Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vyznamenávání v Evropské unii a na západě je zkorumpované!

Evropská unie a západ bohužel neustále vyznamenávají eurohujery, teroristy, pochybná individua, přitom vůbec nevyznamenávají slušné lidi, kteří třeba nesouhlasí s politikou Evropské unie, Evropské komise a západu.

  • vyznamenavani-v-evropske-unii-a-na-zapade-je-zkorumpovane

Evropská unie a západ bohužel neustále vyznamenávají eurohujery, teroristy, pochybná individua, přitom vůbec nevyznamenávají slušné lidi, kteří třeba nesouhlasí s politikou Evropské unie, Evropské komise a západu.

Celé to vyznamenávání na špatných adresách je postaveno na hlavu, neboť jest předem naplánované a zkorumpované!

Pořád se vyznamenávají pochybné osoby, které se podílejí na rozkladu národních států v Evropě, vyzdvihují různé hlouposti a neřesti na úkor kulturnosti a morálky!

Máme 30 let od Sametové revoluce, bohužel se tolerují koncentrační tábory domovů důchodců, arogantní zdravotnictví a sociální služby, dvojí kvalita potravin, koncentrační tábory všemožných montoven, nefungující stát jako celek, kriminalita, nemocnice smrti, zadlužování republiky na další generace dopředu. Za chvíli tady budeme mít legalizovanou euthanázii!

A tak se ptám: Mají být nadále vyznamenávána prohnilá individua, jež způsobila neblahý stav a nepořádek v naší zemi i ve světě? Evropská unie by tato individua nadále vyznamenávala, jí se totiž hodí vyzdvihovat pochybné vzory a buzerovat členské státy východního bloku!

Častěji si říkám, že i já jsem měl být čestně vyznamenán a vyznamenáván, i když zastávám úplně jiné názory, než je politika Evropské unie. To se vůbec nekoná, neboť lidé s odlišnými názory a tvůrčími postoji i výsledky jsou prostě nepohodlní, jsou nuceni jen přežívat v zapomnění! Takový je i můj osud.

Vlivným politickým a ekonomickým skupinám se totiž nelíbí jakékoliv pokusy o záchranu národních států v Evropě před invazí islámských teroristů, navíc máme špatného a zaprodaného ministra zahraničních věcí Tomáše Petříčka, kterého je třeba ihned odvolat, neboť nehájí zájmy občanů naší země. Raději se dle vlády a opozice budou přijímat a živit problémoví uprchlíci na úkor těžce nemocných českých dětí! 

BIS spolu s Ministerstvem vnitra si honí čarodějnice, potlačuje svobodnou tvorbu, názory i diskuse, dále dochází k zatýkání lidí za vlastní politické názory! 

Jak dlouho se budou vyznamenávat jen teroristé, zaprodaní, prohnilí a problémoví? Jak dlouho se budou přehlížet, ignorovat a pronásledovat ti poslední slušní lidé, kteří usilují o záchranu naší země i Evropy?

Nenechme si ničit vlastní životy i rodnou zemi, zní aktuální moudrá rada nejen pro 21. století, čestně vyznamenávejme lidi, kteří si to opravdu zaslouží.

Václav Kovalčík, Zlín

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře