Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč lže ČT o jedenáctém září?

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Česká televize lže o jedenáctém září…  někomu to vadí a lokální politruk jestřábů toho nejhoršího kalibru, Tomáš Klvaňa se tomu rozhořčeně diví. Není divu - vždy líbej tu ruku, která ti dává najíst! Nedávno se v tomto smyslu šířil na svém blogu. Nedalo mi to, abych se nad tím nepozastavil.

Čtu takhle jednou další snůšku nesmyslů na

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/tomas-klvana.php?itemid=10763

a říkám si: "Klvaňa... Klvaňa, počkej - není to ten chlápek, který dělá politruka střídavě pro tabákový průmysl, (ano, ten jehož exponenti přísahají před Kongresem SSA, že kouření nevyvolává závislost) a zbrojní průmysl (ano, ten jehož exponenti tvrdí že munice z ochuzeného uranu není škodlivá)?"

No tak to se nedivím, že je nyní patrně v žoldu těch, kteří zbourali na Manhattanu 3 budovy narvané azbestem a vyúčtovali si pojistku za teroristické útoky ve výši 4,577 miliard USD.

Klvaňa pravděpodobně horuje proti investigativní žurnalistice lidí, kteří si kladou otázky o rozporuplnosti oficiální zprávy vyšetřovací komise a o roli, kterou 11. září 2001 sehrála izraelská tajná služba prostřednictvím komanda Daniela Lewina z jednotky „Sayaret Matkal“ č. 269 , agentů Sivana a Paula Kurzberga, Odeda Ellnera, Omera Marmariho a Yarona Shmuela, kteří byly 5 měsícu zadržováni, tak jako dalších 200 Izraelců. A také Dominika Sutera, který překotně utekl.

Jaká ke kredibilita Klvani? Žádná. Kdo profitoval z následující hysterie, která byla po útocích záměrně rozpoutána a dlouho předtím připravována? Kdo vydělal na invazi do Afghánistánu a Iráku? Nebyl to náhodou zejména zbrojní průmysl? Firmy Raytheon, Northrop Grumman, Boeing, Lockheed Martin, etc.? Nejsou to z části stejné firmy, které zde usilovaly o projekt vybudování radaru, který Klvaňa tak ochotně a udatně bránil? Dostal nyní za úkol lobbovat za Westinghouse, že píše takové nesmysly nehodné duševně zdravého člověka? jak může někdo seriózně napadat lidi, kteří ctí základy racionální západní civilizace, vybudované na karteziánském principu "cogito, ergo sum" navazující na Aristotelské "de omnibus dubitandum est".

Jasně, Klvaňa a jemu podobní chtějí mít z lidí stádo ovcí, které si pochutnávají na předříkaných lžích veřejnoprávních medií, které si sami financují. Klvaňa si musí zasloužit svých jidášských 30 stříbrných od branží, které přinášejí lidem jen smrt, bolest a utrpení. Že má tu drzost vystrkovat svoji máslem pomazanou hlavu na veřejnost je téměř neuvěřitelné, ale příznačné.

Philip Marshall, pilot všech typů dopravních letadel napsal knihu, která brzy vyjde v češtině (False Flag 911: How Bush, Cheney and the Saudis Created the Post-911 World). Popisuje tam, jak nemožné to je i pro otrlé piloty provádět manévry, které předcházely kolizím s budovami -ať už WTC, nebo Pentagonu (např. při simlaci vychází na jevo, že by se neupravený letoun při náletu na WTC rozlomil - viz dokument INTERCEPTED na http://pilotsfor911truth.org/).

Klvaňa ale létání dopravních letadel zřejmě rozumí lépe - tak jako patrně všemu.
Marshall samozřejmě takovou knihou ze sebe a všech pilotů a celé profese udělá úplné voly, když si dovolí o těchto věcech zapochybovat! Piloti jen tak pro legraci založili sdružení za pravdu o 11. září a na svých stránkách v dokumentu INTERCEPTED analyzují anomálie onoho dne a rozebírají komunikaci řízení letu. Jen tak náhodou se odkazují na operaci "Northwoods". Člověka by nyní napadla dobrá rada selského rozumu: "Klvaňo, hochu, věnuj se prodeji cigaret a nestrkej nos do věcí, kterým nerozumíš!"

Je smutné, že svobodná a otevřená diskuze v této zemi prostě není možná - vždy se nalezne nějaký kolaborant, který by nejraději nastolil informační totalitu, kterou jsme zde ještě nezažili. Jediný možný argument který mu zbývá je samozřejmě osvědčená normalizační psychiatrická diagnóza a vyhazov. Kritici oficiální verze jsou prostě blázni. Následuje pro Klvaňu a další jemu podobné letmý výčet odborných sdružení za pravdu o 11. září, který hovoří sám za sebe. Zbrojní a tabákový průmysl v něm ale kupodivu nefiguruje:

http://www.911truth.org/links.php

Klvaňa se tímto, vedle Pehe a Jiřího Bob Ashera, řadí do zajímavého seznamu zaprodanců, který je nutno si držet před očima, neboť již brzy se z něj vytvoří velmi zajímavý ucelený obraz o české mediasféře.

Viz články

http://www.czechfreepress.cz/daniel-solis/kritiku-konspiracni-teorie-siri-vysinuti-jedinci

http://www.pehe.cz/zapisnik/hrad-v-zajeti-konspiracniho-blouzneni

 

Odkazy

INTERCEPTED:

http://pilotsfor911truth.org/forum/index.php?showtopic=21456

 

Refi in FiDi! Silverstein, Port Talk WTC Dates, Funds

http://www.observer.com/2009/real-estate/refi-fidi-silverstein-port-talk-wtc-dates-funds

 

Post scriptum


30 dubna roku 2011 odtajněné svého času "přísně tajné" dokumenty k operaci NORTHWOODS:

http://www.gwu.edu/~nsarchiv/news/20010430/northwoods.pdf

O těchto dokumentech se tvrdí, že jsou podvrženy NSA, vydávány za práci Pentagonu, přitom operace by mohla být plánována NSA (viz James Bamford "Body of Secrets" - místo slova vaccation bylo použito britské slovo holidays). Na druhé straně se mohla NSA v březnu roku 2001 pokusit zmařit chystané útoky preemptivním zveřejněním plánu pod rouškou "odtajnění" operace Northwoods - což se ale ve finále nepovedlo - nicméně to o něčem chytrému napovídá. "Hloupého ale kopni"...

Co ví hloupý o vraždě JFK, kterou si bere do úst? Možná že již byla vyřešena?

http://www.jfkmurdersolved.com/index1.htm

Poznámka: Operace Northwood měla za cíl vyprovokovat invazi Kuby pod záminkou teroristického útoku na SSA zosnovaného Fidelem Castrem, při kterém by byla Pentagonem použita připravená letadla, vydávaná za plně obsazená civilní.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Nova.A@seznam.cz 2016-06-09 10:24
Největší Informační totalitu jsme tady zažívali 40 let a nikdo s námi nevedl žádné diskuze. Když jsme se ozvali byli jsme trestáni. Dovolila jsem si odpovědět jedné soudružce na pozdrav "čest práci" - dobrý den - a už jsem byla na koberečku u šéfa, že neumím zdravit a to je jenom malá perlička z toho velkého moře. To chcete, aby se tady vrátilo?
Tak vzdělanému a inteligentnímu člověku jako je pan Klvaňa, nesaháte ani po kotníky. A proto tady nikomu nevěřím ani slovo. Chtěla bych vědět, kdo tady šíří to zlo, lži a strach......

Facebook komentáře