Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vzkaz sám sobě

Většinou má každý z nás jistý, osobní okruh znalostí a zdrojů, odkud jsou čerpány. Následující text popisuje, co se může stát, při setkání s jiným znalostním okruhem.

  • vzkaz-sam-sobe

Onehdá jsem potkal spolužáka ze střední. Dobrého kámoše se kterým jsme společně začínali drtit Bity v Atari a Spectru. Tak tak jsme se vůbec poznali. Asi jsme chvíli na sebe blbě zírali, ale nakonec to dopadlo. ...a jasně, že jsme šli posedět.

Neviděli jsme se hromadu let, vlastně od konce školy a tak bylo co vykládat. Po vyčerpání rodinných peripetií a pracovních témat jsme, ani nevím jak, sklouzli na hospodské řeči. Ale ne na obvyklé hospodské kidy. Byly to velmi neobvyklé hospodské kidy.

Hodně často si myslím, že rozumných, kteří dokáží myslet souvisle, ubývá. Není to úplně vyloučeno, ale těžko dnes na někoho takového narazit. Jako by se konal nějaký tichý pogrom na mozkové závity a jen občas někdo vybočí z řady. Celkem k nárůstu těch vybočeních pomáhají záběry v Evropě vraždících Arabů i příbuzní v zahraničí, kteří vážně zvažují další emigraci, ale suma sumárum si všichni myslím, že těch "vybočených" zase tak moc není. Dát inzerát "Hledám ty, kteří si zachovali zdravý rozum" by bylo sice vtipné, ale nepříliš efektivní. Většina totiž místo čtení vykupuje shopingy a místo slušných inzerátů sjíždí jen program denních televizních seriálů.

Tak jak jsem psal, s kamarádem jsme se potkali a já ho, tak jako každého, "konspiračně" naťukl. Ano, naťukl, jenže od té chvíle jsem přestal stíhat. Jak jsme začali o migrantech, tak jen poznamenal, že se diví, že tu Merkelku už dávno někdo neodstřelil, ale že to není ani moc důležité. I kdyby si Německo od té bolševické mrchy ulevilo, tak by negry do Evropy přitáhl někdo jiný. Že je to vlastně jedno.

Přiznám se, že v té chvíli jsem podstatně zbystřil. Neviděli jsme se opravdu hodně let a přesně tohle, co právě předvedl, jsou obvyklé provokační taktiky těch, co musí chodit vždy ve dvou. Není nic světoborného je poznat, jistě se na nich za posledních dvě stovky let nic podstatného nezměnilo, jen se mi prostě rozblikalo výstražné červené světýlko. Vždyť ani to naše náhodné setkání nemuselo být až tak moc náhodné!

Mám ve zvyku dotahovat věci do konce, takže jakmile jsem pojal podezření, že se kamarád dal k fízlům, dal jsem si v duchu závazek, že pokud to tak je, tak že ho dekonspiruji. Není to nic těžkého, jen to strašně požírá čas. (Ach jo!)

Nicméně, seděli jsme dál u piva a kecali. Třeba u nejnovější akce na Srí Lance je přesvědčený, že ji zaplatila stejná organizace, která organizovala divadlo se střelbou v mešitě, na Novém Zélandě. Nevím jak na to přišel, ale vyloučit jsem to nemohl. Myslel jsem si že o falešné vlajce z 11.září se nemá smysl ani bavit, ale opak byl pravdou. To, že všechno byl 'inside job' sice nebylo pochyb ani u jednoho z nás, ale i zde asi byl o kilometry dál než já. Možná by jste také hleděli, kdyby vám někdo řekl, že 11.září mělo celý rok zpoždění. Podle něj, původně tato akce byla plánována na rok 2000, mezi 7. až 11.září, ale z nějakého, pro něj neznámého důvodu, se odložila až na rok 2001. Ptal jsem se ho, jak na to přišel, tak mi jen lakonicky odpověděl, že všechno jsou poskládané informace z běžně dostupných oficiálních internetových zdrojů.

Jen jsem odfoukl. Taky hledám informace na netu, ale na tohle jsem nenarazil. Rozuměl jsem tomu, že když se od svých sedmnácti nonstop pohybuje kolem IT, tak mu moje pátrání po internetu a archivech musela připadat naivně dětinská a neefektivní. Možná jsem neměl od IT zběhnout jinam.

Pak povídá "pro odlehčení třeba Wikipedie". Zeptal jsme se ho, zda pro tu 911 použil Wikipedii, ale ne. Nepoužil, ale řekl mi ať se pro pobavení někdy podívám třeba na vývoj světové populace. V české verzi wikipeďácké tabulky má být vývoj v roce 2050 - asi 9 mld. lidí, 2100 - asi 10 mld. a v roce 2150 se dostaneme zpátky na rok 2050, tedy zhruba těch 9 mld. Musel jsem s ním souhlasit, že nejen vygumovat za padesát let jednu miliardu, tedy desetinu populace je opravdu mazec, ale i to, že to není pozvolný vývoj. Rok 2100 - najednou sek - a křivka jde razantně dolů. Jenže on ještě pokračoval. Že co bych prý říkal na to, že v anglické verzi Wikipedie rok 2100 úplně vynechaný. Hned druhý den jsem si čísla ověřil. Viděl jsem, že populační cifry pálil od boku, ale řádově souhlasily. Jenže důležitější bylo, že měl pravdu - v anglické verzi, která obvykle bývá informačně nejbohatší, tak skutečně rok 2100 scházel a vývoj populace vypadal od roku 2050 nádherně stabilizovaný. Naopak česká verze tabulky byla hodně dramatická. Asi tam dlouho nebude.

Kamarád se rozpovídal a viděl, že má před sebou pozorného posluchače. Vždycky jsem se měl za informovaného, který informace šíří, ale tady mi nezbylo, než jen neslavně šoupat nohama.

Už jsme seděli celkem dlouho. I když mi výstražné světýlko stále blikalo, zdálo se, že jsme na úplně stejné vlně ...a pak v jedné chvíli mi skoro rezignovaně řekl, že to vypadá, že to je stejně všechno v prdeli.

To bylo něco na mě. Přesně tyto řeči totiž nesnáším a neuznávám hlášku "to nejde, protože". Nijak jsem ho ovšem svým řečmi nenadchnul a jen se mě zeptal, jestli vím co jsou tyto čtyři pojmy: 'chemtrails, mikrovlnné záření, MKUltra a anglický pojem "event"'. Řekl jsem mu něco ve smyslu, že kromě toho "eventu" o všem jsem něco vím, ale že bych to určitě nemohl přednášet. Na to mi řekl, že základem všeho je MKUltra, což nebylo nic jiného, než pokračování v práci Josefa Mengele. Jen fest zafinancované a podstatně zdokonalené. Říká se sice, že MKUltra byl v roce 1973 ukončen, ale že tomu nemůže věřit nikdo, kdo má aspoň pět tříd zvláštní školy. Je úplná blbost, aby to pustili z ruky. A navíc poslední dobou do sebe začínají zapadat, věci jak primitivní tetris. Pak pokračoval, že ten zbytek, tedy chemtrails, mikrovlnné záření a ten "event" jsou jen současné nástroje modifikovaného programu MKUltra, k dosažení požadovaných výsledků ovládnutí myslí lidí.

Bylo to na mě trochu moc rychle a asi to viděl, tak pokračoval a začal přitom kreslit na pivní tácek.

Abych ti to vysvětlil, tak vědci v programu MKUltra, při provádění experimentů na jednotlivých osobách, či nevelkých skupinách lidí zjistili, že mysl lze ovládnout za pomoci chemie, elektřiny a hypnózy. Buď každou složkou zvlášť, ale spolehlivost a účinek razantně roste při nasazení všech tří metod současně.

Zeptal se mě, co tedy vím o chemtrails. Řekl jsem mu o svých pozorováních na vysušování planety (psal jsem tady o nich), ale jen vrtěl hlavou. Řekl mi, že to je jen sekundární účinek a že toto nafukování v podstatě slouží k odvrácení pozornosti. Primárním cílem je dostat do lidské populace dostatek kovu, coby antény, pro příjem mikrovlnného záření. Prý proto, že se skládáme hlavně z vody, což je pro vysokofrekvenční vysílání k ničemu. Potom mi začal vysvětlovat ten, pro mě neznámý "event". Že to je informační vlna o novém začátku světa, která zachvátila alternativu ve Spojených státech a začíná pronikat do celého světa. Cílem této vlny má být, pod rouškou záchrany lidstva, nahnat většinu osídlení planety na jakási sběrná místa. Odkud mají být jako přemístěni na jinou planetu a na Zem se vrátí až po jejím slunečním očištění.

Hned mi naběhlo, že tady se také razí jakási teorie solárního záblesku a přechody do jiných dimenzí, ale je pravda, že jsem takhle komplexně o tom nikdy neuvažoval. Spojení jakési Noemovy eventové archy, chemtrails, mikrovln a programu na ovládnutí mysli lidí pro mě bylo úplně nové. Jak jsem tak nad tím uvažoval a nacházel souvislosti, tak se mě zeptal, jestli mě poslední dobou nějak více nebolí hlava. Netušil jsem jak to odhadl, ale připustil jsem, že rozhodně to je hodně častěji, než třeba před rokem. On na to, že to znamená, že už začínám být na vysokofrekvenční záření citlivější. Pak se mě zeptal, jestli poslední dobou dobře spím. Řekl jsem mu, že nebýt močáku, tak spím až moc dobře. Ale že má pravdu, že mnoho kolegyň se kterými se setkávám trpí poslední půlrok brzkým probouzením. Že chlapy moc nevím, ale u ženských mu to mohu potvrdit. Sem tam mi k uším něco z té naší drbárny pronikne.

Kamarád pokýval hlavou a začal něco lovit v batůžku s notebookem. Vytáhl na stůl napůl složenou A4 a začal povídat. Protože si hovory nenahrávám, tak když bych parafrázoval:

Víš, jak jsem ti povídal o té Wikipedii, tak to je jenom taková sranda o tom, jak se upravují informace podle lokality. Jsem přesvědčený, že někde se online vytváří alternativní wiki-databáze, která bude upravenou kopií té současné. Takže všechna data i s tou populační tabulkou, se musejí brát jako prozatímní a v danou chvíli budou nahrazena. Nemám pro to důkazy, ale jsem o tom přesvědčen.

V tomhletom mám úplně stejnou krevní skupinu a řekl jsem mu, že tomu lze věřil i bez důkazu a on pokračoval:

Samozřejmě nevím, jak to mají naplánované, ale je jisté, že celková výše populace je ohrožuje a nechtějí riskovat naše vystřílení za plného vědomí. To by se jim to nemuselo podařit. Mohlo by to znamenat i jejich konec, stejně jako atomová válka. Musíš si uvědomit, že jich je opravdu jen hrstka. Proto s populací mají takový plán, že ovládnout naši mysl. Postup může být různý. Třeba po našem napuštění kovy spustí vysílače nové 5G sítě a bolestí polezeme po zdi. Nabídnou ti lék proti bolesti, ty ho spolkneš a budeš lépe přijímat informace o nutnosti evakuace ze Země. Drogy dokážou zázraky. A nebo už jsou tak daleko, že už ty chemické drogy ani nemusejí podávat a bude jim stačit jen to radiové vysílání na nasměrování našeho myšlení a konání správným směrem. Uvědom si, kam až dnes mohli, při neomezeném rozpočtu, dojít pokračovatelé Mengeleho.

Kamarád byl k nezastavení. Mluvil, mluvil a bylo vidět, že se tímto zabývá po celá léta. Bohužel si vše nepamatuji, ale musel jsem uznat, že úplný nesmysl to, co říká, nebyl. Spíše naopak. Smysl to dávalo až příliš velký. Najednou mi vše, co říká malý Klaus i se Zemanem, co si zvolíme v jakýchkoli volbách, kolik buzerantů bude exhibovat letní Prahou, kdo bude příští americká prezidentská figurka nebo jestli vyhoří Vatikán nebo vyletí do povětří budova OSN, připadalo zcela malicherné. Kamarád na mě koukal, jak mi to s bezradným výrazem v hlavě šrotí a pokyvoval přitom hlavou a pod sebou měl stále tu složenou A4.

Byla by blbost ho chlácholit a povídat mu, že to tak možná nebude. Zeptal jsem se ho tedy, jestli přišel na něco, co by se s tím dalo dělat. Odpověděl, že to je těžké. Protože musíme stále dýchat, pít a jíst, tak buď se stále čistit od toho kovového bordelu, na což ještě nepřišel jak, ..a nebo toto - a poklepal rukou na papír na stole. Připustil, že toto problém neřeší a jen dává jistou naději na únik. Dodal ještě, že mi to může připadat, že to nemá v hlavě úplně v pořádku. Má tenhle papír v obálce všude. Nosí ho v baťohu, má ho jako dokument na ploše všech notebooků. Má ho doma na lednici i uvnitř, na nočním stolku, v každém nenošeném páru obuvi a nevím kde ještě říkal. Netušil jsem o co může jít, ale chápal jsem toto rozmístění.

Podal mi papír. Na něm stálo:

- Tento dopis sis napsal sám pro sebe. Kdybys nevěřil, zkontroluj si dole podpis, že je tvůj.

- Nikomu nevěř a řiď se jen pokyny tohoto dopisu, který sis sám napsal v době, kdy ti nikdo neovlivňoval myšlení.

- Tento dopis měj ho pořád u sebe. Je tvoje jediná záchrana.

- Pokud máš u sebe telefony, ze všech vyndej baterie a ulož je do vaku k notebooku, který máš v batohu. Vak uzavři. Nikomu nevolej.

- Jmenuješ se xxx xxx a bydlíš v xxxxxxxxxxx. Kdyby ti někdo říkal něco jiného, nehádej se s ním, ale nevěř mu.

- Běž domů. Nikde se nezdržuj.

- Možná ti někdo bude říkat, že tě zachrání nebo že ti pomůže. Lže, nevěř mu.

- Doma na věšáku u dveří visí zelená bunda a nad ní zelená čepice. Obleč si bundu a čepici si co nejvíce nasaď na hlavu.

- V levé skříni máš přichystaný batoh, který sis sám sbalil. Vlož do něj vak s notebookem a telefony. Batoh uzavři a vezmi si ho na záda.

- Vem si do kapsy klíče od sklepa. Visí na věšáku.

- Zamkni byt a běž do sklepa pro kolo.

- Venku na zadní nosič kola pevně připevni batoh. Provazy máš v kapse pod sedlem.

- Jeď na kole na místo, kde jsi s pradědou chodil na ryby.

- Tento dopis si ulož dobře do kapsy a JEĎ NEJKRATŠÍ CESTOU, S NIKÝM NEMLUV A NIKDE NEZASTAVUJ.

- Pod ohništěm u stromu jsis sám zakopal další pokyny. Vykopej je. Kdyby byla půda zmrzlá, rozdělej oheň a kopej, až půda změkne. Vše potřebné máš v batohu.

Dočetl jsem. Kamarád na mě koukal a čekal, co já. Mi při čtení samozřejmě přestala blikat červená kontrolka a navíc jsem potřeboval nějaký čas na strávení. Bylo mi postupně jasné co očekává a k čemu tyto pokyny mají sloužit. Připadal jsem si jako Alenka.

Poznamenal jsem, že o pokynech říci nic jiného, než že zdají být dokonalé. On na to, ať si je nechám a když se mi bude připadat, že by mi mohly být užitečné, ať si podle toho udělám své. Potom mi začal vykládat o schopnostech sítě 5G, která se tady nenápadně buduje...

...ale už z toho nic nedám. Bylo toho příliš a příliš odborné. A navíc, celkově to bylo pro mě, coby Alenku, obrovské penzum informací. Slyšel jsem věci, o kterých jsem ani nepomyslel a potkal 'prepera' jakého snad svět neviděl. A kdo si myslí, že se jedná o vyšinutého blázna, tak nechť ví, že kdyby se náš národ skládal jen z takto vyšinutých bláznů, tak neznáme, co je nemoc a už dávno osídlujeme okolní planety.

Závěr? Nevím. Snad jen výzva: Potkávejte své známé a mluvte s nimi. Můžeme se navzájem dozvědět to, co nevíme.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře