Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ŘEKLI NÁM...

Říkali nám, že slunce je špatné, musíme se před ním chránit.

Odpojili nás od “špíny” země gumovými botami, abychom se nezranili.

Otrávili nám vodu chlórem ve jménu našeho dobra, pro naše zuby nám naplnili vodu a zubní pastu fluoridem, který je velmi neurotoxický a zaútočili ním na naši epifální žlázu.

Taky nám řekli, že příroda je hrozba, že všechno je nebezpečné, že existují tisíce virů, které čekají, aby nás “zničily”.

Bylo nám řečeno, že mořská sůl se musí rafinovat a tudíž zničit, a vlastně vše co jíme musí být rafinováno, mouka a veškeré jídlo. Jako by příroda nevěděla, co je pro nás nejlepší.

  • rekli-nam
  • rekli-nam
  • rekli-nam

Zaplnili naše stoly geneticky modifikovanými organismy. Naše těla “nepoznávají” všechny tyto pesticidy, klisofáty, glutamáty, monosodíky a všechny druhy látek, které nás tráví a tím způsobují, že náš metabolismus nefunguje.

Také nám řekli, že porod je nebezpečný a proměnili začátek posvátného života v bezbolestný, denaturální, aseptický lékařský akt.

Také nám řekli, že mateřské mléko je nebezpečné, a že ve skutečnosti to není matka, kdo přivádí bytost k porodu, ale nazvali ji “Otec 2”.

Řekli nám, že naše tělo dělá chyby, že jediný způsob, jak to napravit, je skalpelem nebo nějakými prášky, návykovými látkami nebo antibiotiky, které předepsali k anestetizaci každého symptomu.“Cítili” naši bolest, vymyli nám mozek a naplnili ho lží. Lži vědy, filosofie a historie, která byla ukradena a skryta.

Použili na naše těla záření a začali ovládat naši mysl, aniž bychom si toho všimli. Podívejte se na všechny ty televizní patenty, které způsobují našim tělům nemoce, vynalezli magnetogenetiku a optogenetiku, aby si hráli na bohy a ovládali nás.

Otrávili nás ve jménu našeho dobra, rtuť, olovo, arsen, grafen, barium, stroncium, lithium, hliník, naplnili nás oxidy manganu a my si myslíme, že je to chřipka.

Začali dávat nanočástice do všeho, do životního prostředí, do potravin, do paliva, do polovodičových krystalů a tyto krystaly jsou vyrobeny z kovů obklopených organickou membránou a mohou se aktivovat kdykoliv či při kontaktu s tělem. A objeví se změna, nastane tlak, aktivace, sekvence, nová látka ve vašem těle, a to vše je jen vyslaný signál.

Vytvořili inteligentní prach, který se dá kamkoliv přemístit a aktivovat kdykoli chtějí.

Obloha přestala být modrá, začali upravovat klima, aby vytvořili mraky, ze kterých nikdy “neprší” a začali ničit půdu látkami, které by tam nikdy neměly být.

Naplnili naši atmosféru piozoelektrickými nanokrystaly, díky čemuž se vzduch, který je nejlepším izolantem, stal “vodivou částicí”. Ve formě malých magnetů se aktivuje při kontaktu s infračerveným světlem nebo s teplem lidského těla, které pak nemá základní živiny a ztrácí rovnováhu.

Rtuť se používá k získávání mědi z buněk, které chrání nervový systém.
Poté jsou rtuti vystaveny nervy. Ta zanechává všechnu měď v těle, které se zoufale snaží obnovit nervový systém.

Využívají, co máte. Železo a barium tímto způsobem dokáže, že se náš “uměle rekonstituovaný nervový systém” přirozeně stává feromagnetický a mimořádně citlivý na radiofrekvenční záření a další. Nejenže přijímají, ale také generují nové způsoby propojení s umělým zářením, takže lze tyto nanokrystaly zahřívat třeba i radiofrekvencí. Poté se můžete “vznítit zevnitř”.

Barium a stroncium, pokud jsou feromagnetické, při kontaktu s příslušnými nanokrystaly, vytváří nové “myšlenkové sítě” a řízený mozek. A to z vnějšího elektromagnetického záření.

Umělá inteligence není jen to, co spojuje facebook a youtube a určuje reklamy, které vás zajímají, a podle toho vás zařadí. Ne, umělá inteligence je to, co vás nutí kupovat si toaletní papír. Ta je to, co vás nutí přemýšlet určitým způsobem, která vás nutí nějak jednat a cítit a sleduje vše, co si myslíte, kde jste, co děláte, co cítíte. To už není budoucnost.

Tohle všechno žiješ, protože TĚ TAK MILUJÍ A JSOU NA TEBE TAK HODNÍ.

Zakryli nám ústa, nechali nás bez dechu, zakázali nám chodit ven, tančit, objímat, žít, a pro co? Protože tě zabijí nebo alespoň odpojí od zdroje.

Takže buď znovu získáme zdravý rozum, svědomí a empatii nebo tuto válku prohrajeme.

Nedávejte jim svůj strach, nevěnujte jim svou stoprocentní pozornost.

Informace samotné nás nikam nedostanou. Pokud vás tyto informace nevedou k určitému jednání, vzdáváte se své mysli.

Zaměřte se na to, co chcete, začněte budovat, začněte si uvědomovat, že přesně to, co nás dělá lidmi, je naše vědomí a empatie. Toto posilujme, ať dál záříme vším světlem, kterým jsme.

Daniel Constantin Găucan

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Pepan 2023-06-27 11:47
Já se*u na jejich chemii, ta jen tahá lidem peníze z kapes, snažím se žít v symbióze s přírodou, jako děti jsme byli zaneřáděni jak jetel a vše bylo OK. Bohužel i vzduch už je plný chemie a kdejakého umělého sajrajtu.
Stále se píše o prodlužování lidského života, ovšem za jakou cenu, zdraví lidí bude stále více ničeno chemií a lidé vyššího věku budou jen trpět a to jen proto že pár nenažraných zbohatlíků chce stále více. Ale všeho do času na ně také dojde.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře