Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Přiznání Soroshe.

"Když se zhroutilo Sovětské impérium, vstoupil jsem do toho a sesbíral kousky. Nejdříve v Maďarsku v roce 1984, poté Polsko v roce 1987, Čínu ve stejném roce. Takto Soroshovo impérium nahrazuje Sovětské impérium. Momentálně se nejvíc angažuji v Rusku. To je opakování toho, co jsme prošli v době rozpadu Sovětského svazu. Bohužel je v tom velký rozdíl. Pak jste měli skomírající Sovětský svaz a měli jste vznikající Evropskou unii. Byl to vrchol integrace EU a ted je to naopak. Máme ožívající Rusko a to bohužel rozděluje EU a je to velmi smutný vývoj. Myslím, že nadace přispěla. Své zapojení považuji za úspěch a protože mé hlavní zapojení je vlastně Ukrajina, kde je nová Ukrajina, která touží být součástí EU či být evropskou demokratickou zemí.

  • priznani-soroshe
 
Lidé, kteří jsou v tom zapojeni, skoro každý z nich byl nějakým způsobem v kontaktu s nadací. Takže jak uvnitř vlády, tak v občanské společnosti, jsou to všichni lidé, se kterými se potkám, kteří mi řeknou, že jsou nějakým způsobem napojeni. A to je velmi potěšující, takže 25 let práce se opravdu vyplatilo."
Vakcína Pfizer je v Evropě zakázaná. Co bude dělat Lejno se zbytkem, které nakoupilo, pardon nakoupila?
Uhlíková stopa prý ohrožuje život na planetě. Po silnicích jezdí desetitisíce aut denně, a po obou stranách rostou stromy, které se bez uhlíku neobejdou...Uhlíková stopa se kontroluje jen v Evropě a snad ještě v USA a Austrálii. V Číně se staví masově uhelné elektrárny. Skutečně ekologicky ochrání planetu tak malý světadíl, jako je Evropa?
Z Afriky se stěhují denně desetitisíce černochů. Podívejte se na mapu, jak je obrovská Afrika a jak je nepatrně malá Evropa. Zkuste nalít hektolitr vody do obyčejné petlahve....
Málokdo ví, že letos jezdí miliony turistů, i českých na Ukrajinu, do válečné země. Som z toho volako zmetěný.
Ukrajincům se prý nelíbí, že Svobodní v Rakousku propagují mír pro Ukrajinu. Zřejmě se nelíbí politickým zkorumpovaným loutkám.
Do "zaostalého a chudého Ruska za krutým diktátorem" se přestěhovalo osm milionů Ukrajinců...
V Číně se už zavádí výroba umělých lidí - robotů. 
Přes půl milionu lidí v ČR nemá svého praktického lékaře. Opravdu není souvislost s masovou invazí Ukrajinců?
V ČR máme 200 generálů a jednu jedinou mikroarmádičku, která má snad tolik vojáků jako jedno menší městečko. Agent Pepa jmenoval dalších dvanáct nových generálů- mezi nimi je ředitel JM hasičů, ředitel Hradních hasičů, ředitel věznice Příbram. Rozumí vůbec tito "odborníci" něčemu, co se týká armády? Typický arogantní papaláš a kovaný komunista  jmenoval darmošlapy, pardon, své kamarády do velmi dobře placených korýtek. Jako odměnu dostanou přehnaně vysoké výsluhové příspěvky. Neměl by je Pepa platit ze svého? Nesliboval něco o šetření na Hradě?
EU omezuje výrobu inhalátorů, protože prý škodí klimatu. Jak budou dýchat astmatici? Pardon, zapomněl jsem na Kalergiho plán.
Bouře zničila největší plovoucí solární elektrárnu na vodě. 
EU prosazuje, aby se vedle atomek stavěly i větrné a solární elektrárny, které ničí přírodu, zabíjí ptáky a ekonomicky jsou prodělečné, o "ekologické" likvidaci nemluvě.. Chocholoušku...
Zločinec, který na policejní stanici postřelil dva policisty, byl Asijec, nepochybně muslim. Ale to vám ČT neřekne.
Co chce prosadit americký prezident, pardon, Pepa: Zavést euro. Zavést tvrdou cenzuru. Pozvat cizí vojska k trvalému pobytu na území ČR. Souhlasit se základnou USA či NATO na našem území. Mobilizovat náš národ do poslední války na této planetě. Podporovat válku na Ukrajině donekonečna. Mír odmítá. Odevzdat zbylé pravomoci Říši Velkoněmecké, pardon, EU a USA. Nechat předražené energie. Souhlasí s placeným zdravotnictvím. Souhlasí se zvýšením všech daní. Souhlasí se zvýšením věku odchodu do důchodu. Souhlasí s ukrajinizací ČR. Viděli jste někdy v jeho xichtu změnu? Aspoň soucit či úsměv? Pardon, zapomněl jsem, že má zelený mozek. 
Profesorka etiky ve Stockholmu v boji proti klimatickým změnám prosazuje omezení porodnosti. Cítí-li se ohrožena nadbytkem lidí na planetě, proč nejde vzorem a nezačne u sebe, aby ona sama neohrožovala životy ostatních na této planetě?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Drak 2024-05-12 20:24
Jaký Shorosh? Ten pán se vyslovuje Séréš.
Citovat
#1 manamanam 2024-05-12 10:21
No to je právě ten hlavní problém, že za "kovaného komunistu" se dají označit, všichni ti kolaboranti a zrádci na které byly odvezeny po válce usvědčující materiály do USA, vždyť přeci oni byli v KSČ, podívejte se kolik dnešních politiků v KSČ začínalo a často se jim pro poválečný chaos podařilo dostat do vedení KSČ a kde jsou dnes oni sami či jejich potomci. A to, že po válce byla zdevastovaná celá zem tak, že právě ti kolaboranti a zrádci se dokázali před odpovědností dobře skrýt právě do vznikající KSČ, protože nebyla v pořádku evidence občanů, byl v tom značný chaos, to nikoho nenapdne? A proč je to nenapadá? Mají k tomu své důvody?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře