je to blázen, hoďte na něj síť!“ říká poslanec KSČM Zdeněk Ondráček.

Kdo bude živit lidi, kteří neumí číst, psát, neumí evropská řemesla, jazyk a drtivá většina neumí ani pracovat – a mají naprosto nekompatibilní kulturu a chování s naší evropskou civilizací.“ Tomio Okamura

Předseda Juncker se tragicky mýlí. Afrika se do Evropy opravdu nevejde. Uprchlíkům je třeba pomáhat v místech jejich přirozeného pobytu a zároveň zabezpečit ochranu vnějších hranic EU,“ míní poslanec SPD Jan Hrnčíř.

Dodám, že pokud někdo hodlá prosazovat podobné plány jako pan Juncker, opravdu podle mne, prosazuje Operaci Barbarossa 2. Kdo vůbec volil pana Junckera a kdo ho ovládá?

Máte pravdu, nikdo pana Junckera nevolil. Pan Jean-Claude Juncker nikde nekandidoval a skutečně nebyl nikým zvolený. Přesto rozhoduje o naší budoucnosti. Navíc Prezident Evropské komise je velmi blízkým přítelem finančníka Georgeho Sorose. Není to podivné?

Zde jsou oba pánové na tajném setkání ohledně Maďarska. Maďarsko-americký investor George Soros je oficiálně na obrazovce - a to je ta nejhorší věc, která se může stát někomu, kdo pracuje ve stínu.

Když si vzpomeneme na slova senátora z Virginie, jakou moc drží nad kongresem Deep State, oligarchové, George Soros a zbrojaři, pak nás zákonitě musí napadnout otázka, zda americký Deep State neovládá prostřednictvím pana Sorose, také pana Junckera, potažmo celou EU. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Já mám naopak dojem, že to do sebe zapadá jako puzzle. V konečné fázi totiž půjde o Rusko a jeho nerostné bohatství.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře