Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdo chce již v červnu provést teroristický útok na Berlín?

  • solisxblog_thumb
Žalm 26:6 „Umývám v nevinnosti ruce své, postavuji se při oltáři tvém, Hospodine.“ Bláznivý je ten, který hledá ve filmech indicie k minulým teroristickým útokům! Bláznivější ten, který ve filmech hledá indicie k teroristickým útokům budoucím! 

Posuď sám, vážený čtenáři! Již po událostech z 11. září 2001 se vyrojily zajímavé souvislosti s datem útoků a náznaky v nejrůznějších filmech natočených předtím, než se útoky odehrály.

Od oblíbeného seriálu „The Simpsons“, přes oblíbený seriál „Akta X“ až po „celovečeráky“ a „block busters“ byly svého času vidět nápadné narážky na to, že 911 je symbolem pro něco strašného. Pak to ruplo. 911 se skutečně stalo symbolem pro něco strašného a neslýchaného. Rozpoutalo se mnoho válek, stalo se mnoho příkoří, mučilo se, vraždilo, okupovalo, vstoupilo v platnost mnoho podivných zákonů pod etiketou patriot, přestalo se cestovat letadlem pohodlně a bez nedůstojných až ponižujících zásahů do integrity a osobní nedotknutelnosti individua („cavity search“ se stal oblíbenou praxí dostatečně zvrhlých příslušníků letištních bezpečnostních agentur), celý svět se posunul o krok blíže k totalitě, diktatuře, fašizmu a perverzi. Ex post se vyrojily komentáře k oněm filmům a zaznělo, že 11. září byl „inside job“ a že se o tom vědělo předem a že se to celé plánovalo dlouho předtím a že se to dokonce cynicky zveřejňovalo právě v těch různých filmech a seriálech dříve, než k tomu vůbec došlo!

 

Ale aby toho nebylo dost, objevila se celkem nedávno varování, že se znovu ve filmech začaly zveřejňovat různé zvláštní indicie o dalším teroristickém útoku. Záběry na hodiny a hodinky, záběry na výbuch stadionů a podobných struktur, narážky na islámský fundamentalistický terorizmus, na Araby jako pachatele zla a na krizové situace. Vše tentokrát údajně naznačuje tomu, že cílem útoku bude Berlín. Angela Merkel ve svém tradičním novoročním projevu údajně dokonce potvrzuje, kde a při jaké příležitosti k útoku dojde. Je možné něčemu takovému uvěřit? Patrně ano. Přesvědčivý antecedent z událostí před 11. zářím lecčemu nasvědčují. Dnes se shodují analytici na tom, že 11. září 2001 bylo dlouho předem ohlášeno. Teroristické buňky Al-Kájdy byly dlouho předtím infiltrovány agenty Mosadu, termitové nálože byly dlouho předtím instalovány ve všech třech budovách WTC, útok na Pentagon byl dlouho předtím plánován, mediální agentury nabrífovány a vyvolení občané včas varováni. Vědělo se, kdo bude obětí útoků a kdo pachatelem. Proč by tomu tak nemělo být i nyní? Teroristický útok tak rozsáhlého charakteru si vyžaduje velice precizní a rozsáhlé plánování. Vše musí být naprosto přesně synchronizováno, nic nemůže být opomenuto, aby výsledek tak bestiálního činu, který se má odehrát za bílého dne před zraky tisíců, ne-li miliónů diváků, byl přesvědčivý a posloužil svému zvrhlému účelu.

A skutečně – všeteční a pozorní pozorovatelé dění všeho druhu nashromáždili celkem úctyhodný korpus indicií, že útok podobný tomu z 11. září by mohl stát bezprostředně před námi. Jak cíl, tak i datum útoku bylo díky nesouvisejícím vsuvkám v různých akčních filmech přesně určeno. Útok, který budou mít aspoň oficiálně na svědomí islámští radikálové, pokud ne rovnou Al-Kájda, se má odehrát letos 26. června v berlínském Olympia-stadion, během zahájení mistrovství světa v dámském fotbale. Teroristický útok bude proveden ničím menším než jadernou pumou a povede k ničemu menšímu než III. světové válce! Silné kafe! Ale kdo by si před 11. zářím 2001 dovedl představit, co se vzápětí odehraje a jak nedozírné následky to bude mít na dalších deset let? Nikdo.

Nyní je na čase zapřemýšlet o tom, jestli je něco tak neslýchaného reálné, či ne a zdali lze takový útok odvrátit. Události před deseti lety nás učí, že to reálné je a že to odvrátit nelze. Jak oběti, tak pachatelé již byli označeni.

Nyní nám zbývá jen jediné – modlit se a doufat, že spekulace o dalším teroristickém útoku jsou nereálné a pouhým výplodem choré fantazie.

Nicméně aktuální události poukazují na něco jiného. Stále se prohlubující krize, jejíž konec je v nedohlednu, vyčerpává politický kredit establishmentu, který se v reakci na to radikalizuje. Mezinárodní právo je čím dál tím více porušováno bezprecedentním způsobem, jako ukazuje nejnověji útok NATO na Libyi. Stav mezinárodních vztahů je na pokraji zhroucení, tedy spíše na úrovni zákona džungle. Rozehrává se velmi zvláštní (divadelní) hra o Palestinu, která nedopadne dobře.

To, co se z počátku jeví jen jako komedie, bude patrně pouze předehra k nešťastné tragédii o dalších zmařených životech, o zkáze a neštěstí prostých bohabojných lidí v odlehlých koutech světa. Tak jako výhrůžka Al Kájdy, odpálit jadernou bombu, zveřejněná prostřednictvím účelové organizace Wikileaks zhruba týden před údajným dopadením arcipadoucha Usámy bin Ládina, byla předehrou k satiře o jeho polapení a zneškodnění, tak bude jakýkoliv následující „teroristický“ útok předehrou ke konečnému tažení na poslední šachová políčka, která stojí v cestě impéria k velkému gambitu.

Pódium světových dějin je připraveno pro další útok pod falešnou vlajkou, který pomocí pečlivě připravené mediální desinformační kampaně poslouží k rozpoutání dalšího pokračování plánované destrukce nezávislosti středního východu. Zdali bude na řadě jako první Pákistán, nebo Sýrie, či se spojenecké síly rovnou vrhnou na Írán, je v současné době nejasné. Odříznutí Číny od ropných polí a vyvolání konfliktu v oblasti Kavkazu, nevyjímaje možnost obnovení konfliktu v pohraničí Gruzie, je dalším z mnoha souběžných cílů. Není vyloučeno, že se zároveň uskuteční pozemní invaze do Libye. Veškeré konfliktní oblasti by se rázem jednou provždy „vyčistily“.

Teroristický útok s desítkami tisíc obětí by byl proto skutečně vítaným pretextem pro konečné řešení a neměl by na sebe nechat dlouho čekat. Vzhledem ke klimatickým podmínkám a ke zvyklostem obyvatel vyspělých zemí post-průmyslových společností je tedy datum 26. 6. 2011 ideální – začátek okurkové sezóny, dovolené, letní prázdniny… 1 hodinu po zahájení mistrovství světa ve fotbale žen, tedy v 19 hodin. Německá spolková kancléřka Angela Merkelová ve svém sedmiminutovém novoročním projevu vzkázala světu, že se „každopádně již těší na zahajovací hru v Berlíně“… (stopáž: 2‘10‘‘- „Ich jedenfalls freue mich schon auf das Eröffnungsspiel in Berlin“)

">

Podle různých náznaků a projevu Angely Merkelové se tedy každopádně máme na co těšit. Blízká budoucnost ukáže, zdali to bude jen sportovní požitek, či předzvěst III. světové války. Angela říká zřetelně – "pak náš tým chce po třetí získat titul" tedy v originále „…dann will unsere Mannschaft zum dritten mal den Titel holen“. Otázka je, zdali je to titul mistra světa ve fotbale žen, nebo titul světové války…

Reklama na MS s celkem jasným podtextem hovoří sama za sebe, zejména prostřednictvím dívky s šátkem, která se přikrádá zezadu a kouká ostatním přes rameno:

">

Nemalujme ale čerta na zeď tak jako ti, co se dívají na filmy jen proto, aby objevili nějaké celosvětové spiknutí. Zatím víme jen to, co se dne 26. června odehrálo v minulosti, zde několik zajímavých událostí.

26.6. roku 363 padl císař Julián v Římsko-Perských válkách.

26.6.2011 – 35. výročí otevření Canadian National Tower, což je telekomunikační a turistická věž v kanadském Torontu. Se svou výškou 553,33 metrů[1] byla od svého dokončení v roce 1975 až do roku 2007, kdy ji překonala dubajská věž Burj Khalifa s 828m, nejvyšší volně stojící stavbou s veřejně přístupnou vyhlídkovou plošinou na světě. V úvodní hře mistrovství světa se střetne tým Kanady s týmem Německa

http://www.spox.com/de/sport/fussball/frauen-fussball/1103/News/eroeffnungsspiel-der-wm-deutschland-kanada-in-berlin-fast-ausverkauft.html

26. 11. 2011 je také 66. výročí podpisu charty OSN v San Francisku.

Co se odehraje letos, se teprve dozvíme…

Zajímavý je nicméně postulát německého historika Wolfganga Eggerta, který zveřejnil v dubnu 2005 knihu s názvem „Nejprve Manhattan, potom Berlín“ (ISBN-10: 9783935845090).

On-line: http://www.scribd.com/doc/28560591/Erst-Manhattan-Dann-Berlin

V několika rozhovorech Eggert vysvětluje širší souvislosti očekávaného vzniku třetí světové války v kontextu mesianistických církví a dalších socio-politických faktorů.

http://www.archive.org/details/WolfgangEggertErklrtBeiNinaHagenWieAusTerrorGeplanterKriegWirda

">

Příjemnou zábavu s ženami soupeřícími ve fotbale!

***

Odkazy na filmy s indikátory „false flag“ útoků z 11. září 2001 a plánovaný útok na berlínský Olympiastadion 26. června 2011 zde:

">

http://www.conspiracyarchive.com/NWO/Hollywood_911.htm

Simpsons a spol:

">

A aktuální varování, zvané Megaritual 2011:

http://www.youtube.com//watch?v=W1lA6SV4N

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře