Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Klaus Schwab prohlásil, že elita musí ovládnout umělou inteligenci, jinak lidstvo "unikne naší moci".

(Baxter Dmitry, newspunch.com) Známý globalista Klaus Schwab vyzval elity shromážděné na "Světovém vládním summitu", aby se globálně spojily a "ovládly" pokročilé technologie umělé inteligence. Zároveň účastníky varoval, že pokud nebudou jednat rychle, lidstvo "unikne naší moci".

Zakladatel Světového ekonomického fóra (WEF) hovořil během únorového summitu v Dubaji, který byl letos věnován tématu "Utváření budoucích vlád".

  • klaus-schwab-prohlasil-ze-elita-musi-ovladnout-umelou-inteligenci-jinak-lidstvo-unikne-nasi-moci

Schwab se zmínil o "technologiích čtvrté průmyslové revoluce" a řekl: "Kdo tyto technologie - nějakým způsobem - ovládne, bude pánem světa."

"Za deset let budeme úplně jiní," řekl Schwab a dodal:

"Mám hluboké obavy, že pokud s technologiemi čtvrté průmyslové revoluce nebudeme spolupracovat v globálním měřítku, pokud nebudeme společně formulovat potřebnou politiku, lidé uniknou naší moci, která plyne z ovládání těchto technologií."

Známý podcaster Patrick Henningsen zveřejnil na Twitteru video Schwabova projevu, ke kterému přidal komentář:

"Tón Schwabova hlasu se v poslední době změnil. Je v těžké panice, že se svět nebude řídit strategickou mapou jeho Světového ekonomického fóra a že se mu nepodaří přeměnit planetu v globalistickou utopii."

Tweet s dotyčným videem si můžete prohlédnout (v angličtině) zde:

https://twitter.com/i/status/1625462478195855360

Schwab chce zneužít technologie k zotročení lidstva

Schwab je posedlý umělou inteligencí a dalšími pokročilými technologiemi a již dříve předpověděl, že "čtvrtá průmyslová revoluce povede ke spojení naší fyzické, digitální a biologické identity".

Schwab také otevřeně podporuje to, co mainstreamová média stále prohlašují za konspirační teorii, totiž "aktivně implantovatelné mikročipy, které proniknou kožní bariérou našich těl".

Jako globalistické spiknutí proti lidstvu byl odhalen i program Světového ekonomického fóra, jehož cílem je nutit lidi jíst falešné maso a hmyz.

Pokud globální elita dosáhne svého a všichni se vzdají masa a začnou jíst brouky a cvrčky, stanou se z lidí doslova chodící paraziti. Vědecký výzkum totiž zjistil, že hmyz obsahuje "dokonalé látky", které parazité a patogeny využívají k infikování lidí a zvířat a šíření nemocí v nich.

Pokud začnete pravidelně jíst hmyz, protože věříte, že tím zachráníte Zemi před globálním oteplováním nebo "změnou klimatu", nejenže tím poškodíte své zdraví, ale možná vystavíte sebe i své děti přímému riziku smrti, protože byste napomáhali zlovolnému globalistickému plánu na vylidnění planety.

Závěr

Na závěr, pokud umíte anglicky, se můžete podívat na video alternativního média The People's Voice o tom, jak chce Klaus Schwab donutit lidstvo přejít na konzumaci hmyzu:

Zdroj: https://www.badatel.net/klaus-schwab-vyhlasil-ze-elita-musi-ovladnut-umelu-inteligenciu-inak-ludstvo-unikne-nasej-moci/

Zdroj: https://newspunch.com/klaus-schwab-tells-world-government-summit-to-master-ai-or-humanity-will-escape-our-power/

https://www.badatel.net/klaus-schwab-vyhlasil-ze-elita-musi-ovladnut-umelu-inteligenciu-inak-ludstvo-unikne-nasej-moci/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Vilo 2023-02-26 21:14
Z umelej inteligencie sa velmi rychlo stane najtvrdší konšpirativny teoretik planéty ! Preto ju musia ovládnuť !
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře