Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Velký reset dočasně zastavuje agresi

Kovidová plandemie představovala bezprecedentní spojení zájmů velkých a mocných korporací s mocí státu. Demokraticky zvolení politici v mnoha zemích nedokázali zastupovat zájmy svých občanů a prosazovat vlastní ústavy a listiny práv v porovnání s požadavky WHO.

Konkrétně podporovaly blokovací opatření, povinné očkování, potlačování různých možností včasné léčby a cenzuru odlišných názorů, propagandu, zasahování do soukromé sféry jednotlivců a pozastavení různých forem svobody. Všechny tyto politiky a opatření však byly centrálně navrženy sociálními inženýry pandemie.

  • velky-reset-docasne-zastavuje-agresi

Globalisté, kteří jsou již posedlí sociální kontrolou, se rozhodli využít pandemii k posílení své autoritářské moci. Mezi nimi vynikal Klaus Schwab, zakladatel a výkonný předseda Světového ekonomického fóra (WEF). V červnu 2020 dokonce svou myšlenku vyjádřil zcela otevřeně!

Že prý pandemie představuje vzácnou, jedinečnou, ale zároveň velmi omezenou příležitost k reflexi, přetvoření a přenastavení našeho světa. Podle něj se musí zapojit všechny země od Spojených států po Čínu a transformovat se musí všechna průmyslová odvětví, od ropného a plynárenského až po technologické.

zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2022/07/14/velky-reset-docasne-zastavuje-agresiu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 sergej 2022-07-15 11:22
Kreatury otrakářství co tu ještě nebylo, anticivilizace násilí.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře