Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Maskot úlisnosti Halík lže a lže

  • maskot-ulisnosti-halik-lze-a-lze
  • 728812_MV_1_1_0025-1
  • Lidé a konflikty

 

Nepřímo dotčený občan komentuje záznamy nechvalně známého překrucovače faktů (eufemismus lháře), jak osobních, a jak dnes již všeobecně známo, tak i faktů náboženských, Tomáše Halíka.

Halík lže, když tvrdí, že nemohl před listopadem 89 pedagogicky působit. Pracoval přece na katedře Institutu pro výchovu vedoucích pracovníků ministerstva průmyslu České socialistické republiky.

Záznamy mají svůj původ v archivech StB, dnes označovaných jako Archivy bezpečnostních složek, které jsou vedeny v rámci Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR). (viz. fotogalerie)

Halík lže, když tvrdí, že nemohl před listopadem 89 pedagogicky působit. Pracoval přece na katedře Institutu pro výchovu vedoucích pracovníků ministerstva průmyslu České socialistické republiky. Měl přístup k nejcitlivějším materiálům komunistických šéfů našeho průmyslu a tehdejší vedoucí kádry vyučoval a vychovával!!! S touto svou praxí se nemůže pochlubit, protože katedra, coby pracoviště pod křídly StB, zanikla. Tento bezpáteřní tvor nyní zakládá s bývalým komunistou a komplicem kmotra Mrázka, Luďkem Sekyrou „Centrum pro studium politické filozofie, etiky a náboženství“. A svítí jim k tomu současný rektor Karlovy Univerzity Tomáš Zima, který byl nejen od svých 18 let v KSČ, ale ještě 20. 11. 1989 zasedal ve své stranické buňce (Botičská) a přemýšlel, jak zastavit listopadové změny. (A propos, „soudruh“ rektor stačil ještě během roku 89, jakožto vrchní svazák, zamítat pro politické názory studentům 1. lékařské fakulty cesty do kapitalistické ciziny.)

Podobně je pamatován i Luděk Sekyra, který donášel StB na své vysokoškolské spolužáky to, že poslouchají protirežimní písničkáře, jakými byl např. Kryl nebo Hutka. Dnes si ale kupuje falešnou čest tím, že investuje peníze, nabyté z činnosti v rámci spolupráce se zavražděným kmotrem tuzemského organizovaného zločinu, Františkem Mrázkem, do oxfordských kolejí.

Proto se nepřímo dotčený občan na konci své úvahy táže: „Jak se vám líbí tato (nesvatá) trojice Halík – Sekyra – Zima?“

Úkol č. 3 je dodnes doložený jeho spoluautorstvím na knize Lidé a Konflikty, která přetravala historické změny na svém smutném místě v knihovně někdejší Vysoké školy Sboru národní bezpečnosti (VŠ SNB), pod který spadala i totalitní tajná policie, státní bezpečnost, (StB). nyní tzv. Policejní akademie České republiky v Praze, kde na nešťastnou knihu vedenou pod číslem 3259822540, dodnes usedá nevábný prach minulého režimu. (viz. fotogalerie)

Konec konců, i tato instituce zaznamenává podobné spojitosti, viz postarší článek v časopisu Týden – V senátu policejní školy sedí absolvent fakulty StB.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře